Şimdi Ara

2017 model Lenovo ThinkPad X1 ailesi mercek altında: Mükemmele daha yakın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Lenovo'nun zaten oldukça başarılı olan ThinkPad X1 Carbon ve onun döndürülebilir ekranlı Yoga versiyonu daha da iddialı geliyor. 2017 güncellemesi alan bilgisayarların detayları özel videomuzda. 

• Thinkpad kalite demektir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Thinkpad ne demektir

• quote:

Orijinalden alıntı: Fire_67

Thinkpad ne demektir

Thinkpad kalite demektir

• Thinkpad kalite demektir ama IBM olanı

• quote:

Orijinalden alıntı: joyberk

Thinkpad kalite demektir ama IBM olanı

Thikpad her zaman kaliteliydi. Lenovo markası altında da kaliteli.
  • Thinkpad ovarrated çöp demektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: AndaCakan

Thinkpad ovarrated çöp demektir.

anlayamazsınız
  • Thinkpad taşı kırmak için çekice ihtiyaç olmaması demektir

• Kaliteli malzeme, dayanıklılık, uzun ömür demektir.

• X1 carbon muazzam bir pc fakat en zayıf yanı usblerin olduğu kısımdı. Dikkatli kullanmazsanız anlık dalgınlıklarda oraya takılı bir usb cihaz yüzünden anakartı çatlatabiliyorsunuz.

Onun dışında kusursuza yakın bir pc.
  • yemişim kalitesini

10.000(on bin) tl bu alet

üstüne binip A noktasından B noktasına gidemiyorsam bu fiyat segmentinde başarısız bir cihaz

• Her noktasında kalite akan cihazlar bunlar.
    Genellikle uluslararası şirketlerin çalışanlarına zimmetledikleri makineler oluyor.
    Şirket bu tarz güçlü makineleri size verir ve mesai boyunca nerede olursanız olun tıkır tıkır çalışmanızı temin eder.
    2000 liralık; menteşesi kopan wifi'den düşen touchpadi bozulan Casper'larla kulvarları aynı değil.
    5-6 kiloluk 2 saat pille anca çalışabilen oyun laptopları da bunun amacına hizmet etmiyor.
    İş bilgisayarları hiçbir zaman ucuz olmaz.
  • Yemin ediyorum sizi dinlerken kulaklarım yoruldu.

Bu nasıl bir anlatım tarzıdır. Eskiden bu kadar kasıntı değildiniz. Yeni tarz mı geliştirdiniz?

Berbat.

Her cümle bitişinde kasıntı ve rezalet bir bitiriş.
    Her "yor" ekini "yo" diye söylemek dahil, resmen Türkçe katliamı.

Ben uyarıyorum.
    Cümle bitişindeki kasıntı halinizi düzeltin.

Gerçekten çok kulak tırmalıyor. Çok yoruyor. videoyu açtım. "İşte tanıdık yüz." dedim. sevinerek, dinlemeye başladım. Sizin cümle bitişindeki kasıntı ses tonunuz yüzünden yoruldum.

• Amerika'ya gittiğimdehttps://www.amazon.com/gp/product/B01E0J65WI/ref=oh_aui_detailpage_o09_s00?ie=UTF8&psc=1 cihazı 1499$'a aldım. Bu fiyata bu özellikleri bu hafiflikte ve kalitede bulmak nerdeyse imkansız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lapatid

yemişim kalitesini

10.000(on bin) tl bu alet

üstüne binip A noktasından B noktasına gidemiyorsam bu fiyat segmentinde başarısız bir cihaz

Bu fiyat segmentindeki başarılı cihazları da paylaşırsanız daha çok aydınlanırız.

Bu tarz sistemlerin fiyatlarını sadece donanım için düşünürseniz böyle yorumlar yapmanız normal.

Buna 10.000 TL (ki daha uygun fiyata bulunuyor Türkiye'deki son modelleri) veren adamın derdi donanım değil.

Bu bilgisayarın neden 10.000 TL ettiğine dair size bir örnek vereyim.

Ben bir yazılım şirketi sahibi olarak kendime bu bilgisayardan sipariş ettim ve son derece de memnunum. Bir süreliğine de şehir dışına taşındım. Bilgisayardaki SIM kart slotu bozuldu. ThinkPad destek hattına telefon ettim, derdimi dinlediler, ellerinde parça (komple anakart) yoktu, sipariş ettiler, bulunduğum yere geldiler ve değiştirip gittiler.

Siz bunu 3.000 TL'lik bilgisayarınızda yaptıramaz, teknik servis kapılarında sürünürsünüz.

Böyle bir cihazı kullanan adam sorunlarla muhattap olmak istemez. O yüzden o parayı da verir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drainBamaged -- 11 Haziran 2017; 23:31:41 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.