Şimdi Ara

Tatsen Gold Çay 1 Kg 18.90 TL (Ücretsiz Kargo)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
10
Favori
6.395
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler çayı demlerken demlige kuru çayı koyup üstüne sıcak su döküp cayi haslamayin. Cayin tadini bozuyor. Mümkünse porselen demlikte kaynayan sıcak suyun üzerine cayi yavaş yavaş dökün. Karıştırmadan demlenmesini bekleyin. Cay oturunca Cayin tadi süper oluyor. Mutlaka bu yöntemi deneyin derim.
  • belo3 kullanıcısına yanıt
    Hocam sıcak firsatlar hastalik gibi. Insan almadan duramıyor. ...
  • Sadece bahar aylarında yapılan hasat dönemindeki çay filizlerinden yapılmış bir çaydır ve asla ve asla ilaç kullanılmamıştır böcekle mücadele sadece yağan kar ve rüzgarla doğal şekilde olmuştur.

Tatsen Gold Çay 1 Kg 18.90 TL (Ücretsiz Kargo)

http://www.kalafatlarsanalmarket.com.tr/TATSEN-GOLD-CAY-1-KG,PR-42283.html

• muratoloji64 kullanıcısına yanıt
    Sen kalitelisini iç Haji Cav Cav....
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekiRoRo

Az önce Şok' tan Deren Harman Çay' ın kilosunu 13,95 liradan aldım.

Tozsuz ve lezzetli.

en dandik çaydır
  • Extralarge kullanıcısına yanıt
    Aynen katılıyorum bende hep öyle yapıyorum. Karaali organik kullanıyorum , tadı yumuşaklığı çok iyi. Migrostan 1 alana 1 bedava varken stoklamıştım. Denemediysen onuda bir test edin. Hatta şuan yeni katalogta 2. %50 indirim var stok olmasına rağmen tekrar alsammı gitgellerdeyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi belo3 -- 6 Mayıs 2017; 22:10:33 >
  • %40 findik oranı var 9.90 tl Ülker %5 findik koyuyor 11 liraya satıyor.
  • Çay damak işi, Ordudayım aldım denedim.Mükemmele yakın diyebilirim.Ama benim üzerinde durduğum nokta gürsoy ürünleriyle alakalı.Piyasada marka olmuş ürünlere (biraz amiyane tabir olacak ama) 10 basar diyebilirim.
  • akavuk A kullanıcısına yanıt
    3D Var az önce bir adet sipariş geçtim. Konuyu açan arkadaşa teşekkürler.
  • mirulusoy M kullanıcısına yanıt
    Hocam madem çaykur diyorsunuz,
    Çaykur'un çaylarınız kalite olarak sıralayabilir misiniz?

Tiryaki
    Turist
    Kamelya

gibi
  • ozaman fiyat niye bu kadar iyi
  • eydmir kullanıcısına yanıt
    Çayın yanına ürün ekleyince kargo çıkıyor gursoy findik ezmesi var ben onu aldım fiyati efsane asıl konu ona açılmasi lazım.
  • bynactumu B kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam, siz denemek için 1 tanemi aldınız ? Başka ürün aldınızmı ?
  • Denemeden yorum yapmak istemem bu çayda ama, ben çaykur altınbaşı tek geçerim
  • " Tatsen Gold Çay, Doğu Karadeniz'in ilk filizlenen çaylarından yapılıyor. Doğal ve yumuşak içimli. Mis gibi mis! Benim gibi çay seviyorsanız üşenmeyin, Tatsen Gold Çay için. "

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10155419172159274&set=a.10151477691024274.543962.606534273&type=3
  • Bahsi geçen çayı denemedim, ancak şaşmaz kalite arıyorsanız çaykur altınbaş önerim. Fabrikasına çalışan, eksper olan yakın akrabalarımın var. Çaykur da boya vb yapay madde ihtiva eden üretim olmaz. Başka çaylar da buna sık yaşanır, özellikle sallama çaylar da bardağa atar atmaz kapkara oluyor bilinmediği birçok markalar. Birde çaykur atın, yapısı gereği çayın demini verme süresinin var. Çok yavaşça renk değişimin olduğunu göreceksiniz.
  • Pcbuilder kullanıcısına yanıt
    Fındık ezmesiyle birlikte ücretiz kargo yaparlarsa alacağım Endom, sitenin destek kısmına durumu belirttim yönetime danışıp bilgi vereceğim dedi.
  • Bir ordulu olarak tatsen çayı tavsiye ederim Karadeniz bölgesinde bu çay çok meşhurdur tadı içimi rengi harikadır.
  • Mail geldi bana Tatsen Çay + Gürsoy Fındık Ezmesi 400 gr ikisi birlikte alınınca kargo bedava

http://www.kalafatlarsanalmarket.com.tr/TATSEN-GOLD-CAY-1-KG-GURSOY-FINDIK-KREMASI-400-GR,PR-42660.html
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.