Şimdi Ara

-YENİ NESİL TOYOTA COROLLA-Dünyanın en çok tercih edilen otomobili (787. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.806
Cevap
30
Favori
1.250.991
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 785786787788789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar uzun zamandır forumun takipçisiyim çok mesajım yok ama hemen her gün bakarım,

2008 Manuel D4-D aracımdan memnunum çok sorunsuz o kadar sorunsuz ki sıkıldım.

Piyasası 30-33 arası eder. üzerine 15 bin koysam ne alabilirim ne alırdınız.

Dizel olması şart değil biraz yakabilir.

Düşündüğüm araçlar

2010-1 Civic 1.6 dream
    2010-2 İnsignia

Yada yeni kasa corolla mı alsam kredi vs ile 2.el 20-30 bin km de

2006 3.16 bile düşündüm 60 civarı ama baya bi fark vermem gerekecek.

Tavsiyelerinize açığım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldenHill

Arkadaşlar uzun zamandır forumun takipçisiyim çok mesajım yok ama hemen her gün bakarım,

2008 Manuel D4-D aracımdan memnunum çok sorunsuz o kadar sorunsuz ki sıkıldım.

Piyasası 30-33 arası eder. üzerine 15 bin koysam ne alabilirim ne alırdınız.

Dizel olması şart değil biraz yakabilir.

Düşündüğüm araçlar

2010-1 Civic 1.6 dream
    2010-2 İnsignia

Yada yeni kasa corolla mı alsam kredi vs ile 2.el 20-30 bin km de

2006 3.16 bile düşündüm 60 civarı ama baya bi fark vermem gerekecek.

Tavsiyelerinize açığım.
    2600 km yolun, 2000 km si uzun yol, geri kalanı şehir içi
    hız ortalama 90-95 km ile LPG yakıt kullanılarak 700 tl yakıt harcaması yapmışım.2600 km yolun, 2000 km si uzun yol, geri kalanı şehir içi
    hız ortalama 90-95 km ile LPG yakıt kullanılarak 700 tl yakıt harcaması yapmışım.

• Bu yıl liderliği Ford Focus aldı sanırım. 3. de elantra olmus
  • arkadaşlar vala yeni corolla alanlar bana ister alınsınlar ister alınmasınlar lakin gerçekten aldıkları araba çok dandik... Cumartesi arkadaşın full dizel olan modelini kullandım. Toyota sanırım bu araçda yalıtım yapmayı unutup kapı ve bagaj kapısınıda araca bayilerde monte etmiş sanırım. Araç gerçekten fiyatına göre çok kalitesiz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: TSuNaMi_

arkadaşlar vala yeni corolla alanlar bana ister alınsınlar ister alınmasınlar lakin gerçekten aldıkları araba çok dandik... Cumartesi arkadaşın full dizel olan modelini kullandım. Toyota sanırım bu araçda yalıtım yapmayı unutup kapı ve bagaj kapısınıda araca bayilerde monte etmiş sanırım. Araç gerçekten fiyatına göre çok kalitesiz...

Kesinlikle katılıyorum. Toyota tamam sorunsuz sağlam ama her yeni kasada kaliteden ödün veriyor. Korelilere yıllarca teneke gözüyle bakıldı memlekette ama bunu samimiyetle söylüyorum corolla'nın rakibi elantra corolla'dan çok daha güzel bir araba. Toyota kemik müşteri kemik kitle tamam da sen milletin gözünden düşersen bir daha paçayı zor kurtarırsın toyota nedense kaliteyi artıracağına düşürüyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: Frank Drebin

quote:

Orijinalden alıntı: TSuNaMi_

arkadaşlar vala yeni corolla alanlar bana ister alınsınlar ister alınmasınlar lakin gerçekten aldıkları araba çok dandik... Cumartesi arkadaşın full dizel olan modelini kullandım. Toyota sanırım bu araçda yalıtım yapmayı unutup kapı ve bagaj kapısınıda araca bayilerde monte etmiş sanırım. Araç gerçekten fiyatına göre çok kalitesiz...

Kesinlikle katılıyorum. Toyota tamam sorunsuz sağlam ama her yeni kasada kaliteden ödün veriyor. Korelilere yıllarca teneke gözüyle bakıldı memlekette ama bunu samimiyetle söylüyorum corolla'nın rakibi elantra corolla'dan çok daha güzel bir araba. Toyota kemik müşteri kemik kitle tamam da sen milletin gözünden düşersen bir daha paçayı zor kurtarırsın toyota nedense kaliteyi artıracağına düşürüyor...

işte ustam bu sorunun kaynağı yine biziz. Adamlar daha arabayı görmeden test etmeden 1500 tane sipariş geçiyorlar.Yuh dedim başkada bişey demedim o zaman...

• TSuNaMi_ kullanıcısına yanıt
    Elentra corolladan guzel mi, bindinizmi iki aracada. Ben bindim ,ikisinede elentra sekil olarak daha cekici olabilir ama corollaya ne malzeme kalitesi ,ne yol tutus rakip bile olamaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mustik61 kullanıcısına yanıt
    makyaj Güzeli hocam. makyajin altina bakmak lazim elentrada. corolla arabanin hası. elentra yol tutusta bir hayli geri. e bi de marka değeri farki var arada.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugrshn

makyaj Güzeli hocam. makyajin altina bakmak lazim elentrada. corolla arabanin hası. elentra yol tutusta bir hayli geri. e bi de marka değeri farki var arada.

elentrasi olan corollaya ,octavyasi olan corollaya ,accenti olan corollaya, passati olan corollaya, jettasi olan corollaya vuruyor. Soyle kotu boyle kotu.derdiniz ne kardesim, corollanin acigini bulunca sizinkinin degerimi artacak. Aldim biniyorum ,cokda memnunum. Sizin aldiklarinizin hepsinide denedim ,olctum tarttim begenmedim iyikide begenmemisim.

Corollayi 10 uzerinden 6 beklenti ile alirsin 8 cikar, digerlerini 8 beklenti ile alirsin 6-7 cikar bu kadar basit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustik61 -- 9 Nisan 2014; 20:34:13 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustik61

Elentra corolladan guzel mi, bindinizmi iki aracada. Ben bindim ,ikisinede elentra sekil olarak daha cekici olabilir ama corollaya ne malzeme kalitesi ,ne yol tutus rakip bile olamaz

fala bilmiyorum ben kıyasa girmedim elantrada hayatımda görüp bindiğim araç değil. Lakin tek bildiğim ettiğim yeni corolla sınıfının standartları altında.
  • bu kasa fake mi ? yoksa avrupada varmı :d
  • Bende de 2013 model premium benzinli var. Evet kapıları bagajı bahsi geçtiği gibi kalitesiz. işçilik yok bir almandaki gibi o tok kapı sesi yok ve ben şoför kapısını yavaş çarparsam 2-3 seferde hızlı çarpana kadar anca kapatıyorum keza bagajda aynı. ama daha sonra gelen serilerde diyeyim seri seri mi geliyor bunlar bilmiyorum ama çalıştığım şirkete aynı araçlardan alındı hiçbirinde bu kapı sorunu yok. ilk çıkanlardan aldığımız için bu sıkıntıyı yaşıyoruz diye düşünüyorum.belki sonradan çıkanlarda da bu sıkıntı olabilir ancak benim denediklerimin hiç birinde bud ert yok.
  • Merhaba arkadaslar,
    2008 Ekim ayindan beri kullandigim aracim su an 158bin km oldu. Bu zamana kadar bir takim lastik ve arka fren balatalarindan baska ek masraf cikmadi cok sukur.

Yakit tuketimi Izmir kullaniminda 4.8 - 5.2 araliginda halen. Gectigimiz hafta Ankara gidis gelis klima acik, genellikle 110km ile 4.2 lt tuketim oldu.

Gecen 6 yilin ardindan iyi bir secim yaptigimizi dusunuyorum. M/M dusunup de tereddutte kalanlar gonul rahagligiyla alabilirler, bugune dek hic uzmedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar 2008 corolla aldım sağ farin ampulu değişecek kaporta sokulmeden hallolurmu fiyati nedir?

• Sifir corolla d4d otomatik advence almayi dusunuyorum ne dersiniz 73000 fiyat verdiler

• Arkadaşlar yeni kasa Corolla da usb deki mp3lerin album kapak resimleri gözükmüyor bunun için bir ayar mı var?Şarkı çalarken kötü bir görünüm oluşuyor yardımcı olabilirmisiniz?
  • Merhaba arkadaslar,
    5 bucuk yildir keyifle kullandigimiz Corolla'mizi yurt disina tasinacagimiz icin satiyoruz. Insallah en az benim kadar ozenerek kullanacak birine nasip olur

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-garantisi-devam-ediyor-ilk-sahibinden-2009-model-elegant-mm-177961919/detay

• Arkadaşlar, imzamdaki araca sahibim, bu sabah arabayı çalıtırdığımda gösterge panelinde sarı ünlem ışığı yandı, sebebini bilen varmı acaba?
  • Arkadaşlar ikaz ışığı lastik basınç sistemine ait miş. Peki bu ışığı nasıl yok edeceğiz. Yani lastiklere gereken havayı versek kendiliğinden kayboluyor mu ışık. Önlere ve arkalaa kaç hava vermemiz lazım.
  • Lastik basınç sorunu için aracın lastiklerini önce istediğiniz değerden 1 bar daha az olarak basın (stepneyi 40 basın) , aracın sağ ön koltuğun oradaki torpidoyu açıp torpidonun dışında kalan fakat torpido açıldığında görülen küçük bir düğme var ona basılı 3-5 saniye basılı tutun ses geliyor olabilir tam hatırlamıyorum.

Ardından ışığın söndüğünü fark edersiniz sonra 4 lastiğe istediğiniz değeri basın böylece istediğiniz değer 1 bar düşünce ışık yanacaktır. İyi günler
  • 
Sayfa: önceki 785786787788789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.