Şimdi Ara

Golf 7 1.6 tdi hantallık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
1
Favori
15.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, arkadaşlar 10 gün önce megane 3 coupe 1.5 dci 105 lik aracimi, 4 kapi bi araca gecmek icin sattim. Suan golf 7 1.6t tdi 90 ps aldim arac cok stabil ve konforlu tek sikayetim hantal geldi biraz bana suan coupenin seriligini arar oldum arac hangi vitesde devirde olursa olsun basdimi öne atiyordu, ama golfde bu serilik yok ve suan arac tatmin etmiyor beni yine golf ün 105 liklerine bakdim arada 1 sn var 0-100 bu wolkswagenin dizelleri böyle hantalmi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi landscapee -- 17 Mayıs 2017; 11:14:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Evet. Katalizör ameriganın oyunu. Sırf daha pahalı araba satmak için israil oyunu.

Çıkıp doğuş grup "Yav hacı bizim arabalarda yoh problem. Hem saane emizyon falan pıffft salla" derse tabi millet de iplemez. Çoluğun çocuğun azotoksitten kanser olduğunda o "boşa" yakılan yakıttan tasarrufunu, beş beygir için tüm filtrelerin iptalini tatlı tatlı anlatırsın. "Senin hayatını otuz sene kısalttık ama 0-100 ü de 1sn kısalttık" diye anlat.
  • https://www.auto-data.net/tr/?f=showCar&car_id=18429

Bahsi geçen araç sanırsam 0-100 13 saniye biraz hantalmış 1.6 dizel bir araç için...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.