Şimdi Ara

Hayalleri süsleyen ince ve hafif oyun bilgisayarını inceledik: MSI GS63 VR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
1.531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yıllarca hayalini kurduğumuz hem ince hem hafif ama aynı zamanda yüksek performanslı oyun dizüstü bilgisayarı nihayet geldi. MSI GS63 VR, birinci nesil ultrabooklar kadar taşınabilir ama kaslı bilgisayarlar kadar da güçlü ve oyun dostu. Tüm detaylar incelememizde. 

• ''İnce ve hafif Oyun bilgisayarı'' Dedikleri şey geçtiğimiz yıllarda Ütopik gelsede bana Helal olsun Msi ancak bu kadarı yapılabilirdi, dedirtti.

• şunlara neden hala 60hz panel koyarlar

• fiyat konusuna hiç değinmemişsiniz!!

• Bu laptop 18 mm kalınlığında, gerçekten müthiş bir başarı; bir de 17" lik versiyonu var gs73vr modeli. Bu modelde 19.3 mm kalınlığında, boyut incelik ve görünüş olarak çok güzel artı olarak 120 Hz bir panele sahip. Fakat ülkemizde doların durumundan dolayı sadece videolarda izleyebiliyoruz. Böyle ürünler inşallah hepimizin ulaşabileceği bir seviyede olur da kaliteli ürün kullanmayı herkes tadabilir ben dahil.

• msi gtx 1080 sli lı laptopa 1080p ekran koyar gtx 1060 lıya 4k ekran koymuş. Bir enteresan firma.

• Kasaya bastirinca icine gocecek gibi duruyor az daha iyi olabilirdi. Fena pc degil ama ekrani daha buyuk ve cercevesi daha ince olsa daha guzel olurdu.

• 9500 lira döviz kuru saolsun ben 2015 te 5.000 e almıştım 970m li gs60 kur 2.85 di 2014 te alienware getirdiğimde 4200 liraya geldiydi yakın arkadaşlarım o zaman sen manyakmısın o kadar paramı verilir diyodu şimdi keşke bizde alsaydık diye ağlıyolar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DoNaNıMcı -- 20 Mart 2017; 0:19:7 >
  • Berbat video oynatıcı ve berbat site tasarımı için tebrik ediyorum. yıllardır dh daha iyi yerlere gelsin istedik ama olmadı ne yapalım. msi bu dizüstünü DH izleyicilerinden birine hediye ederse ozaman ooo yee yoksa çokta tın.

• hayalimdeki pc olabilmesi için tam güçte 5 saat pil ömrü olması lazım birde ama sanmıyorum bunda olacağını yinede iyi pc.

• Video da fiyat yok çünkü işin içinde reklam var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ov ye evet abi sen normal gir videoya

• sonunda adam gıbı bı player-umarım ad vs de sorun cıkarmaz

• Alamayacağım için izleme gereği duymuyorum senelerdir izliyorum baktım yine pahalı yine pahalı temennidede bulunmayacağım umarım dolar düşer diye neden bunu yazdın diyede sormayın yazdım işte.Hayallerdede olsa 1 dakika.
  • Başarılı inceleme laptopta güzel ama Türkiye şartlarında alıcı kitlesi çok küçük

• quote:

Orijinalden alıntı: dostum kertenkele

Video da fiyat yok çünkü işin içinde reklam var

Merhaba,

Videoda fiyat yok çünkü verilecek fiyat 3 ay sonra izleyen için hiç bir şey ifade etmeyecek. Ürünün kategorisinde iyi olup olmadığı ile ilgileniyoruz biz, alım aşamasındaki adam zaten fiyatını istediği yerden görebilir. Burada o fiyatı vermeye değer mi değil mi onu bulsun istiyoruz.

Kaldı ki bizim hiç bir videomuzda fiyat yok :) Reklam vb şeyler diyerek yapılan emeği hiçe saymadan önce biraz düşünün, elinizi vicdanınıza koyun derim. Erdi, bu inceleme için çok uğraştı. Kaldı ki bence mükemmel bir iş çıkartmış. Türkiye sınırlarında bu kalitede iş yapacak adam 2 veya bilemediniz 3 kişidir.

Sevgiler,
    Mesut Çevik
  • quote:

Orijinalden alıntı: lordlevent

Berbat video oynatıcı ve berbat site tasarımı için tebrik ediyorum. yıllardır dh daha iyi yerlere gelsin istedik ama olmadı ne yapalım. msi bu dizüstünü DH izleyicilerinden birine hediye ederse ozaman ooo yee yoksa çokta tın.

Ah be keşke verilen emeği bir çırpıda kenara atmadan önce bir baksaydınız videoya. Hem video oynatıcı değişti hem de site tasarımın video keyfi ile gram alakası yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: cryzboy43

sonunda adam gıbı bı player-umarım ad vs de sorun cıkarmaz

Valla bizim de tek temennimiz bu. Başımda saç kalmadı şu oynatıcıyı değiştirelim, millet bize saydırmaktan video izleyemez oldu diye diye. Sonunda değiştirdiler. Bakalım ne olacak.
  • Bundan 2 yıl önce 4500-5000 liraya aldığımız dizüstü 10 bin lira olmuş yav yuh.

• Kablosuz performansına da değinilebilirmiş.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.