Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10 (ANA KONU)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
4
Favori
10.365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu başlık bir eylem amaçlı açılmış ve rezerve edilmiştir. Sızıntılarla birlikte güncellenecek olup 2 yıl sonra S10 çıktığında düzenlenecektir ama düzenlenmeyebilir de.

• S9 çıkacak daha

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • S10e tam beklediğim kavissiz düz ekran ama 5500 lira be insaf. S9 şarj süresi ve ekranı almamı baltalasa da bunun fiyatı çelik duvar resmen. Peh..
    S9'a mecbur dicez en az 1 yıl daha...

• birisileri kullanıcısına yanıt
    Siz bir de mart ayından sonra görün hocam. ÖTV'ye %100 zam geliyor. Bir de zamlı ÖTV üzerinden %18 KDV hesaplanmaya devam edilecek.
  • Heh konu açılmış yerimizi alalım. Dün Caddebostan deneyim mağazasını aradım. Haftaya gelip cihazları inceleyebilirsiniz dedi. 8 inden önce belki cihazı alabilirmişiz. Bu arada mağazaya göre banka kredisiyle taksit sayısı değişiyor. Caddebostan 6 taksit yaparken Hilltown Samsung mağazası 12 taksit yapıyor. Haftaya gidip inceleyeceğim. S10 benim için yeterli onu alacağım kısmetse.

• Merhaba arkadaşlar
    Telefonum bozuk ve s10+ ın da çıkmasını beklediğim icin uzun zamandır almayı bekletiyordum

Sizce xs max mi almalıyım yoksa s10+ mı? Artıları ve eksileriyle yardımcı olabilirseniz sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: Ebrarsmbl556

Merhaba arkadaşlar
    Telefonum bozuk ve s10+ ın da çıkmasını beklediğim icin uzun zamandır almayı bekletiyordum

Sizce xs max mi almalıyım yoksa s10+ mı? Artıları ve eksileriyle yardımcı olabilirseniz sevinirim
    xs max dan note 9 a geçmiştim. androide alışana ios gerçekten çok sıkıntılı geliyor...

şimdide note 9 dan s10 plus a geçeceğim ;)

android tavsiye ederim.
  • hakangündüz H kullanıcısına yanıt
    Hocam biz kafayla gidersek, Note 9 şu an kullanıyoruz zaten S10+ alıp Note 10'da alırız. Biri bizi durdursun.
  • silversmith S kullanıcısına yanıt
    Samsung ceosu bile bu kadar çeşit kullanmamıştır.
  • Konu içeriğini güncelleyelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: silversmith

Hocam biz kafayla gidersek, Note 9 şu an kullanıyoruz zaten S10+ alıp Note 10'da alırız. Biri bizi durdursun.
    kesinlikle aynı fikirdeyim ama üstüne 1599 tl verip geçmek bana cazip geldi epey

bu arada s10 plus ın ekranında orjinal jelatin çekili geliyor arkadaşlar,

bence edge ekranlarda en azından çizilmeye karşı bile jilatin bulamiyordur çok iyi oldu bu husus.
    Hocam Eskişehir'de benim 512 GB modeli 5.050'TL'ye sayıyor Samsung Mobile mağazası. 2450 istiyor üstüne.
  • quote:

Hocam Eskişehir'de benim 512 GB modeli 5.050'TL'ye sayıyor Samsung Mobile mağazası. 2450 istiyor üstüne.
    istanbuldaki emar samsung ve bağdat samsung note 9 u olanlara özel sadece s10 plus alımında 5900 e sayıyor cihazı. pazartesi istanbul seyahatim var.

orda halledicem
    128'lik model için mi 5.900TL?
  • quote:

128'lik model için mi 5.900TL?
    aynen evet ....
  • Vr gözlük uyumu konusunda bilgisi olan var mı? Samsung müşteri hizmetlerini aradım ve net bir bilgileri olmadığını söylediler.

En yakın zamanda inceleyeceğim ama ekrandaki kamerayı sevemedim şimdilik.
  • acaba şuanki kampanyadan 6 ay taksitle alınca yine erken kapatmayla bir avantajı olacakmıdır note 9 da yapanlar gibi ? bilgisi olan varmı ?
  • Kutudan ekran koruyucuşu ilencikiyor birde ekrana koruyucu uydurmaya calissmayacagiz çok iyi.

Videonun 3.15 inde gösteriyor
    https://youtu.be/xzdNsPK9RTc

• Biraz önce Teknosa ve Mediamarkt’da cihazı inceledim. Iphone X kullanıyorum , Samsungda tüm ayarları kontrol edip maksimum parlaklığa almama rağmen maalesef Iphone X’deb daha mat. Samsung satış elemanının tepkisi daha komik :) Teşhir olduğu içindir diyor :) Yahu tanıtım ürünü daha kötü izlenim yaratacak şekilde teşhir ederler mi :) Bu arada üzerinde ince jelatin vardı fakat o denli etki edermi bilemiyorum. Bende spigen cam ekran koruyucu var. Ancak telefonu beğendim. Tutuş hissi kamerası geniş açı modu çok iyi geldi bana. Başka bir sorunda kilit tuşu çok yukarda keşke ortada olsaydı. Ekran parlaklık olayında netleşirsem S10 plus’a geçiş yaparım. Saygılar.

• GedKalessin kullanıcısına yanıt
    cok ilginc iş yerinde arkadaşım iphone x kullanıcısı benim s9 plus in yanına yaklaşamıyor ekran parlaklığı ve netliği

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cumur -- 22 Şubat 2019; 19:47:54 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.