Şimdi Ara

5 Litre Natürel Sızma Zeytinyağı 54,75 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
1
Favori
7.987
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 5 Litre Natürel Sızma Zeytinyağı 54,75 TL
  • Bir firsat aciyorsaniz tamam tesekkurler ama okuyanlara da sayginiz olsun

Aranizda muhabbet ortamina , motor yagi muhabbetine gireceginize 50 kere sorulmus hangi sehir diye , biriniz ona yanit verin.

Lokasyonu net olmayan firsatin kime ne faydasi var , internet firsati degil ki bu
  • marka bi kere ofsayt . köylü . insanların bilinç altınta doğal , naturel , katkısız , el değmeden , doğadan algısı yaratmak için konduğu apaçık . böyle bir marka , böyle bir firma gugılda bile çıkmıyor . varın gerisini siz düşünün canlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: sükût

mobil delvac

shell rotella 20 50
  • quote:

Orijinalden alıntı: manisali0645

Kendim zeytinciyim üretenim yani firmalara bu fiyattan vermiyorum.

Afiyet olsun

kazık atıyorsunuz da ondan , bi de benden ucuza satana çamur atma taktiği
    bak zeytinin mekanı yunanistan'da fiyatlar ne kadarmış , adamlar kendi para birimleriyle 3-4 liraya zeytinyağı satıyor, ama sen http://www.ismeamercati.it/flex/cm/pages/ServeBLOB.php/L/IT/IDPagina/644

edit= birşey daha dikkatimi çekti , sızma-riviera arasındaki fiyat farkı 0.2 , 0.3 euro iken , bizde 10 liraya kadar çıkabiliyor fark

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 3 Nisan 2017; 13:22:19 >

• Bu fiyata mal etmek mümkün değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

quote:

Afiyet olsun

bak zeytinin mekanı yunanistan'da fiyatlar ne kadarmış , adamlar kendi para birimleriyle 3-4 liraya zeytinyağı satıyor, ama sen http://www.ismeamercati.it/flex/cm/pages/ServeBLOB.php/L/IT/IDPagina/644

edit= birşey daha dikkatimi çekti , sızma-riviera arasındaki fiyat farkı 0.2 , 0.3 euro iken , bizde 10 liraya kadar çıkabiliyor fark

İnanın oradaki zeytinyağları bizde satılanlardan 2-3 kat daha iyidir. Bizdekiler ne toprağa bakarlar ne de organik ile ilgilenirler dayarlar kimyasalı.

Ağlaşma konusunda Zeytin üreticileri ve Bal üreticileri ilk sıraları alırlar.

• Makine yağı bile daha pahalı.
    Zeytin aroması vermekte zor değil.
    Gerçek zeytinyağını aç karnına 1 çorba kaşığı yerseniz rahatsız etmez.
    Çakma olanları kusma hissi oluşturur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gunaytekkale

Şuna rağmen hala almakta ısrar eden varsa ağır... Bişey demiyorum neyse

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

quote:

Afiyet olsun

Yattığın yerden o fiyat bu fiyat demesi kolay

Kalk sende ürette görelim kaçtan vereceğini

Tarla alırsın , zeytinleri dikersin kaç sene vermez beklersin , mazot para işçisi para sürdürmek para sulaması , budaması , toplanması ağrı para yağının çıkartılması nakliyesi ayrı para daha varda sen bunları nerden bilirsinki.

1 litre yağ 4-5-6 kilo zeytin den çıkıyor

Zeytin desen bir sene verir bir sene vermez .

Ee verdiği sene herşey güllük gülistanlikmı doğal afetleri dolusu vurmuyormu sanıyorsun kuşu böceği ayrı dert.

bunların hepsi maliyet maliyet.

Bu fiyat olamaz deyince çamur atma diyorsun.

Sağlık için zeytinyağ yeyin diolar ama sen gerçek zeytin yağı yemediğinden kafan tam çalışmıyor.

Buyur gel zeytinliğim satılık ürette litresi 5 liradan alalım senden.

• Şehir neresi hocam
  • ne oldugu bellimi guvenlimi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fishbone540

marka bi kere ofsayt . köylü . insanların bilinç altınta doğal , naturel , katkısız , el değmeden , doğadan algısı yaratmak için konduğu apaçık . böyle bir marka , böyle bir firma gugılda bile çıkmıyor . varın gerisini siz düşünün canlar

bazen firmalar isim değiştirip piyasaya uygun fiyattan giriş yapıyorlar. ŞİMDİKİ ADI KÖYLÜ ESKİ ADIDA BÜYÜK İHTİMAL "TAHTALI KÖYLÜ" FALANDIR
  • 2 litre yuvarlak teneke Tariş natürel sızma memecik zeytinden 40 küsür TL Migosdan aldım dün en iyisi bu şuan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslanoto -- 2 Nisan 2017; 14:26:33 >
  • Kendim zeytinciyim üretenim yani firmalara bu fiyattan vermiyorum.

Afiyet olsun
  • Çok özel zeytinyağlar hariç herhangi bir marketten alabileceğiniz en kaliteli yağ bildiğim kadarıyla Kristal dir.

Şu an Özkuruşlar marketlerde 1 LT Kristal cam da soğuk sıkım 20 TL den satılıyor.

Daha önce Kristal marka teneke de aldım daha kullanma sırası gelmedi ama soğuk sıkım oluşu ilgimi çekmişti.

En son anneme bu cam olan üründen aldım dibinde baya tortu vardı. O tortu yağın donmasindan mı yoksa zeytinin tortusumu bilemedim, bilen bir arkadaş bu konuda bilgi verirse iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hsnsfgl -- 3 Nisan 2017; 2:57:30 >

• 54 liraya tohum yağınız hayırlı olsun.

O marketi şikayet edin beyler. İnsan sağlığıyla oynamak neymiş görsünler
  • migrosta riviera 2 litre komili 34 lira
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeyKalDa

-18 derecede 20 dakika sonra böyle dondu

+5°'de donmasi lazim. Normal buzdolabi soguklugunda.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.