Şimdi Ara

Anime arıyorum önerileri olan

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Sevdiğim animeler genel olarak ana karakterin güçlü ve zeki olduğu animeler. Ana karakter ezikse ve her bölüm ağlıyorsa lütfen öyle animeleri bana önermeyin. İzlediklerimi paylaşıyım

Ayrıca çizimleri iyi olucak.

Sevdiğim Animeler:
    Code Geass (Favori Animem)
    Death Note (Güzel Anime son sezonda batırsada)
    FMA: Brotherhood (Harika)
    Bleach (Bankai)
    Naruto - Naruto Shippuuden - Boruto (<3)
    Boku dake ga Inai Machi (Çok iyi anime lan)
    High School DxD, Born, New (Konusu güzel diye bana ecchi önermeyin genede)
    No Game No Life (Oyuncu olarak tabikide sevicem)
    One Punch Man (Sağlam anakarakter komedi vs.)
    Overlord (Güçlü Anakarakter ve konusu olarak SAOdan daha iyi gereksiz şeylere yer vermiyor ama animasyonlar bazı yerlerde çöp gibi)
    Shingeki No Kyojin (En iyi çizimlere müziğe sahip animelerden biri ve daha önce hiç görülmemiş bir yapısı mevcut)
    Steins Gate (Bazı bölümler gereksiz olsada genel olarak sevdiğim bir seri)
    Yugioh Duel Monsters (Anime olduğunu bilmiyerek izlediğim ilk anime hala bazı yerlerde açar izlerim tekrar bölümleri)

İdare Eder Animeler:
    Sword Art Online (Sırf oyuncuyum diye idare eder listesine koyuyorum oyuncu olmasam bırakırdım bu animeyi)
    Fairy Tail (Alt tabda oyun oynarken bitirdiğim anime aslında tamamını izlersen güzel anime)
    Akame Ga Kill (Çerezlik tadında izledim adam gibi konusu yoktu ve karakter gelişimi saçmaydı)
    Death Parade (Çerezlik konusu vs. saçmaydı ama oyunlar psikolojik biraz ilgi çekiyordu)

Sevmediğim/Bıraktığım Animeler:
    Tokyo Ghoul (Overrated ilk sezonda bebe anakarakter ikinci sezonda ergen)
    Kiseijuu: Sei no Kakuritsu (Öhm Overrated ezik ana karakter gereksiz geçen bölümler)
    Nanatsu No Tazai (Akame Ga Kill çocuklara uygun versiyonu OVERRATED)
    Ao No Exorcist (Ilk 3 bölüm izliyim dedim sıkıldım fena bıraktım)
    Noragami (Ilk 3 bölüm izliyim dedim sıkıldım fena bıraktım)

Genel olarak 9 puan üstü alan animelerin çoğunu sevmiyorum insanlar nasıl bu animelere 9 veriyor anlam veremiyorum. Sevdiğim anime tarzını söyledim böyle anime bilenler varsa tavsiye edebilir mi :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okeanix -- 22 Nisan 2017; 15:6:2 >

• 
Sayfa: 1 sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.