Şimdi Ara

SATILDI OYUNLU MAT KASA PS4 - 1100TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Hocam ben sıkıldım hep aynı problemlerden. Bana ithalatçı garantili slim kasa ürünler gösterip duruyorsunuz. Almak isteyen ithalatçı garantili cihaz alabilir. Benim ürün Vatandan alınan slim kasa cihazdır. Gösterdiğiniz ürünlerle bunlar eş değer değil.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Forum dışına satılmıştır. Silinebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Estevez -- 1 Haziran 2017; 12:26:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Estevez

Hocam ben sıkıldım hep aynı problemlerden. Bana ithalatçı garantili slim kasa ürünler gösterip duruyorsunuz. Almak isteyen ithalatçı garantili cihaz alabilir. Benim ürün Vatandan alınan slim kasa cihazdır. Gösterdiğiniz ürünlerle bunlar eş değer değil.

ben oradan almalarını söylemiyorum fiyatı biraz daha düşün diyorum sadece. ithalatçı veya distribütör den alınınca pek fark olacağını sanmıyorum. 800 900 seviyesinde satılır en fazla
  • egejang kullanıcısına yanıt
    Hocam ben fiyat son demedim zaten tabi ki pazarlık edilir. Ama ben oraya 900 yazsam 700, 700 yazsam 500 teklif edecek insanlar dolu forumda.

• quote:

Orijinalden alıntı: Estevez

Hocam ben fiyat son demedim zaten tabi ki pazarlık edilir. Ama ben oraya 900 yazsam 700, 700 yazsam 500 teklif edecek insanlar dolu forumda.

unutmuşum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.