Şimdi Ara

(ÇOK ACİL) +++ÖDÜLLÜ KAYIP EŞYA(Flaş Bellek) - Bulana 200 tl vereceğim hatta ne isterse yapacağım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • OTOBÜSTE YA DA OTOGARDA(Esenler/Bayrampaşa) BULDUYSANIZ...
    @@ Hayati önemi var beyler bayanlar.
    Bulana çok ciddiyim 200 tl para vereceğim. Hatta bulan kişi ne isterse istesin yapacağım.
    12 Mayıs Cuma günü 22 AT 066 plakalı Edirne-İstanbul seferini yapan Metro Turizm otobüsünde düştüğünü tahmin ettiğimiz SANDISK marka, siyah renkte, çok küçük, çift taraflı yani hem bilgisayara hem telefona, tablete vs. takılan türden bir flaş bellek bulan lütfen 05465932141 no'lu telefon numarasını arasın. Ya da buradan iletişime geçsin. Rica ediyorum.
    /// Esenler(Bayrampaşa) otogarında tam Metro Turizm'in Trakya peronunun önünde de düşmüş olabilir. Tam o civarlarda ya da o büronun içinde de düşmüş olabilir. Biz içindekileri alalım ondan sonra flaş bellek sizin olsun. Hatta ben size 10 tane alayım ondan hiç önemli değil. Ama o flaş bellek bizim için önemli. Bakın bu konuda çok ciddiyim. İçinde önemli şeyler var. Silmiş, biçimlendirmiş de olsanız önemli değil. Almış olabilirsiniz çekinmeyin iletişime geçin ciddi söylüyorum iyi bir flaş bellek olmasına rağmen maddi değeri hiç önemli değil içindekileri aldıktan sonra sizin olsun. Eğer birini alırken gördüyseniz de lütfen söyleyin. Ne bileyim hani belki bir arkadaşınız, yakınınız almıştır bulmuştur falan öyle bir durum varsa da bildiren bu kişiye de ne isterse vereceğim. Minnettar olacağız. Bu gibi durumlarda da lütfen ne bulursanız bulun hemen karakola teslim edin. Yarın benzer bir durumun sizin de başınıza gelebileceğini düşünerek internette, bulduğunuz şeyle ilgili paylaşımlarda bulunun. Sahibini bulmaya çalışın. Şimdiden teşekkürler.(ÇOK ACİL) +++ÖDÜLLÜ KAYIP EŞYA(Flaş Bellek) - Bulana 200 tl vereceğim hatta ne isterse yapacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b4ar -- 31 Mayıs 2017; 17:49:9 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.