Şimdi Ara

23 Nisan Oyuncak İndirimleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
14
Favori
22.037
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 21-24 nisan arasi carforlarda oyuncaklar yuzde 40. Indirimli diger firmalarida link atarsak tek baslik altinda

• Lagari Hasan Çelebi kullanıcısına yanıt
    şayet bahsettiğiniz d&r'nin web sitesiyse aman diyim! d&r den alışveriş yapmak akıl karı değil
  • İyi kampanya gibi fiyatlara bakmak lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sercioz -- 19 Nisan 2017; 21:55:50 >
  • Kinetik kum en uygun nerde vardır alan oldu mu arkadaşlar?
  • Legolarin hepsi standart bisey yapmalik. Benim cocuklugumda bi suru duz parca vardi ben hayal gucume gore birlestirip biseyler yapardim. Hala yokmu o sekilde. Migrostakilerin hepsi ya ev yada bi vasita yapmak icin.
  • 20-24 nisan tarihlerinde oyuncaklarda %50, %40 %30 indirim,
    20-24 nisan tarihlerinde kırtasiye ürünlerinde %50, %40 %30 indirim,
    20-24 nisan tarihlerinde sakız ve şeker çeşitlerinde 3 al 2 öde,
    20-24 nisan tarihlerinde çocuk kitaplarında %50 indirim

migros konusundan alıntılanmıştır..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pi

Beyler bana jenga lazim. 3 yasinda bizim eleman. Onla oynayacagiz En uygun nerdedir? Veya önerebileceğiniz oyuncak? Kumandali bir araba?

http://www.ozdilekteyim.com/shop/tr/ozdilekteyim/denge-oyunu-54-parca-graditi

şunu aldım yanına da slime ekledim kargoyla 25 tl. 1 alana 1 bedava var.
  • Pi kullanıcısına yanıt
    Bugün A101'de markasız versiyonu 10 lira olarak gözüküyor.
  • Wally Gator kullanıcısına yanıt
    uyuyamam artık bu gece. Neyse olan oldu artık almış bulunduk. Bizimki markalı diye kendimi kandırayım artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hrn001 -- 20 Nisan 2017; 14:25:27 >
  • migrostan şunları aldım, aslında özdilekteyim'den beşli araba ve tır alacaktım ama vazgeçtim. hem kendi istediğim beşlileri seçmiş oldum ki eskiden aldığımız beşlilerle aynı gelme riski de vardı, hem de tır yerine transformers almış oldum. tabii ki özdilekteyimden 8 lira kadar pahalıya geldi ama seçerek ve istediklerimi almış oldum.. umarım beğenir ufaklık :)

• A101 deki jenga klonundan zamanında aldım ve aynı gün iade ettim. Tahtalar eş kesilmemişti. Onun parasıyla gidip toprak çömlek aldım ama yemek çok geç pişince artık saksı niyetine kullanıyoruz
  • Ulan 5 6 tane a101 gezdim. Bir tane kuzu bulamadim. Ucer beser aldınız demi jengalari da begenmedim. Onları da almadim. Neyse saglik olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yigitmete

Sadece sanalda geçerli. Boşuna uğraşmayın.

ve de cok sacma bir kampanya
    indirim icin ayni urunden 2 tane almaniz lazim..yani ucuz olan veya ayni fiyatta ki farkli 2. urun indirimli degil..
    manyak miyim ben ayni oyuncaktan 2 tane alicam ?
  • Shafter kullanıcısına yanıt
    Migros dan oraya da uğrayayım dedim. Boşuna vakit kaybı. Zaten Karfurun sanalı mükemmel calisiyor ya. Sipariş versek yarısı gelmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenk_6161

LEGO almak istiyorum ben de.

Herhangi bir yerde indirime rastlayan var mı?

Migrosta %30 vardı legolarda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenk_6161

LEGO almak istiyorum ben de.

Herhangi bir yerde indirime rastlayan var mı?

Sepette %25 indirim var.

http://www.hepsiburada.com/lego/oyuncaklar-c-23031884?filtreler=satici:hepsiburada
  • Ihtıyaç sahibi bir çocuğa oyuncak almak ısterım fakat yol yordam bilmiyorum. Muhtara vs versem olur mu?
  • bluesoul B kullanıcısına yanıt
    Kumandalı araba vardı birde iş makinaları gördüm büyük boy ama plastikti
    http://urun.gittigidiyor.com/oyuncak/erkek-oyuncaklari-kablo-kumandali-pilli-kepce-karne-hediyesi-271069327
    internette vardır
  • quote:

Orijinalden alıntı: dodoruh

Ihtıyaç sahibi bir çocuğa oyuncak almak ısterım fakat yol yordam bilmiyorum. Muhtara vs versem olur mu?

Migros'ta kutular var onlara atarsanız ulaşır
  • quote:

Orijinalden alıntı: asyalcin

merhaba arkadaşlar. özdilekteyim.com da jenga sepete ekleyince 1 alana 1 bedava indirimi yapmıyor. nedendir?

Her ikisinde de 1+1 mevcut
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.