Şimdi Ara

Q7 adri 15 milyon hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kataffaz

ikisine birden 15 değildir , yok daha neler . Q7 süperster len

Q7 için 15 ayrı
    adri için 15 ayrıdır

kardeş gider 20 ye satarlar sen attığın mesajla kalırsın
  • Sosa için milan 7,5 m euro bonservis ödedi, muhtemelen önceden söylense kimse bu parayı vermez derdi.

Adriano hala fiziksel olarak üst seviye futbol oynuyor, ciddi bir bonservis ödeseler şaşırmam...

Quaresma için ciddi teklifler gelebilir fakat bunlar tamamen iddia, Beşiktaş futbolcularını güzel pazarlıyor ve bunun örnekleri çok...
  • Sirk topçusu satılmalı ama Adriano işi sakat. Adamın daha taksitleri bitmeden satmaya çalışıyoruz
  • Quaresma'ya 1 milyon euro bile veren varsa direk satılmalıdır.
  • Q7 takim oyuncusu değil saklabanlik yerine adam gibi pas verse orta açsa ilk yari 3 tane sallamistik bu hala ismaili motor etme prsindr
  • quote:

Orijinalden alıntı: lAristo

q7 i beğenmeyen bjklileri anlamıyorum her atağınız q7 ile fener maçı özetine bakayım dedim bjknin her atağı q7 ile başlıyor

Her atagimiz onunla baslamiyor beyfendi top ona atilmadigi zaman kiz gibi trip atıyor. O kadar topla bulusmasina ragmen gerekli katkıyı veremiyor bana göre.

Kornerlerinin neredeyse tamami ön direge gidiyor duzgub korner attigi yok. Talisca dan zorla topu aliyo duran top kullanmak icin.

O kadar orta ben açsam ben de yaparim 10 asist.
  • Q7 yaşı belli, o paraya hemen satılmalı, Adriano da aynı şekilde..Para ediyorken satacaksın zaten gırtlağa kadar borç var, bu borç forma ile anahtarlıkla falan ödenmez.
  • Oyun anlayışıyla ilgili
    Bazıları yıldız olsun topu alsın 1,2 hareket yapsın derdindeler
    Ama önemli olan takım oyunu

Maç başı 20 tane orta salla 1 tanesi isabetli olmasın , kornerleri öldür , frikikleri öldür , ayağında topu dola atman gereken yerde pas atma
    İlk geldiğinde kötüydü
    2.gelişi daha iyiydi
    Ama bu yaştan sonra para ediyoken satacan

Fernandeside 15,20ye satamadık...bedavaya gitti

Frei de topla çok oynar kafa yerde pas atmaz
    Olcay kendi etrafında döner topa basar ama içe kaçar
  • Bu tarz haberler artmaya başladı dogrulugu nedir q7 değilde adri giderse uzulurum ancak 600 bine aldigin adami 7 te satmak çok iyi caner ve sobol alinacak heralde q7 yerine dudu galiba siz kimi istersiniz yerlerine

• CSB
  • ikisine birden 15 değildir , yok daha neler . Q7 süperster len

Q7 için 15 ayrı
    adri için 15 ayrıdır
  • Adriano ve Q7 Çin liginde çok rahat 2-3 sene oynar. Oradaki idmanlar maç temposu vs. buraya göre daha düşük. Üstelik Adri ve Q7 avrupa lig derken 40 üstü maça çıktılar bu sezon. Çin liginde haftada 1 maç yapacaklar üstelik 30 hafta sürüyor. Ücretler ne kadar doğru bilmem de bu fiyatlara gitseler şaşırmam.
  • Q7 gitmesin kim nereye gidiyorsa gitsin
  • Adriano gitmemeli. Formunun yanında takıma bir olgunluk katıyor. Diğer futbolcuların ondan öğrenecek çok şeyi var.
  • Q7 8m adri 7m
  • q7 i beğenmeyen bjklileri anlamıyorum her atağınız q7 ile fener maçı özetine bakayım dedim bjknin her atağı q7 ile başlıyor
  • Sobol - Caner - Taison - Dudu alınacaksa satılsın ikisi de. Bu transferlerin birisinde bir noksan çıkaracak olurlarsa Adriano tutulsun.

Şimdi düşündüm de bunların yanına bir forvet bir de sol stoper lazım sağlamından. Belki bir de 10 numara... Bu yaz yine kanser olacağız.
  • Q7 için teklif varsa hemen satılmalı. Ben bu kadar verimsiz topçu görmedim, 300 tane orta yapmış 10 tane asisti var golü yok. Takımı bitiren bu adamdır, bunun yüzünden diğer hücum opsiyonlarını kullanamıyoruz... (rakamlar farazidir)
  • çizgide durup takımı sabote ediyor bu kadar q7ci olmayın.

şutları çok zayıfladı, artık orta bile açamamaya başladı. yerine iyi bir kanat alınırsa yokluğu hissedilmez.

adriano yerine sobol gelirse kalite çok düşer ama.

tabi şimdi transfer boşverelim 4 hazirana kadar şampiyonluk yarışına devam.
  • Para ederken her adam gitmeli. Herkesin yeri dolar. Fernandes'teki hatayı bir daha yapmamalıyız. Sağlam teklif gelen herkesi satmalıyız.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.