Şimdi Ara

Horizon: Zero Dawn İlk Gün Yaması Hakkında [Güncelleme]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
321
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
       [Güncelleme]: Twitter üzerinden bir kullanıcı 16GB ilk gün yaması haberinin gerçek olup olmadığını sordu ve Horizon: Zero Dawn yönetmeni Mathijs de Jonge hayır cevabını verdi.

Horizon: Zero Dawn henüz resmi çıkışını yapmadı ancak oyunun kutulu sürümünü erkenden edinen kullanıcılar mevcut. Bu kullanıcılardan birisinin NeoGAF üzerinde yaptığı açıklamaya göre de oyunun ilk gün yaması 16GB boyutunda. Sony henüz ilk gün yaması boyutunu resmi olarak doğrulamadı. İçeriği de açıklanmış değil.

Daha önce Killzone oyunları ile tanıdığımız Guerrilla Games'in açık dünya aksiyon rol yapma oyunu türündeki Horizon: Zero Dawn 28 Şubat 2017 tarihinde Kuzey Amerika, 1 Mart 2017 tarihinde ise Avrupa bölgesi için çıkış yapacak. Oyun PlayStation 4'e özel olarak sunulacak. 

• AKK olmasa sorun yok ancak her aklıma geldiğinde deliriyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 16 gb mı ya yuh ya yuh bu nedir arkadaş ya :( . Bu yama sadece kutulu sürümedir inşallah Dijital alımda ayrıca indirtmezler yoksa yandım ya :(

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Şaka gibi :)

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Oyun diskinij icine neden sokmuyolar su yamalari arkadas. Oyunu erken cikartmak icin tamamlanmadan ilk gun yamasi altinda dayiyolar deli oluyorum.
    PC konsol hepsinde ayni bu olay ilk gun yamasi adi altinda. 40gb'lik oyuna 16gb yama getiriyosan sen iyi bir studyo degilsin demek ki onca sey varmis degismesi gereken ama yatmissin yamaya dayanmissin. Hayret bisey.

Ulan zaten ayin 15'de bitiyodu kota simdi ilk haftasi bitecek.
  • 16 gb yamami olur.
  • o yamadan çıkmış bağımsızlığını ilan etmiş oyun olmuş artık
  • Ülkemizde adil olmayan kota Saçmalığı yüzünden 16 gb inmesi aşırı uzun sürerler.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Gece kotadan kullanmamaya başlayana kadar bekleyin arkadaşlar. Böylece sabaha kadar ps4'ü acık bırakırsınız. Tabi elektrik faturası bir miktar kabaracak ama en azından günlerce beklemeyeceğiz. Şu akk dene zırvalık bir an önce kalksın artık. Gerçi 2018 sonunda kalkacakmış.

• AKK kalkınca en büyük farkı elektrik faturalarımızda göreceğiz.

• Dün oynadığım online oyuna 3 gb güncelleme geldi. Bakımdan sonra oyunun forumuna girdiğimde ( 7 dk sonra) millet yamayı yapıp oyuna girmişti bile. Ben %6da falandım henüz. Fark ortada yani..

• Yama değildir o yama olsa duramazdın

• CDnin içinde ne var o zaman?
  • Oyunun haritasını falan göstermişlerdi. Devasa kelimenin tam anlamıyla. Görüntüler de gayet iyi, oyunun Bluray'e sığmama ihtimali var. FF XV'de olduğu gibi. N'olduğunu anlamadan gömmek pek mantıklı değil.
    Bi arkadaş sormuş, dijital indireceğin oyun en son yamayla otomatik olarak iner
  • quote:

Orjinalden alıntı: gokhanvai

Gece kotadan kullanmamaya başlayana kadar bekleyin arkadaşlar. Böylece sabaha kadar ps4'ü acık bırakırsınız. Tabi elektrik faturası bir miktar kabaracak ama en azından günlerce beklemeyeceğiz. Şu akk dene zırvalık bir an önce kalksın artık. Gerçi 2018 sonunda kalkacakmış.

Nası yani? Geceleri AKK işlemiyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dingo egret! -- 16 Şubat 2017; 15:14:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dingo egret!

quote:

Orjinalden alıntı: gokhanvai

Gece kotadan kullanmamaya başlayana kadar bekleyin arkadaşlar. Böylece sabaha kadar ps4'ü acık bırakırsınız. Tabi elektrik faturası bir miktar kabaracak ama en azından günlerce beklemeyeceğiz. Şu akk dene zırvalık bir an önce kalksın artık. Gerçi 2018 sonunda kalkacakmış.

Nası yani? Geceleri AKK işlemiyor mu?

mayıs ayından itibaren öyle olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhanvai

Doğrusu ben inanmıyorum kalkacağına. Hadi diyelim kalktı bu sefer de hızı kısıtlarlar. Bu firmaların cehennemde bile yatacak yeri yok yedikleri küfür beddualardan

• Mayıstan itibaren geceleri sanırım saat 02:00'dan sabaha kadar 08:00'a kadar ( Yanlış biliyor da olabilirim saati ) indirilen miktar kotadan sayılmayacak. Ayrıca artık hız düşünce eskisi gibi 3 mbit olmayacak. Daha yüksek olacak. Hız'a göre değişecek. 2018 sonunda da tamamen kalkacak.

• Adamlar cd içine yama koymuşlar, bize oyun yükletiyorlar

• quote:

Orjinalden alıntı: dinazorkulagi

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orijinalden alıntı: gokhanvai

</blockquote>
    Doğrusu ben inanmıyorum kalkacağına. Hadi diyelim kalktı bu sefer de hızı kısıtlarlar. Bu firmaların cehennemde bile yatacak yeri yok yedikleri küfür beddualardan

Biraz internette araştırma yaparsanız yeni düenlemeyi öğrenebilirsiniz. 1 mayıstan sonra kademeli olarak kotayı kaldırmaya başlayacaklar. Hız düşme olayıda sizin hızınıza göre olacak. Mesela 50 mgbt kullanıyorsanız 16 ya düşecek hızınız gibi.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.