Şimdi Ara

Antivirüs Firmasında Çalışıyorum Soruları Alayım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
394
Cevap
5
Favori
20.364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir antivirüs firmasında beta test ekibindeyim firma ismi veremem soruları alayım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Venüsdeki Limon Ağaci

quote:

Orijinalden alıntı: flocky88

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: LifeSuxTR

quote:

quote:

zamanında keyloggerım 1000 lerce pcye ulaşmıştı.screenshot aldırıp pencere adının altına klavyede basılan tuşları yazdırıyodum.kodlaması o kadarda zor değildi.c++ ile yazmıştım.çok metin 2 charı soydum allah affetsin.windows xp döneminde fenaydı virüs işleri.şimdi daha zor diyolar ama bir daha bulaşmadım.bir ara lisede akıllı tahtaya musallat exe diye bir virüs bulaşmıştı veri kaybı yapıyodu pcde :D combofix ile çözmüştüm.scripting language (autoit) gibi kullarank virisleri saklıyodum.antivirüsün ruhu duymuyodu.birde bir dönem phising yapıyodum manyak gibi.bazen hala hotmailime sahte paypal siteleri geliyor gülüp geçiyorum yanlış adamla uğraşıyosunuz diye :D google a ikariam gold hack yazınca benim keylogger gömülü sahte program çıkıyodu ilk sırada.sensizolmuyor.com diye forum sitesi vardı orda hack paylaşım bölümüne atıyodum linkleri :D:D

Ahahaha hocam bende lise doneminde phisling ile rapidshare hotfile hesaplari alip satiyodum anilarim canlandi metin2 de bende hesap soydum ben ratla yapiyodum.ollydebuggerler trojanleri antiden kaciriyodum

Sahte facebook giris olusturup lisedekilerin hesaplarini aldiydim para ile geri verdiydim bnm yaptimi bilmiyolardi

poison ivy mi ne vardı kullandıgım ama antivürüsler ratları çatır çutur yakalıyodu ben kullanırken.rat nasıl kodlanır bilmiyorum.antivirüsten kaçırmasıda çok zordur büyük ihtimal birde turkojan vardı ben ortaokuldayken.ilk ratım oydu :DD

Poison ivy vay efsane turkojan dll uzerine .exeleri oldugu icin antilerden zor kacardi ben turkojan dllerini %100 udladiydim antilerden kacma olayi crypyer yardimiyla oluyodu ama saglam crypter bulmak zor stubunu kendin udlamak lazim.
    Ben spynet kullanirdim stabildi

Eger anti-av.org cryptosuite sitelerini duyduysan kapandi bn moddum orda mutlaka crypterimi kullanmisizdir

Csdeki nickin neydi? 2008 cs nin ilk elemanlarındanım Le0rex nick hatırlarsın belki.

Leorexmi hocam sen bu nickle sanalda takildinmi exploit vs ugrasdinmi biri var tanidigim belki sensindir

Aynen kardo ta kendisi burdaki kekolarada laf anlatmakla uğraşma forum donanım forumu ama boş herif dolu.

Vaaay hocam seni taniyorum adamin dibisin zamanimda ne indexler bastiydin skypedede eklisin kullanmiyom gerci o hesabi ihtilal.in desem sana ne gelir aklina
    Burda zone-h zonelerine fake diyen adamlar var ne beklersinki :)

Hey gidi ihtilal, dead demonter ile arada konuşuyoruz herkez normal iş güç koptular sanaldan

Hocam onlara dusman olduydun bi ara ben ne ugrasdiydim onlarla hic sevmezdim sizin uzerinizden reklam yapiyodu yav cok ozledim o yillari chitak vardi bilinmi omer kitap yazdi satiyo simdi gormusundur her yerde var kitabi arada onla konusuyom baska kimse kalmadi ben daha cok pow3rzde takildiydim anti-avda modluk yapdim sonra anti-av kapandi virus koymus dediler anasayfaya hatta ustata konu actiydi sonra csye gectim hey gidi gunler hey senle konusak hocam 40 yil arasam bulamazdim valla

Hatirliyonmu webpolice index attiydi bunlara sonra engin.abiye index sildirmeye geldiydi konusmalari yukledilerdi nete rezil oldulardi :)
    Sen kendini gelistirdinmi hocam saglam exploit yapiyodun

Bak kitabida buhttp://www.dr.com.tr/Kitap/Ethical-Hacking/Omer-Citak/Egitim-Basvuru/Bilgisayar/urunno=0000000690116

O yillardaki cekisme vs efsaneydi bitti artik simdikiler o yillarin yaptiklarini taklit ediyorlar

O yillarda bir tane anti vardi soyleme adini ondan ne yaparsak yapak gecemiyoduk cok zorlardi isde o firmadayim :)
    Pow3rzide engin abi pentagram yani diablo kurduydu ihtilaldeki diablo :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mark Selby -- 20 Nisan 2017; 17:22:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

zamanında keyloggerım 1000 lerce pcye ulaşmıştı.screenshot aldırıp pencere adının altına klavyede basılan tuşları yazdırıyodum.kodlaması o kadarda zor değildi.c++ ile yazmıştım.çok metin 2 charı soydum allah affetsin.windows xp döneminde fenaydı virüs işleri.şimdi daha zor diyolar ama bir daha bulaşmadım.bir ara lisede akıllı tahtaya musallat exe diye bir virüs bulaşmıştı veri kaybı yapıyodu pcde :D combofix ile çözmüştüm.scripting language (autoit) gibi kullarank virisleri saklıyodum.antivirüsün ruhu duymuyodu.birde bir dönem phising yapıyodum manyak gibi.bazen hala hotmailime sahte paypal siteleri geliyor gülüp geçiyorum yanlış adamla uğraşıyosunuz diye :D google a ikariam gold hack yazınca benim keylogger gömülü sahte program çıkıyodu ilk sırada.sensizolmuyor.com diye forum sitesi vardı orda hack paylaşım bölümüne atıyodum linkleri :D:D

Ahahaha hocam bende lise doneminde phisling ile rapidshare hotfile hesaplari alip satiyodum anilarim canlandi metin2 de bende hesap soydum ben ratla yapiyodum.ollydebuggerler trojanleri antiden kaciriyodum

Sahte facebook giris olusturup lisedekilerin hesaplarini aldiydim para ile geri verdiydim bnm yaptimi bilmiyolardi

poison ivy mi ne vardı kullandıgım ama antivürüsler ratları çatır çutur yakalıyodu ben kullanırken.rat nasıl kodlanır bilmiyorum.antivirüsten kaçırmasıda çok zordur büyük ihtimal birde turkojan vardı ben ortaokuldayken.ilk ratım oydu :DD

Poison ivy vay efsane turkojan dll uzerine .exeleri oldugu icin antilerden zor kacardi ben turkojan dllerini %100 udladiydim antilerden kacma olayi crypyer yardimiyla oluyodu ama saglam crypter bulmak zor stubunu kendin udlamak lazim.

Eger anti-av.org cryptosuite sitelerini duyduysan kapandi bn moddum orda mutlaka crypterimi kullanmisizdir

Csdeki nickin neydi? 2008 cs nin ilk elemanlarındanım Le0rex nick hatırlarsın belki.

Leorexmi hocam sen bu nickle sanalda takildinmi exploit vs ugrasdinmi biri var tanidigim belki sensindir

Aynen kardo ta kendisi burdaki kekolarada laf anlatmakla uğraşma forum donanım forumu ama boş herif dolu.

Vaaay hocam seni taniyorum adamin dibisin zamanimda ne indexler bastiydin skypedede eklisin kullanmiyom gerci o hesabi ihtilal.in desem sana ne gelir aklina

Hey gidi ihtilal, dead demonter ile arada konuşuyoruz herkez normal iş güç koptular sanaldan

http://www.zone-h.org/archive/notifier=ihtilal.in

İndexlerde senin payin daha coktu undercovermi diye biri daha vardi 2 niz yardiriyodunuz siz ayrilinca bitti orasi

Karsi rakip siteyi hackelemek icin yapilan sosyal muhendislik felan

Gerci gecmis gecmisde kaldi simdi kimseye kizginligim. Vs yok onlarada selam soyle gorursen.Bu arada senin bir yerlere gelmeni cok isterdim cok yetenekliydin

Pentagram yani engin abi evlendi sende en son evlilik konusu acmisin evlenirsen davet at :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mark Selby -- 20 Nisan 2017; 17:15:6 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Sunuda birakayim burayahttp://www.zone-h.org/archive/notifier=Pow3rz.co

Cok duygulandim

Cs cok dayandi bayaga kaldi sonra kapandi gitti ustata bagis vs acsa bagis yapardim cok uzuldum maddi yetersizlikdendi galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mark Selby -- 20 Nisan 2017; 17:27:32 >

• Huseyin kagidi sitesine index atarak davet eden adam gibi adam pentagram reyize burdan selamlar

http://www.zone-h.org/mirror/id/20012654

• https://eksisozluk.com/facebookun-telefonlari-dinlemesi--5338108

Bu ve benzeri olaylar hakkında ne düşünüyorsunuz? Karşılık bulması mümkün mü?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: busterr

https://eksisozluk.com/facebookun-telefonlari-dinlemesi--5338108

Bu ve benzeri olaylar hakkında ne düşünüyorsunuz? Karşılık bulması mümkün mü?

Hocam facebook telefon görüşmelerini dinleyip dinlemediği hakkında bilgim yok.Fakat linkte daha önce baktığı ürünün facebookta önüne reklam olarak geldiği söylenmiş bu durum çerezlerden kaynaklanmaktadır.Daha önce o ürün ile ilgili bir arama yapmıştır ve oda önüne gelmiştir.Zaten google ve facebook çerezleri kullanıp reklam deneyimini daha iyi yapmayı hedefliyor kabülde ediyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: illüminati

bu dosyada virüs varmı

http://dosya.co/lwdttjxvtzzt/Setup.exe.html

Bilgisayarda deilim gecince bakarim

• https://www.av-test.org/en/ raporları hakkında ne düşünüyosun ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Francis J. Underwood

https://www.av-test.org/en/ raporları hakkında ne düşünüyosun ?

Testler gercegi yansitiyor fakat en iyi yontem kullanicinin kendi test etmesidir

• Arkadaşlar final four yarışması için destek olur musunuzhttp://www.eurohoops.net/promos/f4_biletleri/index.html?referral=By9w3uD0g&refSource=twitter
  • quote:

Hocam arkaplanda mining yaptirip cpuya ek guc bindirip sisteminizi kastiriyor ve sizin uzerinizden para kazaniyorlar zombi pc olayi var bir siteye saldirip saldirida senin pcni kullanabilir siralanir gider

Reloaded gibi game crack firmalari bilgisayarlari zombi olarak kullanmaz, daha once boyle bir şey görülmemiştir. cracklerin virüs olarak algılanması gayet doğal

https://buyur-indir.com/main/3123-virus-duyurusu.html

ayrica 10 yasimdan beri torrent dünyasındayim bir kere bile korsan oyundan bilgisayaeim bozulmadi .(satın aldigim onlarca oyunda var, tamamen korsanci falan değilim)

• quote:

Orijinalden alıntı: RadioactiveRc

quote:

Hocam arkaplanda mining yaptirip cpuya ek guc bindirip sisteminizi kastiriyor ve sizin uzerinizden para kazaniyorlar zombi pc olayi var bir siteye saldirip saldirida senin pcni kullanabilir siralanir gider

Reloaded gibi game crack firmalari bilgisayarlari zombi olarak kullanmaz, daha once boyle bir şey görülmemiştir. cracklerin virüs olarak algılanması gayet doğal

https://buyur-indir.com/main/3123-virus-duyurusu.html

ayrica 10 yasimdan beri torrent dünyasındayim bir kere bile korsan oyundan bilgisayaeim bozulmadi .(satın aldigim onlarca oyunda var, tamamen korsanci falan değilim)

Son olarak crack firmasi diye birsey yok oyun kiran korsan guruplarindan bazilari polisler tarafindan araniyor.

Sana su soruyu sorayim anonymous nasil buyudu ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.