Şimdi Ara

Mosso cavalier

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.057
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. İlk bisikletim olarak mosso cavalier düşünüyorum.14 vites olması sıkıntı olur mu. Kullanan arkadaşlar varsa fikir alabilirim

• Yok mu yardımcı olacak
  • Nasıl forum anlamadım gitti.
  • Vites olayına çok fazla takılma yüksek vitesli olunca iyi oluyor diye birşey yok.Bütçene göre bu bisikleti alabiliyorsan al.Claris setli bisikletler yol-yarış bisikletlerinin başlangıç seviyesidir.Dolayısıyla viteslerinde zorlanmassın, yokuşları rahat çıkarsın (daha üst seviye vites sistemlerinde daha küçük dişliler kullanılıyor, başlangıç seviyesindeki kullanıcıları zorlar).Bir süre kullanıp alıştıktan sonra satıp başka bir bisiklete geçersin.
  • Teşekkür ederim.biraz rahatladım. Clarise bütçem yetmiyor. Claris 16 trouring 14 vites. Ben 14 vites olanı alacağım.bursa biraz yokuşlu o yüzden dişli oranları beni düşündürdü.
  • selim82 S kullanıcısına yanıt
    Yalnız Tourney vites sistemi yol bisikleti için üretilmiş bir vites sistemi değil bilginiz olsun.MTB - şehir bisikletlerinde kullanılıyor genel olarak.En azından Clarisi almak için kendinizi zorlayın bence.
  • Aynen katılıyorum. Olmazsa ikinci ellere bakın bende ihtiyaçtan satıyorum. İlanlara bakabilirsin.
  • Claris beni aşıyor. İkinci elede sıcak bakmıyorum. Birkaç gün içinde tourneyi alacağım. Benim için umarım terapi olur. Alkol sigara vs gibi bir alışkanlığım yok. Beni dünyadan azda olsa uzaklaştıracak bir aktivite olarak görüyorum. Eğer düşündüğüm etki olursa 1 yıl sonra bunu elden çıkartıp 3000 tl de veririm
  • evet arkadaşlar bugün bisikleti aldım hayırlısı ile. yalnız çok dik yokuşları çıkamadım . ama otoyol yokuşları çok rahat.düzlüklerde ise gerçekten hızlı . bakalım 1 yıl kadar binelim gerçek bir hobi olursa daha iyi bir seçenek ile değiştiririm.
  • Peki arkadaşlar. Vites sistemini komple değiştirmek mümkün mü. Mesela 21 vites yapmak.
  • selim82 S kullanıcısına yanıt
    Yokuşlara zamanla alışırsınız.Vites ise 21 olmaz bu bisiklette çok fazla parça değiştirmeniz gerekiyor ve gerekte yok.Zamanla alışırsınız.Kaç vites olduğunun bisikletlerde pek önemi yok eskiden beri bilinenin aksine.Ruble ve aynakol çok daha önemli viteslerden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GercekUykucu

Yokuşlara zamanla alışırsınız.Vites ise 21 olmaz bu bisiklette çok fazla parça değiştirmeniz gerekiyor ve gerekte yok.Zamanla alışırsınız.Kaç vites olduğunun bisikletlerde pek önemi yok eskiden beri bilinenin aksine.Ruble ve aynakol çok daha önemli viteslerden.

Düzlüklerde gerçekten çok keyifli.yokuş dediğim gerçektem çok dik yerler zaten. Otoyol yokuşu değil.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.