Şimdi Ara

Mass Effect: Andromeda için Yeni Ekran Görüntüleri Paylaşıldı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
92
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
       BioWare tarafından Frostbite 3 motoru kullanılarak geliştirilmekte olan aksiyon-rol yapma oyunu Mass Effect: Andromeda için yeni ekran görüntüleri paylaşıldı. Oyunda yer alacak karakterlere odaklanan bu ekran görüntülerine galeriden ulaşabilirsiniz.

Uzayın keşfedilmemiş ve affetmeyen bölgesinde insanlığa yeni bir yuva arayışında liderlik edecek bir yol göstericinin rolüne gireceğimiz Mass Effect: Andromeda 21 Mart tarihinde Kuzey Amerika, 23 Mart tarihinde ise Avrupa bölgesi için çıkış yapacak. Oyunun çıkış yapacağı platformlar PlayStation 4, Xbox One ve PC.

• sizi bilmemede ben bu oyundan gittikçe işkillenmeye başladım ne doğru dürüst bir oyun videosu var ne bir bilgi var dün yapımcısı çıktı açık dünya değil dedi yani açık dünya olmayan rpg mi kaldı artık bilemedim bir türlü
  • Hicbir zaman sevmedim bu seriyi isinamadim. Ilk oyunu 360'da bitirmistim.ama yinede sevemedim. Kerestemsi animasyonlar, sacma sapan amacsiz yan gorevler falan filan.
  • bu bsc misafirlerinin vizyonsuzluğu yetti artık
  • bladeGny kullanıcısına yanıt
    Kişisel görüş sonuçta. Hakaret etmeden dakga geçmeden yazılan. Ne olacak ki hocam. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ps4 pro'da güzel görünecektir.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Yan görevler inquisitiondaki gibi mektuplardan gelmediği sürece alırım bu oyunu.
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

sizi bilmemede ben bu oyundan gittikçe işkillenmeye başladım ne doğru dürüst bir oyun videosu var ne bir bilgi var dün yapımcısı çıktı açık dünya değil dedi yani açık dünya olmayan rpg mi kaldı artık bilemedim bir türlü

Dragon age inquisition benzeri bir dünyası olacak işte veya witcher 3 gibi...
  • Mass Effect 2 yi 2017 yılında ilk defa oynadım. Merak ediyordum neden hep tüm zamanların en iyi 10 listelerinde yer alıyor diye.. Şunu rahatça söyleyebilirim ki oynanışı günümüze kadar uzanan çoğu TPS oyundan daha zevkli ve oyundaki neredeyse her karakter özenle işlenmiş; aksanlarından karakteristik kişiliklerine kadar. Ara sahnelerin sinematikliği, görsel yönetimi beni şaşırttı. Tabiki bugünün teknolojisine göre biraz animasyonlar ve efektler sırıtıyor ama 7-8 yıl öncesine göre düşününce neden efsane olduğunu anladım.
  • Güzel görünüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SZR_CLN -- 16 Şubat 2017; 18:51:42 >
  • İş var bu oyunda ama nedense game of the year kalitesinde çıkacağını düşünmüyorum tabi ön yargı bu çıkınca detaylıca oynarız inceleriz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.