Şimdi Ara

Bahçeli: 16 Nisan'da demokrasinin Sakarya Savaşı'nı yapacağız

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kendi seçmenin bile seni kaale almıyor artık , ne anlatıyorsun daha
  • MHP nasıl bitirilir hep beraber izliyoruz.
  •  Bahçeli: 16 Nisan'da demokrasinin Sakarya Savaşı'nı yapacağız

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, referandum sürecine ilişkin olarak partisi hakkında yorum yapanlara sert eleştirilerde bulundu. Bahçeli, “Dingilinden fırlayıp kontrolsüzce seyreden tekerin akıbeti neyse hakkımızdaki mesnetsiz değerlendirmelerin nezdimizdeki itibarı aynıdır” dedi.

Bahçeli, “Milletten çizik yemişlerle yol yürüyemeyiz. Milliyetçi Hareket’in 48 yıllık haysiyetini iki paralık etmeye çalışanlarla hedefe varamayız” ifadelerini kullandı.

Bahçeli, CHP’nin anayasa değişikliği için Anayasa Mahkemesi’ne gitmeme kararını da “CHP’nin zoru görünce yan çizmesinden dolayı Anayasa Mahkemesi’ne gitmeme kararı, milli iradeye şeklen saygı duyma mecburiyetindedir” sözleriyle yorumladı.

Bahçeli, 16 Nisan'da yapılması planlanan referandum için "Demokrasinin Sakarya Savaşı’nı yapacağız. Bu savaşı bir kez daha milletçe kazanacağız. Meraklanmayın tarih uyanacaktır" ifadelerini kullandı.

quote:

-http://www.birgun.net/haber-detay/mhp-lideri-bahceli-16-nisan-da-sakarya-savasi-ni-yapacagiz-146852.html

• gün geçmiyorki bahçeli dönsün dursun , yeter ulan bizim başımız döndü sen hala dönüyosun ya
  • Utanma kalmamış
  • Yalnız o savaşı Yunanlılar kazanmamıştı sayın Devletis Bahcepulos bey.
  • Bu da kendini komando sanmaya başladı.
  • tarih seni unutmayacak
  • Sayın cumhurbaşkanımız te 2014 yılında demiş ki;

quote:

Eyy benim MHP''li kardeşlerim. Bu zat size layık değil. Siz de ona layık değilsiniz

Ben de MHP'li kardeşlerimize sesleniyorum. Bence de bu adamın peşinden gitmemelisiniz artık.
  • Toplasan 100 mhpli evet demeyecek bu neyin savaşını kiminle yapıyor :)))

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elder Wand -- 17 Şubat 2017; 19:52:50 >
  • Adam aynı ak partililer gibi konuşuyor.Fazla a haber izlemekten olmuş herhalde
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.