Şimdi Ara

2018 KPSS B Grubu İçin Kitap Tavsiyesi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
4
Favori
18.522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar merhaba. 2015 senesinde inşaat mühendisliğinden mezunum. malumunuz KPSS-B ile atandığımız için çift senelerde girmek zorundayız. şimdiden başlayayım diyorum. gerek yüksek lisans gerekse özelde çalıştığımız işlerden dolayı yavaştan başlamak gerektiğini düşünüyorum.

kaynak için bir süredir araştırma içerisindeyim. genelde tavsiye edilen yayın evleri şöyle : murat, uzman kariyer, data

özellikle yargı yayın evinden uzak dur dediler ki ben de katılıyorum. yüksek lisans için ales e yargı ile hazırlandım ve sınavda çıkan sorularla alakası yoktu kitapta çözdüğüm soruların.

bir de buraya danışmak istedim. murat, uzman kariyer, data dediler. sizler hangi yayın evinin hangi kitaplarını tavsiye ediyorsunuz?

bir de türkçe, mat, tarih, coğrafya ve vatandaşlık dışında başka çalışmamız gereken ders var mı? tarih 1-2 diye ayrılıyor mu mesela? konuya tam vakıf değilim yeni vermiş olduğum bir karar kpss ye girmek ondan soruyorum.
    yardımlarınız ve cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim. saygılar..

• kpss 2018 hazırlık kitapları ne zaman çıkar ? bilgisi olan var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi demirorenli -- 6 Ağustos 2017; 2:39:7 >
  • Benim hocam yayınlarını aldım memnunum
    https://www.kelepirkitap.com/KPSS-543
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.