Şimdi Ara

İdam cezası geliyor!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
2.724
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

muhaliflere fetocu der asarlar

kürtlere terörist der asarlar

alevileri dinsiz der asarlar

10 sene sonra ülkede sadece hükümetin tayfası kalır rahat ederler

geriye giden tek ülkeyiz
  • İdam cezasını pkklılar için getirmiyorlar. Muhaliflere gözdağı vermek için getiriyorlar. Bundan sonra muhalefet yapacak insanlara terörist damgası vurarak idam kozuyla susturacaklar. İdam varken senin c.başkanına muhalefet etmeye gözün yer mi?
  • Hadi öcalanı assın bakayım
  • ÇOK BÜYÜK KONUŞUYORUM. İDAM GELSİN YOKMU BENİ ..KEN DİYE BAĞIRARAK MEYDANLARDA ÇIPLAK KOŞARIM.

İMKANSIZ
  • Tayyip Erdoğan bu kadar ayrılıkçı siyaset yapıp da idamı getirebilir mi sanıyorsunuz? İktidar giderse ilk yargılanacak kişi kendisi çünkü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ULU HAKANDAN istimdat

İyi oldu fetoculerden baslasinlar

Bence de

FETOye gönül vermiş hocaefendi demişler de dahil olmalı buna
  • İdam olsaydı şuan fetocular ile bir olup kumpas kurdukları insanlar belkide asılmıştı.Artık siz düşünün idam geldiğinde akpnin ne kadar demokratik olacağını
  • Arkadaşlar Cumhurbaşkanımız sn. Recep Tayyip Erdoğan,

Referandumu kazanır kazanmaz Halka yaptığı ilk konuşmada,Şu andan itibaren yapacağımız ilk İdam cezasını geri getirmek dedi.

Ciddi ciddi İdam geliyor!

Teröristlere ,tecavüzcülere....

İyimi olur acaba yaa?

Ne dersiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: r0ket

ÇOK BÜYÜK KONUŞUYORUM. İDAM GELSİN YOKMU BENİ ..KEN DİYE BAĞIRARAK MEYDANLARDA ÇIPLAK KOŞARIM.

İMKANSIZ

okurken guldum bayagi heveslesin bayagi demek ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: CARNIVALE

İdam cezasını pkklılar için getirmiyorlar. Muhaliflere gözdağı vermek için getiriyorlar. Bundan sonra muhalefet yapacak insanlara terörist damgası vurarak idam kozuyla susturacaklar. İdam varken senin c.başkanına muhalefet etmeye gözün yer mi?

Çok doğru bir yaklaşım bugüne kadar idam siyasi tehditler için kullanılmıştı
    idam bu ülkede hiç bir zaman uygulanmaması gerekiyor aksi halde
    islamcılar laikleri sözde kafir diye asmaya başliyacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: cevaba123

quote:

Orijinalden alıntı: Celest

quote:

İdam cezasını pkklılar için getirmiyorlar. Muhaliflere gözdağı vermek için getiriyorlar. Bundan sonra muhalefet yapacak insanlara terörist damgası vurarak idam kozuyla susturacaklar. İdam varken senin c.başkanına muhalefet etmeye gözün yer mi?

aynen öle sonucu vahşet olabilir,,Kimin suclu kimin sucsuz oldugunu belirleyecek bağımsız bir yargı olmayacagı ıcın istenilen kişi terörist vatan haini damgası yiyebilecek,,Sonucunda yargısız infaz yapılacak,,Ama bu durum bu şekilde devam ederse bir kac ıdam sonrası bu ülkede cok buyuk bir iç savaş cıkar,,,

Başkanlık işte böyle bir tehlikeli sistem bunu en iyi uygulayan ABD ve orada'da güçlü meclis ve senato var bir fren mekanizması var çünkü adamlar işini biliyor
    idam gelirse iç savaş kesinlikle çıkacaktır acilen bunun engellenmesi lazım zaten referandum yapılırsa bunun için millet HAYIRA gene basar ama dün'ki gibi hile hurda yaparlarsa
    gene idam gelebilir millete gidelim diyorlar gidiyorlar millete hemen hileye hurda'ya başlıyorlar milletten niye korkuyor bunlar onu anlamıyorum.
  • Gelsin çok da iyi olur.

Caydırıcı cezalar olsaydı belkide Özgecan kardeşimizin katledilişi olmayacaktı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Celest

quote:

aynen öle sonucu vahşet olabilir,,Kimin suclu kimin sucsuz oldugunu belirleyecek bağımsız bir yargı olmayacagı ıcın istenilen kişi terörist vatan haini damgası yiyebilecek,,Sonucunda yargısız infaz yapılacak,,Ama bu durum bu şekilde devam ederse bir kac ıdam sonrası bu ülkede cok buyuk bir iç savaş cıkar,,,
  • ULU HAKANDAN istimdat kullanıcısına yanıt
    Yasalar geriye doğru işlemez.
    Türkiye'nin imzaladığı uluslararası sözleşmeler var.
    Bu kadar cahil olmayın.
  • Vatana ihanet edenleri , tecavüzcü ve sapıklar için gelmesini bende isterim ama uluslararası anlaşmalar var gelmesi çok zor . Ayrıca hukuk sistemimizde hiç güven vermiyor maalesef , bunları düzeltebilirse getirilsin tabiki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PresidentBerke

artık erdoğana tayyip diyeni asarlar

muhaliflere fetocu der asarlar

kürtlere terörist der asarlar

alevileri dinsiz der asarlar

10 sene sonra ülkede sadece hükümetin tayfası kalır rahat ederler

geriye giden tek ülkeyiz

bunları yazdığın için seni de asarlar.

bu yazdıklarını like yapanları da asarlar.

sana cevap yazdığım için beni de asarlar.
  • İyi olur Valla.
  • gerçekten terörist ve tecavüzcüleri asacaklarını mı sanıyorsun ?

yavaş gelsin idam

o kadar isteselerdi oy pusulasının yanını 19. madde olarak eklerlerdi
  • Önce ağa babalarından izin alsın da AİHS'den çıksın. Sürekli palavra, taban da hukuk bilmeden hayaller...
  • Çok yaşa padişahım demeyenler poku yedi desenize.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.