- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Sony Vaio Wireless Görmüyor :(
Bu konudaki kullanicilar:

4
Cevap
13206
Tıklama
Sayfa: [1]
Giris

2 Mesaj
19 Subat 2007; 11:53:07 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

arkadasLar ben sony vaio pcg-grt250 serisini kullaniyorum eski bi sürüm fakat okula gittigimde laptopumun wireless inin calismadigini gördüm . sürücüsünü yukluyorum biraz bekliyor hiç açilmadan kapaniyor bunun için ne yapmaliyim bi bilgisi olan varsa lütfen buraya yazsin yoksa çatlicam :(
simdiden yazan arkadaslara tesekkurler.

2110 Mesaj
19 Subat 2007; 13:07:17 

NOTEBOOK ÜZERINDE AÇMA KAPAMA DÜGMESI VARMI AÇIK MI "ON" KONUMUNDAMI BIR ONA BAK "OFF" KONUMUNDA ISE "ON" KONUMUNA GETIR BIRDE AYGIT YÖNETICILERINDE VARMI ? VARSA DEDIKLERIMI KONTROL ET ISTERSEN...

1602 Mesaj
20 Subat 2007; 1:18:15 

simdiye kadar 3 kez basima geldi bu olay 3 kisi çagirdi wirelesim çalismiyo diye tek yaptigim functiondan açmak oldu

Nexus 4 Kullanicilari Kulübü

2 Mesaj
21 Subat 2007; 12:32:35 

arkadasLar benim laptobumun üzerinde wireless dügmesi yok donanimda da görünüyor ieee 8.0.2 11 g felan yaziyor donanim düzgün calisiyor fakat wireless hiç görmüyor bu arada functiondan acmak nedir ? arkadasLar ? tam oalrak bi bilginiz var mi ? ... selametle..

1602 Mesaj
21 Subat 2007; 13:16:02 

simdi laptoplarda fn diye bi tus olur tek basina hiç bi ise yaramaz bu tus görmüssündür hepsinde var
simdi bazi tusarin üstünde normalden farkli isaretler oldugunu (ve tahminen farkli renklidir bunlar fn tusuyla ayni renk) onlarla ayni anda fu tusuna basarsan laptopun o özelligini çalistirirsin örnegin bende p.bell var onda bluetooth wireless ekran parlakligi ses açip kapatma ekrani kapama vb. özelliler bu tuslarda ve numerik klavyede functionla yada numlock la çalisir.

Nexus 4 Kullanicilari Kulübü
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Internet] » Internet Servis Saglayicilar » Sony Vaio Wireless Görmüyor :(
Sayfa: [1]

Foruma Git
Bölümde Ara

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.258