Şimdi Ara

Mealbox - Bkm Express İle 20 TL lik Alışveriş 1 Lira!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
5
Favori
7.090
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benim de 4-5 sokak üst taraftaki mahalleye servis var buraya yok.

acaba mahalleyi üstteki mahalle olarak yazıp adres tarafına gerçek mahalleyi yazsam gelir mi :D

çünkü ölücülük bunu gerektirir.
  • bugün az önce girdiğimde gördüm ama denemesini yapmadım sipariş verip resim atabilirseniz sevinirim.
    yanıyor bence

• istanbul
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reco.

quote:

Orijinalden alıntı: DENIZCISERKAN

Hayır iptal ediyorlar, aynı adrese sadece 1 kez teslimat yapıldığını söylediler ve 2 kez iptal ettiler; denedim

yan sokağa sipariş verip gidip alın ya da adresi bulamayınca telefonla arıyorlar gerçek adresizi verirsiniz.

bulunduğum bölgeye sipariş kalkmış yoksa kuruturdum.

gerçek bir ölücüsün kardeşim tebrik ederim

ben de biraz önce siparişimi teslim aldım. Bizim mahalleye göndermiyorlardı ama 3-4 sokak üstteki mahalleye gönderiyorlardı. Ben üstteki mahalleyi seçip gerçek mahallemi adres bölümüne manuel olarak yazdım. (çünkü ölücülük bunu gerektirir)

tavuklu erişte+brokoli çorbası+brokoli salatası menüsünden aldım 2TL'ya. (Yanında ekstradan ufak bir tatlı ezme ve 2 uno ekmek veriyorlar)

Tadını beğendim, tavuğu boldu, çorba da brokoli seven biriyseniz seversiniz.

Yemekler bana göre fazla tuzlu geldi ama ben normalde yemeğe tuz koymam, bir de yemek biraz daha sıcak olabilirdi ama soğuk da değildi.

Porsiyon olarak ise ben doydum şahsen. Normalde 20TL verir miyim? 16 - 17 veririm en fazla.

• bu ne yahu? daha önceden maltepe merkeze sipariş verebiliyordum. şimdi o bölgeye hizmetimiz yok diyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reco.

bu ne yahu? daha önceden maltepe merkeze sipariş verebiliyordum. şimdi o bölgeye hizmetimiz yok diyor.

valla mı o zaman işyerine söyleyecez mecbur
  • Tüh be ya Ankara yokmuş, ama kampanya 15 marta kadarmış, o tarihe kadar ben istanbula nasılsa giderim o kampanyayıda kullanırım
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim

Evet biliyorum, Masterpass olayından 8-10 sipariş tecbüreliyim
  • kendi semtimi seçince abonelik sayfasından başka sayfa çıkmadı. deneme amaçlı farklı farklı bir sürü semt seçtim yine başka sayfa açılmadı. bu işte bi iş var.
  • DENIZCISERKAN kullanıcısına yanıt
    Arkadaş ölücülüğün hakkını vermişsin valla bravo güzel kombo
  • quote:

Orijinalden alıntı: DENIZCISERKAN

Hayır iptal ediyorlar, aynı adrese sadece 1 kez teslimat yapıldığını söylediler ve 2 kez iptal ettiler; denedim

yan sokağa sipariş verip gidip alın ya da adresi bulamayınca telefonla arıyorlar gerçek adresizi verirsiniz.

bulunduğum bölgeye sipariş kalkmış yoksa kuruturdum.
  • Gönderim yaptıkları yerler sadece ilçe olarak yazıyor mahalle detaylarına nerden bakabilirim?
  •  Mealbox - Bkm Express İle 20 TL lik Alışveriş 1 Lira!
  • akşam sipariş geçelim
  • Akşam kısmet olursa sipariş geçer gelişmeleri buradan bildiririz
  • Sipariş verdim yarım saate geldi. 3 parça tatlıya 1,35TL ödedim. Haber veren arkadaşa teşekkürler.
  • Bende çıkmadı ödeme kısmında mi çıkıyor
  • Sadece abonelik kısmı çıkıyor. Yemek yok.
  • Sepete bir şey atamıyoruz ki abonelik gözüküyor tek.
  • ÖDEME SAYFASINDA BKM YOK ACABA BOLGEYE GORE DEĞİŞİYOR MU??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ufuk75 -- 15 Şubat 2017; 14:40:17 >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.