Şimdi Ara

Algida ile #YazBaşlasın (2017) KAMPANYA UZATILDI 15 MAYIS

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.140
Cevap
170
Favori
468.480
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Açıkça yazıyorum; kampanyada açık bulup faydalanmak hırsızlıktır, açığı ilan etmek de en az böyle bir davanıştır.. Gece yarısı, hırsız bir açık bulduğu için eve girebiliyor, ne farkınız kalır ondan !
  • 1500 tane alarak rekoru ben almıştım özledim seni gelsin kilolarAlgida ile #YazBaşlasın (2017) KAMPANYA UZATILDI 15 MAYIS
  • quote:

Orijinalden alıntı: lnsurgent

1500 tane alarak rekoru ben almıştım özledim seni gelsin kilolarAlgida ile #YazBaşlasın (2017) KAMPANYA UZATILDI 15 MAYIS

vay babayın düşmanlarını bu ne lan

• ÖNEMLİ = NOGGER SANDVİC KODLARIYLA NOGGER WİNNER ALACAKSINIZ !!!

#KONUNUN KISA ÖZETİ#
    1. Money clup kart çıkart kartını kayıt ettir
    2. Kartınla 5 çeşit dondurmanın her birinden 1 er adet al .
    3. ARTIK O KART İLE BAŞKA DONDURMA FİLAN ALAMAZSIN

ÇOK SORULAN SORULARIN EN BAŞINI BURAYA YAZIYORUM.

SORU : JET KASADAN KOD İLE DONDURMA ALABİLİRMİYİM?

CEVAP : HAYIR ALAMAZSIN SADECE KASİYERLERDEN ALABİLİRSİN

SORU : BİR KART İLE KAÇ TANE ALABİLİYORUZ?

CEVAP : BİR KART İLE 5 ADET FARKLI ÇEŞİT DONDURMA ALABİLİYORUZ.
    1 KART, 5 FARKLI KOD, 5 FARKLI ÇEŞİT DONDURMA, 5 FARKLI FİŞ.İSTER AYNI GÜN AL İSTER FARKLI GÜN(SADECE BİR KERE SONRA KART ÇÖP)

DURUMA GÖRE KASİYERİN SEÇECEĞİ MENÜLER

KOD + KART = 6 NUMARALI MENÜ
    KOD + TELEFON NUMARASI = 13 NUMARALI MENÜ

ALABİLECEĞİMİZ ÜRÜNLER

MAGNUM DOUBLE ÇİKOLATA
    MAGNUM DOUBLE KARADUT BÖĞÜRTLEN
    MAGNUM DOUBLE YER FISTIĞI

CORNETTO CLASICO KAYMAK
    CORNETTO CLASICO KARADUT

BOOM BOOM

NOGGER KLASİK SANDVİÇ(NOGGER WİNNER ALACAKSINIZ SANDVİÇ OLMUYOR)

NOGGER OREO

--------------------------------------------------------------------

1.Adım

http://algidaileyazbaslasin.com sitesine giriyoruz.

2. Adım

Telefon numaramızı giriyoruz.

3.Adım

10 saniye bekledikten sonra gelecek kodu gelen ekrana yazıyoruz.

4.Adım

Ve gelen şifre ile hangi çeşit dondurma çıktıysa o dondurmayı gidip alıyoruz.

Bir karta kaç tane alabiliyoruz?

Bir kart SADECE BİR DEFA 5 FARKLI çeşit (Magnum, Boom-Boom, Cornetto CLASICO ve Nugger Sandwich NOGGER OREO) alabilirsiniz. SONRA O KARTLA TEKRAR ALAMAZSINIZ

24 saat dolmadanwww.algidaileyazbaslasin.com sitesinden aynı numarayla kod alabilir miyiz?

EVET, alabilirsiniz. Mesela perşembe günü 15.30 da aldınız ertesi gün 13.00 da alabilirsiniz.

24 saat dolmadanwww.algidaileyazbaslasin.com sitesinden aldığımız kodlarla migrosa gidip dondurma alabilir miyiz?

EVET, alabilirsiniz. Mesela perşembe günü 17.30 da aldınız ertesi gün 11.00 da alabilirsiniz.

Peki dondurmayı kasadan nasıl alacağız?

Kasaya dondurmanızla gittiniz, sıranızı beklediniz sıra size geldi. Money Club kartı uzattınız. Siteden aldığınız kodu söylediniz. Kasiyer dondurmanızı geçirdi, fiyat otomatik olarak düştü.

Eğer kasiyer bilmiyorsa bu adımları uygulamasını söyleyin;

1- Kasiyer 6 numaralı menüden giriş yapacak. (Eğer kayıtlı kartı var fakat kartı yanında olmayan varsa ve denemek isterse 6 numaralı menü yerine 13 numaralı menüden işlem yaptırsınlar.)
    2- Money Club kartı okutacak
    3- 8 haneli nümerik kodu girecek
    4- Aldığınız ürünü okutacak.
    5- Kasada ürünün fiyatı görünecek
    6- Kasiyer ara toplam yaparak kasayı kapatacak
    7- Kasada ürün fiyatı 0.01 TL görünecek

Kodsuz almak mümkün mü?
    KODSUZ ALIM DİYE BİR ŞEY YOK ARTIK !!!

Kampanya ne zamana kadar devam ediyor?

15.05.2017

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okyanus05 -- 7 Mayıs 2017; 8:36:45 >

• Bunlar saglikli mi diyerek bir bomba atayim
  • edit:ekşi ölücülere selam olsun yazmışlar yineBu kampanya yüzünden bademcik ameliyatı oldum zarardayım bu sene eritip puding yapıcam magnumlarıAlgida ile #YazBaşlasın (2017) KAMPANYA UZATILDI 15 MAYIS

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kelmange kako kako -- 10 Nisan 2017; 19:11:2 >

• Beyler beleş mezar var saldırın
  • Bir ölücünün en klişe yalanı "eş dost sevindirelim" tabi gözüm aç beleş görünce dayanamıyorum demez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Haşin_ErKeK

Algida müşteri hizmetlerini arayıp konunun linkini gösterdim donanımaberdeki oluculerin

Kampanyayı kötüye kullandığını gerekli önlemlerin alınmasını istedim sağolsun damla hanım çok ilgilendi ve yetkili birimlere bildiricegini belirtti.

bi farklılaşma çabaları ne bileyim bi gariplikler felan
  • Bedava verseler yemem. Damarlari tikamaktan baska bir halta yaramiyor.
  • Bu nasıl bir topluluk anlamadım arkadaş yazmadım yazmadım dayanamadım nerdeyse kampanya bitti daha aynı sorular. Kodla nasıl alcaz? kodsuz bir tane bir tane mi? Hergün bi tane mi alcaz? Jet kasada tek tek mi? Üç mü? dört mü?

Şaşırıyorum bu mu yani zeka seviyesi

4 farklı çeşit var kampanyada

o çeşitlerden hangilerinin alınacağı ilk sayfada yazıyor

4 adet kodun var ise (her çeşitten birer adet)

1 tane moneycart ile git migrosa

hangisi olduğu farketmez tabelasında turuncu M yi gör yeter

Ver kartı kasiyere, bilmiyorsa 6 kasiyer ile başlat diye söyle

ver kodu, sonra ver koda ait dondurmayı kapattır kasayı al beleşe

4 çeşitin her biri için aynısını tekrarla

Al sana 4 çeşitten birer dondurma

Git afiyetle ye yada ne yapıyorsan

Ertesi gün yada sonraki bir gün (sistemi bozmazlarsa) yada 7 mayısa kadar hergün

Al kartını (aynı moneycartı hani bir önceki gün 4 ayrı kodla 4 ayrı dondurma aldığın kartı) git yine migrosa

ver kasiyere kartı ver 4 çeşitten birer adet dondurma normal satın alır gibi geçsin sen birşey söylemezsen zaten öyle geçer.

En sonunda 11.75 lira der o kasiyer

Sen de tamam kapatın kasayı indirim düşecek de

Bedava al çık

Bunu yapamıyorsanız jet kasayla falan hiç uğraşmayın kasiyerler adam yemiyor sonuçta.

Hala bişey anlamadıysanız alın kartınızı alın kodunuzu gidin migrosa kasiyere diyin ki bu kodla bu dondurma bedava alınıyormuş şunu bi hallet diyin bilmiyorsa bile o bi şekilde sorar soruşturur halleder.

Yok onu da yapamıyorsanız

hiç migrosa falan gitmeyin canınız dondurma istiyorsa en yakın bakkal market herhangi bir dondurma satan yerden verin parasını alın.

• yeni anayasanın maddelerini sorsan bilmezler :)
  • lori2 kullanıcısına yanıt
    Algida fetva hattını aradin galiba ?
  • ceramicer43 kullanıcısına yanıt
    Yahu niye alıyorsun? Coluga çocuğa dağıtmak sana mi kaldı m hesapta iyilik yapıyorsun da alıp bakkala satan çakaldan farkın yok.
  • Algida müşteri hizmetlerini arayıp konunun linkini gösterdim donanımaberdeki oluculerin

Kampanyayı kötüye kullandığını gerekli önlemlerin alınmasını istedim sağolsun damla hanım çok ilgilendi ve yetkili birimlere bildiricegini belirtti.
  • BOSNA MİGROS ÇEVRESİ CÜZDAN DÜŞÜRDÜM BULAN OLURSA 0534 3565109 ARKADAŞKAR KONYADAKİLER ACİL ALLAH RIZASI İÇİN
  • Geçen yıl 2 adet almıştım . Görgüsüzlüge gerek yok
  • 9.40 gibi migrosaa gittim bayan bi kasiyer vardı yapamadı ben geçtim kasaya yaptım 4 tane alıp çıktım
  • #Algidaileyazbitti
  • quote:

Orijinalden alıntı: lnsurgent

1500 tane alarak rekoru ben almıştım özledim seni gelsin kilolarAlgida ile #YazBaşlasın (2017) KAMPANYA UZATILDI 15 MAYIS

Türk insanının tek fotoda özeti. Sonra yolsuzluk diye ağlarlar, sen açıktan faydalanıp milletin hakkına geçersen baştaki niye yapmasın ki ?

Devlet malı deniz yemeyen domuz demişler

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.