Şimdi Ara

DOSTLAR 3000 TL SİSTEM NASIL BİR BAKAR MISINIZ RİCA ETSEM ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
1.153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Madem onun yerine bunu alırım oradan kar edip yanına şunu alırım gibi mantık üretebiliyorsun, ne diye buraya soruyorsun? Milletin zamanını niye çalıyorsun ayıp değil mi?
  • atestensopaaa A kullanıcısına yanıt
    Tamam sen git Gtx 1050 Ti'ın ile mutlu ol. Madem en iyisini biliyorsun millete sormana gerek yok.

Blok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi techniquest35 -- 16 Şubat 2017; 20:22:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: atestensopaaa

Yok sadece burada çok kendini dinci gibi gösterip te ; normal hayatta 10 lafından 9 u küfür olan insanların burada bu konuyu bir yerden alıp yapıştırıp ta burada açıklama yaptım zannetmesi beni şaşırttı

Sayin zekasi epey ileri arkadasim, ben zaten mimarim, bi yerden bisey kopyalayip buraya yapistirmama gerek yok, asina oldugum konular... ne oldugunu sordun, daha dogrusu biseyler sacmaladin, mukaddes falan... adam gibi cevabini verdik, adam gibi dinle.. bos yapma!

Kendimi dinci gibi gostermek bir yana dinci bile degilim, bu bizim kultur mirasimiz, sanat diyoruz senin gibi profesyonel lol oyuncusu olmayabiliriz, ama genel kulturumuz yerinde ve ayarindadir. Avrupa tarihindende sor alacagin cevap sonrasi mason mu diyceksin. Sana caravaccio ya cok benzedigini soylesem ama sanattan uzak gercek kisiligine cok yakinsin desem ne derece anlarsin merak ediyorum.

Ekrankarti konuna geri don bakim sen..

• Mukarnas kullanıcısına yanıt
    Abi bu arkadaşı son ciddiye alışımdı bu konu, gel bloklayalım trollü de bi sussun. İçim sıkılıyor ismini gördüğümde artık.
  • Arkadaş 100 tane konu açtıktan milleti uğraştırdıktan sonra nasıl oluyorda gtx 960 ekran kartı çıkartabiliyorsun ortaya çok merak ediyorum 100 kişi rx 470 al dedi sen hala gelmişsin gtx 960 diyorsun daha iyi biliyorsan konu açmayı bırak git al sistemi
  • gtx 1060 almam dostum gerek yok bence 3 gb karta 1.200 tl vermeye onun yerine rx 470 alırım 4 gb 256 bit 950 tl veririm ve freesync bir monitör alırım daha iyi :)
  • Arkadaşım sen trol müsün yoksa akıl fakiri misin çözemedim
    Bilmiyorum hic cami gordunmu veya minare... Mukarnas, islam sanatinda mimari yapilarda gorulen geometrik bir bezeme cesididir. Camilerde genelde mihrap uzerindeki suslemelerin tarzidir. Ayni sekilde minarele serefelerinin altinda da siklikla rastlanir. Selcuklu ve ayni zamanda Osmanli donemine ait bir suru yapit hala mevcuttur.

Baska soru varsa alayim. Ekrankarti ile ilgili olani yukarida zaten
  • Merhaba ben direk konuya girmek. İstiyorum lolde yüksek 200-250 fps alabilmek için bütçeyi geniş tutarak bir sistem toplamak istiyorum 1 hafta sonra . Lol için bu kadar paraya gerek yok demeyin alacağım dostlarım ileriye dönük olması için.

MSI H110M : 250 TL
    8 GB KINGSTON HYPERX FURY : 220 TL
    1 TB HDD : 220 TL
    GTX 960 4 GB 128 BİT : 1000 TL
    i5-6400 işlemci : 800 TL
    500 W PSU : 200 TL

KASA OLARAK İÇİ SERİN KALSIN DİYE DARK N10 düşünüyorum 280 TL.

Bu sistem iyi midir ? Nasipse inşallah haftaya toplayacağım.

• Yine mi sen.

Gtx 960ı rx470le değiş.
  • kingocd kullanıcısına yanıt
    Bro ben bunların yanında 24 inch 1080 p monitör alacağım testlere baktığımda rx470 sanki gtx 960 tan geri kalıyor gibi . Uzum süren oyunlarda düşüyor gibi fps :/
  • GAJU kullanıcısına yanıt
    Bro bilgisayarciya gidiyorum bak dinle valla böyle oluyor adam iyi anlıyor rx470 alacam diyorum ve freesync bir monitör almak istiyorum diyorum adam her seferinde caydırıyor. Yok amd ekran kartı alma uzun ömürlü olmaz diyor ve amdler zaten ucuz oradan bile anlarsın diyor . Beni de anlayın kararsız kalıyorum aşırı derece bro :/ bu sefer kesin alıyorum haftaya ama hangisini hala bilmiyorum ekran karti olarak
    Yalan söylüyor, amd daha fazla dayanabilir hatta. İyi günler.
  • böyle bir sistem topla yaklaşık 2500 TL

01 - Ekran Kartı : GTX 1060 3GB

02 - İşlemci : Intel Core i3 7100 kaby lake

03 - Anakarat : MSI H110M PRO-VD Intel H110 Soket 1151 DDR4 2133Mhz VGA&DVI . Asus, Gigabyte, Msi gibi markaların H110 yongalı en hesaplı anakartını alabilirsiniz.

04 - Bellek : GSKILL 8GB RipjawsV Kırmızı DDR4 2400MHz CL15 1.2V Single Ram . Gskill, Kingston, Corsair, Crucial gibi markaların en hesaplı DDR4 BELLEKlerini alabilirsiniz.

05 - Harddisk; WD 3.5" 500GB Caviar Blue 32MB Cache SATA 3.0 7200Rpm

06 - Kasa : 550W PSU'lu . 500/550W PSU'lu kasaların en hesaplısını alabilirsiniz.
  • kingocd kullanıcısına yanıt
    aha çok bilmiş geldi gene :)

• quote:

Orijinalden alıntı: atestensopaaa

gtx 1060 almam dostum gerek yok bence 3 gb karta 1.200 tl vermeye onun yerine rx 470 alırım 4 gb 256 bit 950 tl veririm ve freesync bir monitör alırım daha iyi :)

Nvidia almak istediğin için önerdim

480 alabilirsin 470 fiyatına

http://www.teknobiyotik.com/donanim/sapphire-rx480-nitro-4gb-gddr5-256bit-ekran-karti-11260-02-20g.html

• techniquest35 kullanıcısına yanıt
    Hocam teknobiyotik pek guven veren bir yer degil diye biliyorum neden bu kadar ucuz diye internetten bakinca baya bi olumsuz yorumlar var korkutucu duzeydi yoksa ben mi yanlis biliyorum ?

Aydinlatirsaniz sevinirim iyi gunler.
  • sadelipoğaça S kullanıcısına yanıt
    Hmm şöyle bir şey de var sana zorla yorum yap diyen falan da olmadı :)
  • Arkadaş anlamıyorum herkes yok rx 470 al yok 480 al diyor gidiyorum benchmarkta bakıyorum lol 1080 p testlerde rx 480 gibi kart bile 100 fpsye kadar inerken gtx 1050 ti 140 tan aşağı düşmüyor bak 1050 ti diyorum . O zaman bunu açıklayın abi kafam yanıyor ...
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.