Şimdi Ara

Riekerink kalmalı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bence kaçsın kurtulsun bizden. Hem QTM hem bizim taraftar rahat vermez adama ne kızın ne yapıyor soruları kalır ne de her puan kaybında bizim taraftar olayı JOR a bağlamasu eksik olur. Bazıları var kadro enfes yönetim şahane tek pürüz hoca zannediyor hoca değişse uçacağız defans bir anda düzelecek forvet hattı golmatik olacak ortahat makine gibi işleyecek sanıyor. Bu topçular aslında birer cevher ama hoca yüzünden handikaplı dolanıyorlar sahada sanıyorlar. Bir de VEFA tayfası var evlerden ırak!

Ben size ne düşündüğümü söyleyeyim şuan GS Camia ve Futbol bölümünden Muslera ve Bruma harici alayı ben gidiyorum dese nereye diye sormam bile (Bunlara Hakan Balta da eklenebilir). Gevşek sürüsü 2 pas atmaktan aciz şut çekmeyi uzaya mekik göndermek sanan kornerde gelen topa zıplanacağını, adam tutmayı bilmeyen gevşek sürüsü. Bu saydıklarımın haricinde gırla falsoları var ama bu saydıklarım topçunun kendisinin özelliği, yeteneği. Birbiriyle uyum sağlayamayan hızlı atağa çıktığımızda Brumaya neden beklemiyorsun diye çemkiren vurdumduymaz kontra yediğimizde umursamayan boş alana kaçmayı hakaret sayan gevşek silsilesi. Şimdi bu sebeplerin çoğunu hocaya bağlayan da olacaktır kaç hoca geldi geçti eldeki malzemeler hep aynı yamalı bohça.

Ben yönetiminden teknik heyetine topçusundan alt yapısına ne kadar birim varsa hepsinin Kuruluş felsevesine ve Avrupa fatihi olan Galatasaray'a yakışır bir düzeyde olmasını istiyorum artık. 17 yıl oldu kupayı alalı hala aynı başarıyı tekrarlayamadık eksik olan kupayı alamadık hala.
  • Hoca olarak çok hata yaptı tamam. Tudor'u getirmeyi düşünüyorsunuz o da tamam.

Tudor'un yardımcısı olması önerilecek mi acaba Riekerink'e.

Mütevazi adam, egosuz. Belki kabul eder.

Hadi yardımcılık olmadı, altyapıya dönecek mi?

İlk hoca olduğunda yazmıştım, sezon sonuna kadar idare etsin(geçen sezon için) sonra asıl işine dönsün, sezon sonu komple kovmasınlar kulüpten diye. Nitekim korktuğum gerçekleşebilir.

Hocalık kariyerine laf edebilirsiniz ama altyapı direktörü için daha iyi biri bulamayız. Zaten işi de oydu adamın. Sneijder dahil bir kaç sene önceki Hollanda milli takımının yarısını altyapıdan yetiştirmiş adam bu.

Onu geçtim melek gibi adam. Daha bu sezon hiç para almadı, önce oyuncuların parasını ödeyin sorun değil dedi. O evladımız denen adamlar kuruşu kuruşuna isterken bu adam fedakarlık yaptı. Vefa yahu.

Kötü hoca olması adamın suçu değil. Hoca olması bile onun suçu değil. Lisansı olsa Orhan Atik yönetecekti takımı, kimseyi bulamayınca rica ettiler adam da sorumluluk aldı.

Hiç mi iyi bir şey yapmadı bu adam? Ceza sahası çevresinde ve içinde yaptığımız pas üçgenleri var mıydı geçen sene? Brumayı kim kazandı? Gereksizlerin bir kısmını kim göndertti sezon başı? Geçen seneden kötü müyüz? Hangi hoca pas oyununu, total futbolu 3 ayda oturtabilir takıma? Çok mu zaman verdik sanki hocaya?

Ama sorsan Mustafa Denizli hoca, bu adam beden eğitimi öğretmeni.

Adam istemez miydi başarılı olmak? Takım gol atınca kaşları hopluyor, yüzü gülüyor adamın. Siz ne derseniz diyin, bu adam bu kulübü o yönetimdeki kan emicilerin hepsinden daha fazla seviyor.

Kaldı ki çok mu başarısız? Hala şampiyonluk yarışındayız be. Ama Riekerink'in ne başarısı varmış, ulan sanki Mehmet Özbek yılların futbol adamı. Gittiler futbolun başına koydular, bir de üstüne kadroya karışıyormuş.

Bu yönetim gitmeden Riekerink'i gönderen, gönderilmesine çanak tutan herkese yazıklar olsun. Buldunuz sessiz adamı, ezin. Gücünüz anca ona yeter.

Son olarak Riekerink Bey diyeceksiniz! İyi hoca olmasa da şu kokuşmuş ligdeki en beyefendi, en temiz kalpli adam bu. Üzmeyin lan şu adamı. Gönderecekseniz de güzel gönderin. O kadarını hak etti en azından.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sir balık -- 15 Şubat 2017; 1:13:48 >

• Bi Şenol Güneş'e bakıyorum bi de Riekerink'e, efendi mottosuyla yürüyen adamlara efendilik dersi verdi adam, o yüzden karakterine laf söyleyenin dili taş olur.

Kısa süre içinde 2 kupa alarak takıma katkı sağlamış, çok da kötü bi durumda meslektaşına devretmediği için de emeklerine teşekkür ederiz.

Amaaaa artık GS ile çalışmasını hem bizim açımızdan hem de onun açısından doğru bulmuyorum, yolu açık olsun.
  • Rik adam gibi adamdı ama olmuyordu.İnşallah kariyeri güzel olur kalmak isterse klübümüzün çevireceğini sanmıyorum altyapı hocası ama kalmak ister mi büyük ihtimal istemez.
  • tudor'u sneijder'siz görücem
  • Adamla yollar ayrılalı saatler oldu bence bunu artık kalmalı gitmeli diye tartışmaya gerek yok bu saatten sonra tekrar devam etmez zaten..

Karakter olarak gerçekten çok iyi birisi, ben hala seviyorum ama iyi hoca değil. Benim için her zaman Galatasaray'ın menfaatleri konuşur. Kredisi dolan adam gidecek bu kadar nettir, kimseye camia evladıdır diye muamele yapılmamalı. Profesyonel futbol kulubüyüz, başarı arıyorsak bu duygusallık çıkmalıyız artık.
  • Çöpe atılacak para kalmadı bu kulüpte artık. İlk uçakla Hollanda'ya. Artık orda inek mi besler, lale mi satar ne yaparsa artık. Futbol o'na göre değilmiş zaten belli oldu.

Çok iyi insanmış. Muhtemelen dini inanışı Hristiyan'lıktır. Hollanda'da binlerce kilise var bir tanesinde göreve başlayabilir, insaniyetini bu tip yerlerde sergileyebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gang Starr -- 15 Şubat 2017; 2:46:9 >
  • Altyapıya dönebilir ama Tudor'un yardımcılığı falan olmaz.
  • Alt yapiya neden donsun arkadaş daha defans yaptırmayı ogretemedi bizim takoslara genc cocuklarami öğretecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: QuexSeeL

Bence kaçsın kurtulsun bizden. Hem QTM hem bizim taraftar rahat vermez adama ne kızın ne yapıyor soruları kalır ne de her puan kaybında bizim taraftar olayı JOR a bağlamasu eksik olur. Bazıları var kadro enfes yönetim şahane tek pürüz hoca zannediyor hoca değişse uçacağız defans bir anda düzelecek forvet hattı golmatik olacak ortahat makine gibi işleyecek sanıyor. Bu topçular aslında birer cevher ama hoca yüzünden handikaplı dolanıyorlar sahada sanıyorlar. Bir de VEFA tayfası var evlerden ırak!

Ben size ne düşündüğümü söyleyeyim şuan GS Camia ve Futbol bölümünden Muslera ve Bruma harici alayı ben gidiyorum dese nereye diye sormam bile (Bunlara Hakan Balta da eklenebilir). Gevşek sürüsü 2 pas atmaktan aciz şut çekmeyi uzaya mekik göndermek sanan kornerde gelen topa zıplanacağını, adam tutmayı bilmeyen gevşek sürüsü. Bu saydıklarımın haricinde gırla falsoları var ama bu saydıklarım topçunun kendisinin özelliği, yeteneği. Birbiriyle uyum sağlayamayan hızlı atağa çıktığımızda Brumaya neden beklemiyorsun diye çemkiren vurdumduymaz kontra yediğimizde umursamayan boş alana kaçmayı hakaret sayan gevşek silsilesi. Şimdi bu sebeplerin çoğunu hocaya bağlayan da olacaktır kaç hoca geldi geçti eldeki malzemeler hep aynı yamalı bohça.

Ben yönetiminden teknik heyetine topçusundan alt yapısına ne kadar birim varsa hepsinin Kuruluş felsevesine ve Avrupa fatihi olan Galatasaray'a yakışır bir düzeyde olmasını istiyorum artık. 17 yıl oldu kupayı alalı hala aynı başarıyı tekrarlayamadık eksik olan kupayı alamadık hala.

Gece 3'ten beri QTM nedir onu çözmeye çalışıyorum.
  • Rikerink adam gibi adamdi bu "kadroyla" kim olsa bise yapamaz
  • 1881 kullanıcısına yanıt
    Quality Turkish Media
  • Yalnız şaka maka;

-Başakşehir'in ofsayt golü sayılmasa.

-Emre kırmızı yiyebilse.(Fizik kurallarına aykırı sanırım, Quaresmayla ikisi bilime karşı koyuyorlar.)

-Kayseriye Eren son saniyede kaçırmasa, ve golünüz saçma bir şekilde iptal olmasa.

Şimdi herkes 6 atılan maçtaydı, Riekerink yerinde paşa paşa oturuyordu vs...

Hakem hataları nelere kadir, aynısı bizim için de geçerli, hatta biz daha kötü durumdayız yine de kovmuyoruz.

Örneğin Monacoyu elesek Vitor gitmicekti, 1-1 giden maçta 1 gol atsak tur çıkmamız garantiysek 2 tane yedik.

Başakşehiri domine ettik, 80 dakika 1 gol bulamadık.

Bursa maçında Volkan şenin direkte patlayan topu ve Boş kaleye çektiği sert şutu aziz behich'in ilahi güçle çıkartması.

Kayseri maçında 3 golü de duran toptan yememiz.

Antalya maçında sowun rövaşatasının iptali.

Uzar gider, bir sürü dönüm noktaları var, bunlar olan şeyler, herkesin şansı bir Bjk şansı değil arkadaşlar, oyuncun kırmızılık hareketler yapıcak oyundan atılmayacak, NApoliye ofsayttan atıcan avrupa hakemi görmeyecek, 15 haftada 10 penaltı almak vs...
    Bazıları aleyhine hatalar yüzünden takımlarını küçümser, bazıları lehine hatalarla takımını şişirir, balon olma efsane ol der giderim, Tudor'a başarılar umarım burdan ligi alır götürür, Gs derbilerde iş yapmazsa lig başakla Bjk arasında sıkıcı hal alır.
  • Gelen gideni aratmaz inşallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sKjaer

Yalnız şaka maka;

-Başakşehir'in ofsayt golü sayılmasa.

-Emre kırmızı yiyebilse.(Fizik kurallarına aykırı sanırım, Quaresmayla ikisi bilime karşı koyuyorlar.)

-Kayseriye Eren son saniyede kaçırmasa, ve golünüz saçma bir şekilde iptal olmasa.

Şimdi herkes 6 atılan maçtaydı, Riekerink yerinde paşa paşa oturuyordu vs...

Hakem hataları nelere kadir, aynısı bizim için de geçerli, hatta biz daha kötü durumdayız yine de kovmuyoruz.

Örneğin Monacoyu elesek Vitor gitmicekti, 1-1 giden maçta 1 gol atsak tur çıkmamız garantiysek 2 tane yedik.

Başakşehiri domine ettik, 80 dakika 1 gol bulamadık.

Bursa maçında Volkan şenin direkte patlayan topu ve Boş kaleye çektiği sert şutu aziz behich'in ilahi güçle çıkartması.

Kayseri maçında 3 golü de duran toptan yememiz.

Antalya maçında sowun rövaşatasının iptali.

Uzar gider, bir sürü dönüm noktaları var, bunlar olan şeyler, herkesin şansı bir Bjk şansı değil arkadaşlar, oyuncun kırmızılık hareketler yapıcak oyundan atılmayacak, NApoliye ofsayttan atıcan avrupa hakemi görmeyecek, 15 haftada 10 penaltı almak vs...
    Bazıları aleyhine hatalar yüzünden takımlarını küçümser, bazıları lehine hatalarla takımını şişirir, balon olma efsane ol der giderim, Tudor'a başarılar umarım burdan ligi alır götürür, Gs derbilerde iş yapmazsa lig başakla Bjk arasında sıkıcı hal alır.

Ek olarak Karabük maçını da tamamen hakem yüzünden kaybettik. Ts maçında tek kale oynayıp kaybettik.

Yalnız şöyle de bir şey var, Bjk tribünleri doluyor. Arena ve Kadıköy'de 40-50bin kişiyle oynansa hakemler yine etki altına girer. Tabi sadece seyirci faktörü bu kadar fark yaratması normal değil, deplasmanlarda özellikle.

Hakem hatalarını geçtim, sakatlık açısından da çok şanssızdık bu sezon. Bir sürü uzun süreli sakatlık oldu. Idmana bile çıkmadan sakatlanıp devreyi kapatan Sigdursun mesela. Tolga, Sinan, Cavanda, Eren, Podolski, Serdar, Muslera, Sneijder... Hepsi çok sayıda maç kaçırdı.

Riekerink teknik taktik anlamda çok hata yaptı ama birazcık şanslı olsak şuan lider olmamız içten bile değildi.

Tudor Floryaya girerken bismillah dese bari
  • quote:

Orijinalden alıntı: QuexSeeL

Quality Turkish Media

Çok zekice.
  • ajaxtan cruyff kovmuş rintintini demek ki altyapıda da patates
    14 yaşındaki elemanı sırf show yapmak için oynatmak dışında genç oyuncuların yüzüne bakmadı,herşeyi geçtim adam 433 anavatanından gelip 1 kere bile bu sistemi oynatmadı bunun önüne 4231 koymuşlar
    ezbere çıkardı her maçı
  • Riekerink = Carlos Carvalhal 2 side sempatikti o kadar. Gerçi Carlos çok heycanlıydı taraftar ile arasında bağ vardı. Riekerink saha kenarında harbi bey gibi, Carlos ise taraftar gibiydi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.