DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Sony Vaio Wireless Görmüyor :(
4
Cevap
0
Favori
14.030
Tıklama
Tüm Forumlar >> İnternet >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> Sony Vaio Wireless Görmüyor :(
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      2 Mesaj
      19 Şubat 2007 11:53:06
      arkadaşLar ben sony vaio pcg-grt250 serisini kullanıyorum eski bi sürüm fakat okula gittigimde laptopumun wireless inin calısmadıgını gördüm . sürücüsünü yukluyorum biraz bekliyor hiç açılmadan kapanıyor bunun için ne yapmalıyım bi bilgisi olan varsa lütfen buraya yazsın yoksa çatlıcam :(
      şimdiden yazan arkadaşlara teşekkurler.

• Yarbay
      2110 Mesaj
      19 Şubat 2007 13:07:16
      NOTEBOOK ÜZERİNDE AÇMA KAPAMA DÜĞMESİ VARMI AÇIK MI "ON" KONUMUNDAMI BİR ONA BAK "OFF" KONUMUNDA İSE "ON" KONUMUNA GETİR BİRDE AYGIT YÖNETİCİLERİNDE VARMI ? VARSA DEDİKLERİMİ KONTROL ET İSTERSEN...

• Binbaşı
      1692 Mesaj
      20 Şubat 2007 01:18:15
      şimdiye kadar 3 kez başıma geldi bu olay 3 kişi çağırdı wirelesım çalışmıyo diye tek yaptığım functiondan açmak oldu

Nexus 4 Kullanıcıları Kulübü
    • Er
      2 Mesaj
      21 Şubat 2007 12:32:35
      arkadaşLar benim laptobumun üzerinde wireless düğmesi yok donanımda da görünüyor ieee 8.0.2 11 g felan yazıyor donanım düzgün calısıyor fakat wireless hiç görmüyor bu arada functiondan acmak nedir ? arkadaşLar ? tam oalrak bi bilginiz var mı ? ... selametle..

• Binbaşı
      1692 Mesaj
      21 Şubat 2007 13:16:02
      şimdi laptoplarda fn diye bi tuş olur tek başına hiç bi işe yaramaz bu tuş görmüşsündür hepsinde var
      şimdi bazı tuşarın üstünde normalden farklı işaretler olduğunu (ve tahminen farklı renklidir bunlar fn tuşuyla aynı renk) onlarla aynı anda fu tuşuna basarsan laptopun o özelliğini çalıştırırsın örneğin bende p.bell var onda bluetooth wireless ekran parlaklığı ses açıp kapatma ekranı kapama vb. özelliler bu tuşlarda ve numerik klavyede functionla yada numlock la çalışır.

Nexus 4 Kullanıcıları Kulübü
Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> İnternet >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> Sony Vaio Wireless Görmüyor :(
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.