Şimdi Ara

Mazot 4,18 TL İstanbul Anadolu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
611
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sancaktepe

Mazot 4,18 TL İstanbul Anadolu

• Bu pet i ilk defa gördüm mahalli istasyon sanırım Ordan edeceğiniz kârın kat kat fazlasını enjektörlerler den çıkartma riskiniz olduğunu unutmayın
  • killforyou1981 kullanıcısına yanıt
    İstasyon yıllardır orada, İstanbul'da iken defalarca mazot aldım ve hiçbir sorun ile karşılaşmadım.Ayrıca istasyon Samandıra metro turizm tesislerini geçtikten sonra Yakacık istikametinde sağ tarafta kalıyor.
  • Ya tutar 4,48 zaten rakam çıkmamış bence.
  • BekiRoRo B kullanıcısına yanıt
    kaç ton aldın
    sıcak degilki bu fiyat
    olmuyo hakan olmuyooo
  • 3.99 dan alıyorum ılık bu anca
  • Bende eskiden 4-5 defa ucuz mazot aldım EGR tıkandı temizlettim ama dikiş tutmadı değiştirmek zorunda kaldım 500-600 lira kaçtı.
  • Ben de birkaç kez yıllardır bu işi yapan ama popüler olmayan bir yerden mazot almıştım.Parçalara zarar vermekten ziyade daha az kilometre gittim.
  • yalnız konu mazot için açılmış ama fotoğraftan asıl fırsatın benzinde olduğu görülüyor
  • uskudar starpet'de 4.15 idi bugun. sali ve cuma gunleri indirim oluyor genelde. arada bir denk gelince mazot aliyorum, simdiye kadar bir problem yasamadim.
  • szymek61 S kullanıcısına yanıt
    Kocaeli de hiç görmedim sonuçta analiz yapıp katkıları nedir, pislik,su varmı bilemeyiz ben şahsen bildiğim markalardan hariç almam total tecrübesinden sonra yoğurtu ufleyerek yiyorum bu yuzden önyargıdan dolayı kusura bakma
  • Salı cuma günleri indirim yapar. Shell opet daha ucuz olacak ki satacak. Bir çok kere mazot aldım hiç sorun yaşamadım. Marka değil istasyon önemli hile yapan marka değil istasyondur.
  • killforyou1981 kullanıcısına yanıt
    Estağfrullah ne kusuru,sizinki de şanssızlık...
  • Ankara - kulu arasinda petroller de 3.88 e aldım bugün
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.