Şimdi Ara

Acı Kavun (ecballium elaterium) Nereden bulabilirim...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
18
Cevap
1
Favori
27.021
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu bitki nerelerde yetişir yetişse bile mevsimi gelmişmidir, gelmemişse satılan yerler varmıdır şu an çok lazım oldu.. Çok araştırdım sinüzit için son çare imiş bende kaç gündür bu dertten dolayı kafayı yemek üzereyim.. bir çay bardağı suya 1-2 damla katıp burnuna damlattığın zaman tedavisi olabiliormuş, yıllardır çekiyorum doktora gittim ancak ilaçlarla geçirdi oda geçici, artık son olarak bunu denemeye karar verdim, ve şu an inanılmaz ağrı çekiyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peynir Alti Suyu Tozu -- 20 Şubat 2007; 12:00:32 >

• www.ecballium.com da bulabilirsiniz.

Aynı bitki üzerinde hem çiçek hem meyve bulunabiliyor.Ama sonbahar tam patlama vakti.

Acı Kavun (ecballium elaterium) Nereden bulabilirim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mikail13 -- 7 Haziran 2012; 18:40:06 >
  • Allah a şükür tad ve koku almam yeni düzeldi.Artık sarı mukus ta yok. kolay nefes alabiliyorum. bu bitki ameliyat gibi etkili diyebilirim.

Eskiden sol tarafta tıkanıklık olurdu ve tam bir işkence idi. ağrıdan başımı duvarlara vurasım gelirdi. Ameliyat oldum. (FESS.) Şu an sol tarafta hiçbir sıkıntı yok. o kısım ameliyatta iyice kazındı. sağ tarafı o kadar yontmadılar. Bu yüzden de şu an hep sağdan çekiyorum. ama tabii ki eskisi kadar kesinlikle değil.
    eğer her kış işkenceye dönüşüyorsa ben ameliyat tavsiye ederim. ama bunun için azim gerekli.çünkü ameliyat için insanın önce sinüzitten kurtulması lazım, bakteriden kurtulması lazım. insan kurtulunca da bir daha sinüzit olmam psikolojisine giriyor ve ameliyatı o an boşveriyor. hastalıktan kurtulun ve tomografi çektirin. doktorun tavsiyesine göre de ameliyat olun. ben üniversite hastanelerini tavsiye ederim.

Eğer tekrar sinüzit olursanız bu bitkiyi tavsiye ediyorum. ama abartmayın.

Bendekinin tehlikesi düşüktür.Ayarlıdır. Etkilidir de..
    mikail1313@gmail.com
    http://sinuzitforum.ecballium.com/showthread.php?tid=25

0505 403 35 80

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mikail13 -- 26 Ocak 2019; 0:12:43 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.