Şimdi Ara

Mobilite: Nokia 3310 geri dönüyor! ve son 1 haftanın özeti sizlerle

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
1.158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mobil dünyadaki son 1 haftanın gelişmelerini sizler için ekranlara taşıyoruz. Nokia'nın efsane telefonu 3310'un dönüşü ve çok daha fazlası bu hafta sizlerle. 

• Yeni 3310 da yılan oyunu olursa alabilirim. Space impact olursa hele tadından yenmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasanandnexus -- 20 Şubat 2017; 12:26:17 >
  • Avea kullanıyorum ama ne yalan söyleyeyim vodafone kullandığım yıllara göre daha performanslı.

• Ses yine berbat izlenecek gibi değil. Sanki yandaki hamamdan geliyor.

• Sizi de ses yönünden uyaran bir kurum olsa keşke. :) teknoloji sitesine yakışmıyor böyle şeyler.

• Dünya yıldızlarını getireceklerine harcanan parayla alt yapıya yatırım yapsınlar. Harcadıkları ve bizden aldıkları paraların haddi hesabı yok. Hala 3G hizmetini bile doğru düzgün veremiyorlar. Kendi ülkemizde uzaylı gibi yaşıyoruz.

• avea kullanıyorum evde çeksin diye uzun konuştuğum zamanlarda evi turluyorum taahhüt bitsin inşallah medeniyete adım atacağız

program için teşekkürler elinize sağlık

• quote:

Orijinalden alıntı: tttahmettt

avea kullanıyorum evde çeksin diye uzun konuştuğum zamanlarda evi turluyorum taahhüt bitsin inşallah medeniyete adım atacağız

program için teşekkürler elinize sağlık

bugün türkcell i aradım internet paket önceliklendirmesi hatalı dedim; 3 cümle ettim karşıdaki temsilci size hemen 17 lira iade yapalım; durumu raporluyorum sesi.

Ki kullanamadığım pakete 10 lira ödemiştim

Turk Telekom: sen melyon, melyar ; 1 melyon kar edeyon; ben yidiyoz elli melyon zerar edayim. Püü sana port yoh

Turkcell: portuna da sana da ... yakında

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Siz bilgisayardan izlemiyor musunuz kendi videolarınızı???

Ses berbat.

• Nası ses bu be, orta çağdan mı kaldınız? işinize az özen gösterin, beceremiyorsanız elinizin hamuruyla kafanızı kuma gömün.

• Sesi klavyeyle mi kaydettiniz
  • Huawei ANIR !

• 15 sn tahammül edebildim kapattım. Böylesine amatörce hataları nasıl yapabiliyorsunuz anlamıyorum.

• Avea çekimi berbat heleki 4.5g ye geçtikten sonra hepten düştü zaten 3 g kullanıyorum 4.5g hiç çekmiyor önceki telefonumu 3 kere servise verdim çekmiyor diye sonunda note 4 telefonumu sattım. Bursa merkezde çok iyi full çekiyor kenar mahallelerde bi var bi yok kenar mahalle dediğime bakmayın şehir merkezi 10 dk .sırf türk Telekom da ısrar etmemin sebebi de paketim çok ucuz taahhüt yok 1 gb net 3 tl yoksa çekilecek gibi değil Türk Telekom.

• http://media.indiatimes.in/media/content/2017/Feb/nokia_3310_android_version_1487318559.jpg

• Dayanamadım kulaklık taktım yine de ses başarısız. İzledim yine sonuna kadar ama yorucu oldu açıkçası.Birde kimin sandalyesinde gıcırtı sesi geliyorsa onu bir halledin size zahmet

• Sirket hattim Avea. Avea tek kelimeyle berbat. Cekim kotu, hat dusuyor, internet kotu. Sadece bu iller degil, tum yurtta kalite dusuk. Sivas,elazig,rize,mersin-erdemli, konya. Buralarda bizzat bulindum ve saglikli gorusme saglayamadim.

Bireysel hattim turkcell, onda sıkıntı yok.

• ses çok kötü abiler... ):

• Son 3 haftanın en iyi programıydı. Teşekkür ediyorum.
    Ses sorununu herkes dile getirmiş zaten. Tekrar tekrar bunu ifade etmenin bir anlamı yok.
    Amatörlükten, beceriksizlikten bahsetmiş birileri, eleştiri yapın ama biraz da insaflı olun breler.

• Samsung güncelleme konusunu doğrudur zaten elinizde cihaz varsa görmüşsünüzdür. Güncelleme verilecekse böyle verilsin sözünüze katılıyorum. Evet bekledik ama değdi.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.