Şimdi Ara

Tivibu Uydu Süper Paket 1 TL! (Türk Telekom Mobil İçerir)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
131
Cevap
14
Favori
32.876
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3 hattı 24'er ay kitliyolar bide 1 tl istiyolar Ayıp be
  • hocam her şey dahil 9 tl aylık :) aynı tarifeyi kullanıyoruz zaten. Eğer çağrı merkezinden alırsanız 60 tl kurulum ücreti alıyorlar. Ama self kurulum yapan bayiler var ben oraya gittim imzayı attım uydu cihazını aldım evde kendim taktım ve kullanıyorum. Bu fiyata daha ne olsun hocam anlamış değilim valla atıp tutanları :)
  • Faturalı uzak durun
  • TÜRK TELEKOM pişmanlıktır.
  • Tamam.
  • tt mu :o aman uzak durun
  • ktdgvr kullanıcısına yanıt
    hocam her şey dahil 9 tl aylık :) aynı tarifeyi kullanıyoruz zaten. Eğer çağrı merkezinden alırsanız 60 tl kurulum ücreti alıyorlar. Ama self kurulum yapan bayiler var ben oraya gittim imzayı attım uydu cihazını aldım evde kendim taktım ve kullanıyorum. Bu fiyata daha ne olsun hocam anlamış değilim valla atıp tutanları :)
  • Yoghh artık.

Tane Türk telekom mobil hattı 24 Ay boyunca
  • Tam ilgi çekme amacı güden kampanya afişi gibi bir başlık.. Dan başlayan fiyatlarla
  • Genel fikrimi söyleyeyim.Bu devirde hiçbir yere 2 yıl boyunca bağlanmamak lazım.1 yıl önce bile yaptığım sözleşmelerin çoğunu bu yıl yapmıyorum farklı avantajlar farklı teknolojiler geliyor sürekli.Kaldı ki 2 yıl bağlanmak büyük bir risk.
  • Yoghh artık.

Tane Türk telekom mobil hattı 24 Ay boyunca
  • paramın üstüne yatan firma , 60 tl ödeytecek her ay faturadan 1 - 2 tl düşerek ödüyor. Ben eğer bunun altına gireceksem , salonumda oynattırırım maçları
    .
  • Canimizi istemiyorlar, buna da sukur
  • heavyyear kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle. İhtiyacı olan ve Telekomdan memnun olan kullansın boş türk telekom pişmanlıktır yazıp çıkmaya gerek yok.

Edit: İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zero fear -- 14 Nisan 2017; 0:19:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: technical death metal

Cihazlarda ne sorunu var hocam? Alirken dikkat edebilecegimiz bir sey mi?

Dikkatle olacak iş değil

Cihaz geliyor kuruyorlar.ondan sonra cihaz kitlenmeye başlıyor ve kanal geçişlerinde ses gidiyor.

Kilitlendiği zaman fişi çıkarıp takmadan sorun çözülmüyor.

Valla biz yandık siz yanmayın
  • Alsancak kullanıcısına yanıt
    Turksat uydu hocam. IPTV değil ama cihazın ethernet girişi mevcut. Takıp denemedim ben film falan kiralanma yapılıyor sanırım.
  • Türk Telekom mobil hattınızın Tarife grubuna göre değişiyor 1 - 5 - 9 TL Şeklinde 24 Ay taahhüt vermek şartıyla.

http://www.tivibu.com.tr/kampanyadetay/tivibu-mobil-indirim-kampanyasi

< Bu konunun sahibi Admin iken Admin tarafına aktarılmıştır -- Haz 27 2018 3:46PM >

• Taksit yoksa sıcak değil
  • Tivibı battı zaten
  • Yanlış bilgilendirme var burada en fazla 2 hat refarans olabiliyor ben kampanyanın ilk günü gittim aldım. HD yayınlar 2. Grup tarifedeyim yaz fırsatı 8 gb zaten bu tarifeyi bırakıp başka hatta geçmem 32 lira hat param Tivibu yu 9 liraya aldım. Hiç pişman değilim
  • heavyyear kullanıcısına yanıt
    Aynen ilk mesajdaki bilgilendirme hatalı. Çoğu kişi de açıp okumadan sallamış. Artık acaba ben mi yanlış anlıyorum diye düşünmeye başlamıştım ki sen yazdın hocam. Galiba seninle aynı tarifedeyim (8gb+1000+1000), 30-32 fatura geliyor. 2.grup 9tl demissin. Kurulum, cihaz kirası, vergiler, ıvır zıvır dahil faturaya eklenen tam olarak aylık ne kadar?

Bir sorum da bu paket avrupa maçlarını kapsıyor mu? Bu sene bitiyor artık, temmuz ayında başvurabilirim, seneye maçları izlemek için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ktdgvr -- 13 Nisan 2017; 23:49:31 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.