Şimdi Ara

Nescafe ler 75kr olmadan 50kr olanları stok yapın!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aslında evi arabayı satıp 50 kuruşlukları alın. 75 kuruş olduğunda siz de 70 kuruştan satın. Güzel kar edersiniz.
  • İçindekiler: Şeker, kahve beyazlatıcısı (%27) (glukoz şurubu, hidrojenize bitkisel yağ, asitliği düzenleyiciler (dipotasyum fosfat, sodyum polifosfat, trisodyum sitrat, pentasodyum trifosfat), sodyum kazeinat (süt proteini), emülgatör (yağ asitlerinin mono ve digliseritlerinin mono ve diasetil tartarik asit esterleri, yağ asitlerinin mono ve digliseritleri), topaklanmayı önleyici (sodyum alüminyum silikat), doğala özdeş süt aromaları, tuz), çözünebilir kahve, tuz. (eser miktarda badem, fındık, gluten, soya, yumurta)

Gerçek bir ölücü, kahve diye satılan kimyasala para verilmemesi gerektiğini çok iyi bilir.
  • Hiçbiri umrumda değil, uykumu açsın yeter, günde 2defa içiyorum
  • Sağol ölücü kardeşim
    Edit: Tamam tamam vurmayın şaka.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vjdrsjejv -- 7 Nisan 2017; 12:31:33 >
  • Bence nescafe gold ve süt tozu ikilisini alıp öyle karışım yapın
  • Alacaksaniz gold alin ya da memlekette kahveden bol urun yok, usenmeyin eminonunde kurukahveci mehmet efendiden cektirin buram buram orjinal kahve.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZippoCH

İçindekiler: Şeker, kahve beyazlatıcısı (%27) (glukoz şurubu, hidrojenize bitkisel yağ, asitliği düzenleyiciler (dipotasyum fosfat, sodyum polifosfat, trisodyum sitrat, pentasodyum trifosfat), sodyum kazeinat (süt proteini), emülgatör (yağ asitlerinin mono ve digliseritlerinin mono ve diasetil tartarik asit esterleri, yağ asitlerinin mono ve digliseritleri), topaklanmayı önleyici (sodyum alüminyum silikat), doğala özdeş süt aromaları, tuz), çözünebilir kahve, tuz. (eser miktarda badem, fındık, gluten, soya, yumurta)

Gerçek bir ölücü, kahve diye satılan kimyasala para verilmemesi gerektiğini çok iyi bilir.

Çok güldüm üstad

Ben 50kr a alıp 65 e 70e satmayı düşünenler için söylemiştim

• ben sadelerden içiyorum gold olanlardan onlardanda pahalanır diye korktum 14lü paketten 5 tane aldım
  • Bu sabah markete gittiğimde aldığım bilgiye göre, 50kr luk paketler bittiği zaman 75 kuruş olarak satılacak. Ben markette ki son kutuyu kaptım. Siz de kapın ve az da olsa tasarruf edin

• quote:

Orijinalden alıntı: Çağdaş

Bence nescafe gold ve süt tozu ikilisini alıp öyle karışım yapın

Öyle daha mı ucuza geliyor😀
  • Gidip kahve alıp çektirin, süt tozu da kullanmayın..
  • Market satmak için söylemiştir
  • 75 kr. dan ziyade 1 lira bile olabilir.

Not: Market sahibiyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turkesterone

75 kr. dan ziyade 1 lira bile olabilir.

İstanbul mu hocam?
  • nescafe yerine bulaşık suyu için daha yararlı mideniz temizlenir
  • Nescafe'nin kahvesi güzel.

Ama 3ü 1 arada gibi saçma şeyleri içiyorsanız fıstıklı yaparız arkanızdan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ted Bundy

Market satmak için söylemiştir

Yok hocam doğru ben toptancıyım.Şuanda benim kârımla birlikte 44 kuruş markete gidişatı var.Elimde 50 kr yazan paketler olduğu için alamayacağım fiyata şuanda nescafe satacağım.

@Turkesteron Neden şimdi bakkallara pahalı dediklerini anlıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Senyour -- 7 Nisan 2017; 15:25:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: egejang

quote:

Orijinalden alıntı: Turkesterone

75 kr. dan ziyade 1 lira bile olabilir.

İstanbul mu hocam?

Hayır, Mersin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sneijder3

ben sadelerden içiyorum gold olanlardan onlardanda pahalanır diye korktum 14lü paketten 5 tane aldım

Ben de çaktım bi 3ü1arada 100lü paket
  • quote:

Orijinalden alıntı: egejang

quote:

Orijinalden alıntı: Sneijder3

ben sadelerden içiyorum gold olanlardan onlardanda pahalanır diye korktum 14lü paketten 5 tane aldım

Ben de çaktım bi 3ü1arada 100lü paket

acaba kavanozlara zam geliyor mu
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.