Şimdi Ara

Hatırlar mısınız bir zamanlar ATARİ SALONLARI vardı.. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
0
Favori
2.781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: antiochos

şimdiki gençlik internet kafe gençliği oldu.

Bizim zamanımızda kara kutu vardı commodore 64 vardı.

Siz hiç teyp kasetinden oyun oynadınız mı? Benim Commodore umda kaset çalar vardı, kaset takardım sonra load filan yazardım oyunlar oynardım.

Hey gidi günler heeyyy...

Amiga çıktı virüsle tanıştık

Kara kutu da bi futbol vardı önden giderdim arkadan çıkardın.

Saklambaç vardı , saklanan kişi saklanacak yer ararken sen gözünü kapatırdın, ben hiç kapatmazdım hep bilirdim, ama böyle arıomuş gibi yapıp bulurdum hep

ağlıycam ya , hatırladım o saklambaç oyununu

• Dayımla kasetlere oyun çekerdik. Bülent Ersoyun kasetine ramboyu çekmiştik.
    Ne günlerdi hakkaten arkadaşlar çabucak geldi geçti. Vizart vardı zamanında ne oynanırdı, arkasında kuyruk olurdu oyunun. Sonra street fighter gibi süper oyunlar çıktı yav aduket çekmeyi baya zor öğrenmiştik.
    Sonra soul edge, mortal combat, tekken derken bugünlere geldik. Ama o ortamlar, ordaki arkadaşlıklar, arkadaşların evlerindeki turnuvalar şimdi kalmadı, şimdiki çocuklar birçok şeyi kaybetmiş olarak yetişiyor.
    Bide abi bugün polisler baskın yapıyormuş diye bir söylenti çıktımı adrenalin doruklardaydı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi POWER64 -- 26 Şubat 2007; 8:38:28 >

• Hatırlıyorum
    o zamanlar hep King Of Fighter Snow Bros bide Metal Slug oynardım
    günün yarısını orda geçiriodum king of fighterde ölümler felan yapiodum çok güzel günlerdi

• commodorede 64 paket kasetler vardı.. paket 14 ,paket 31 diye.. arkalı önlü oyun doluydu içi. bir de oyun isimlerinin yazdığı etikey olurdu. İsimlere göre hayal kurup nasıl bir oyun çıkacağını büyük bir merakla beklerdik. Ve harika oyun müzikleri olurdu commodorede.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ornapsen

commodorede 64 paket kasetler vardı.. paket 14 ,paket 31 diye.. arkalı önlü oyun doluydu içi. bir de oyun isimlerinin yazdığı etikey olurdu. İsimlere göre hayal kurup nasıl bir oyun çıkacağını büyük bir merakla beklerdik. Ve harika oyun müzikleri olurdu commodorede.

Oyun yüklenene kadar bir yandan doğru yüklensin diye ya Allah canımı bağışla der gibi dua ederken diğer yandan meraktan geberirdik, bekleyemezdik yav ne beklemesi geberirdik Bilgisayarcıda gidip kasete tek oyun yüklettiğim olurdu. Şanslıysam o kasette başka oyunlar da olurdu O egzantirig keyfi hala hatırlarım. Böyle balık avlamak gibi. Ha, bahsetmeden olmaz, Teleteknik'in Commodore dergileri vardı, hastasıydım o dergilerin. Amiga dergisi Commodore'nin yanında küçük bir dergicik olarak çıkmaya başladıktan bir süre sonra Commodore artık Amiga'nın yanında küçük bir dergicik olarak çıkmaya başlamıştı sonra da tamamen yayını bitirilmişti O koskoca bir devrin kapanışına tanıklık edişimi hala hatırlarım üzülürüm valla

• bu oyunlar ve emulatörleri bende var arkadaşlar ilgi olursa ekleme yaparım duyurulur
  • quote:

Orjinalden alıntı: Liu Kang

quote:

Orjinalden alıntı: ornapsen

commodorede 64 paket kasetler vardı.. paket 14 ,paket 31 diye.. arkalı önlü oyun doluydu içi. bir de oyun isimlerinin yazdığı etikey olurdu. İsimlere göre hayal kurup nasıl bir oyun çıkacağını büyük bir merakla beklerdik. Ve harika oyun müzikleri olurdu commodorede.

Oyun yüklenene kadar bir yandan doğru yüklensin diye ya Allah canımı bağışla der gibi dua ederken diğer yandan meraktan geberirdik, bekleyemezdik yav ne beklemesi geberirdik Bilgisayarcıda gidip kasete tek oyun yüklettiğim olurdu. Şanslıysam o kasette başka oyunlar da olurdu O egzantirig keyfi hala hatırlarım. Böyle balık avlamak gibi. Ha, bahsetmeden olmaz, Teleteknik'in Commodore dergileri vardı, hastasıydım o dergilerin. Amiga dergisi Commodore'nin yanında küçük bir dergicik olarak çıkmaya başladıktan bir süre sonra Commodore artık Amiga'nın yanında küçük bir dergicik olarak çıkmaya başlamıştı sonra da tamamen yayını bitirilmişti O koskoca bir devrin kapanışına tanıklık edişimi hala hatırlarım üzülürüm valla

ilk gergin bekleyiş bir iki saniyelik bir duraksamanın olduğu ve commodore tuşuna basarak yüklemenin devam ettiği , oyunun ismini yazdığı ekranın belirlemesiyle biterdi.. sonra birsürü renkli yatay çizgilerin olduğu yükleme ekranı çıkınca derin bir ohhh...

•  Hatırlar mısınız bir zamanlar ATARİ SALONLARI vardı..
  •  Hatırlar mısınız bir zamanlar ATARİ SALONLARI vardı..
  • Kovboy oyunu guzeldi.Tek kisi oynayinca ( tabii yalniz kalirsan) oyun hizlaniyordu.Mavi elbiseli yanilmiyorsam adi bill di benim adamim. o zamanlar nereden ne cikacak ezberliyordu insan
  • quote:

Orjinalden alıntı: codderial

Karı taktiği diye bişey vardı, hatırladınız mı..

Zangiefe sürekli geri geri uçan tekme atmakmıydı o
  • Mustafa adli oyunu oynardim deli gibi. Tek jetonla oyunu bitirmeye basladigim zaman biraktim oynamayi. Tam adi Cadillac miydi neydi hatirlayamadim..
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.