Şimdi Ara

Xiaomi Mi 5s'yi kullandık: Detaylar ve izlenimlerimiz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
1
Favori
2.949
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Xiaomi'nin ülkemizde de popüler olan iddialı akıllı telefon modeli Mi 5'in güncellenmiş devam modeli olarak çıkan Mi 5s'yi kullandık. İşte telefonun detayları ve ilk izlenimlerimiz. 

• Beklediğim incelrmelerden biriydi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çerçeve bandı çok göze çarpıyor ve anten çizgileri çok kötü. Fiyatına göre bunlar görmezden gelinebilir.

• Herşey güzel de telefon ortada yok

• 5s plus da incelmenizi de bekliyoruz. Umarım getirirler artık ülkemizse 5s ya da 5s plus

• oppo da da anten çizgileri yada plastik parça yok bunuda üstüne basarak vurguluyorlar onlarda değişik bir yöntem bulmuş mesela kendilerinin patentli teknolojisi olduğunu söylüyorlar metale çizikler atarak bu çekim sorununu giderdiklerini belirtiyorlar. @fx57

http://www.oppo.com/sg/smartphone-r9s

Xiaomi Mi 5s'yi kullandık: Detaylar ve izlenimlerimizXiaomi Mi 5s'yi kullandık: Detaylar ve izlenimlerimiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi benkimim50 -- 12 Şubat 2017; 0:12:11 >

• mi5 in tasarimi güzel

• Almaya karar verdiğim ancak vodafone çekim sıkıntısı yüzünden vazgeçtiğim marka kendileri. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: benkimim50

oppo da da anten çizgileri yada plastik parça yok bunuda üstüne basarak vurguluyorlar onlarda değişik bir yöntem bulmuş mesela kendilerinin patentli teknolojisi olduğunu söylüyorlar metale çizikler atarak bu çekim sorununu giderdiklerini belirtiyorlar. @fx57

Xiaomi Mi 5s'yi kullandık: Detaylar ve izlenimlerimizXiaomi Mi 5s'yi kullandık: Detaylar ve izlenimlerimiz

Merhaba,

Videoda da belirttiğim gibi bu konuda anteni gizlemeyi başaran firma Asus.

ZenFone 3 Deluxe metal gövdeye sahip ve herhangi bir anten çizgisi yok.

İlgili videom:
    https://www.youtube.com/watch?v=Sjwfxh9sisI

Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: fx57

quote:

Orijinalden alıntı: benkimim50

oppo da da anten çizgileri yada plastik parça yok bunuda üstüne basarak vurguluyorlar onlarda değişik bir yöntem bulmuş mesela kendilerinin patentli teknolojisi olduğunu söylüyorlar metale çizikler atarak bu çekim sorununu giderdiklerini belirtiyorlar. @fx57

Merhaba,

Videoda da belirttiğim gibi bu konuda anteni gizlemeyi başaran firma Asus.

ZenFone 3 Deluxe metal gövdeye sahip ve herhangi bir anten çizgisi yok.

İlgili videom:
    https://www.youtube.com/watch?v=Sjwfxh9sisI

Teşekkürler.

Ben sadece bir örnek daha eklemek istedim :) yoksa Zenfone 3 e lafım yok bu arada o videonuzu izledim saolasınız ürettiğiniz içerikler için ;)

• Mi5s için hoparlör sesi düşük diyorlar kullananlar,birde fizksel değilde bu şekilde olan home tuşunu çok beğeniyorum ,özellikle iphone 7 de basma hissi verilmiş dokunmatik tuş mükemmel olmuş

• mstfckmk kullanıcısına yanıt
    4G yerine 3G kullanırsanız herhangi bir problem olmuyor. Ben mi 5 kullaniyorum Vodafone 3G ye aldım herhangi bir sorun yok

• Xiaomi candır beyler üst seviye gibi üretiyor adamlar ucuza Samsung kullandığım halde diyorum. Eğer bu çizgileri bozulmazsa bir sonraki Android telefonum Xiaomi olacak.

• mi6 ne zaman çıkıyor ?

• Bu ne hız DonanımHaber, mi 6 çıktı çıkacak )))

• Şu telefonlara samsung, iphone logosou bassınlar abartmıyorum 2500 TL den peynir ekmek gibi gider. İnsanlara telefonumu 1000 TL ye aldım diyorum bana inanmıyorlar. Bu telefonu uzaktan gören birisi size fiyatını sorsa 1000 TL deseniz ha öyle mi der iplemez açıp kullanınca şok oluyor millet genelde. Çevremde baya aldırdım.

Xiaomi bu fiyat oranı ile giderse piyasayı daha çok sallayacak. Umarım bozmazlar bu fiyat politikalarını. Gerçi hoş git gide zam yiyor telefon. Uyanık kurnaz firmalarında çakallığı sayesinde

Şu an bana göre s modelinin tek sıkıntısı kırpılmış işlemci ile gelmesi, arka kapaktaki çirkin çizgiler,

Ekran çerçeve oranı dahada can sıkıcı fakat siyah renk bulunurda oda problem olmuyor. Gel gelelim siyah mi5 bulmak çölde kutup ayısı bulmaktan daha zor

Mi 5 modeli tasarımsal olarak daha güzel. 5s kırpılmış işlemciye sahip olduğu için açıkcası 5s almak yerine 5 alın paranız cebinizde kalsın. Ileride mi6 ya geçersiniz.

Birde donanımhaber ekibine burdan bir şey söylemek istiyorum. Keşke bu incelemeyi yapmasaydınız. Twitter'dan gördüm geldim şaka filan sandım. Telefon çıkalı aylar olmuş. Bu gidişle buralarda kimse bulunmaz size söyleyeyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrT4ngo -- 12 Şubat 2017; 5:23:59 >

• Hep ilginc gelmistir, telefonu kullanirken sadece ekrana bakariz. Arkadaki anten cizgisini muhtemelen kullandigim surece hic gormeyeegim, cunku telefonun arkasini seyretmek gibi ilginc hobilerim yok. Neden bu kadar abartirlar hic bilmem.

• Video da "Asus'un dışında anten şeridi kullanmayan metal kasalı telefon üreticisi yok" ibaresi doğru değil. Şu anda Meizu Metal kullanıyorum ve onda da anten şeridi yok.

• 43 gündür cihazı kullanıyorum şimdi düşününce ilk defa tepe bir modeli DH den önce inceleme fırsatı bulmuşum

Ayrıca videoda belirtilmeyen 32 GB dahili hafıza ve 4 GB rami olan versiyonuda mevcut.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rosedaled3 -- 12 Şubat 2017; 9:48:38 >
  • fx57 kullanıcısına yanıt
    Asusun iddiasında Ufak bir sorun var. Metal gövde, ama tamamıyla metal değil
    https://m.youtube.com/watch?v=wKd_mGlQCrg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi etkinus -- 12 Şubat 2017; 9:50:46 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.