Şimdi Ara

FM TRANSMİTTER'LER (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
675
Cevap
2
Favori
339.584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de almayı düşünüyorum ama bugün gördüğüm bi model kafamı karıştırdı. Hepsiburda.com da değişik bi ürün var.
    Senin 2 veya 3 üstünde yazan arkadaş da almış universal marka. O arkadaşla iletişime geçip eğer memnunsa bu üründen alabilirim.

quote:

Orjinalden alıntı: Sessiz@Saglıkcı

merhabalar.
    bugun nasıpse gıdıp bende bu fm transmitter den almayı dusunuyorum..
    formu bastan sona okudum ama bırı al derken dıgerı alma dıyor ne iş anlayamadım
    öncelikle alırken nelerıne dıkkat edılmelı ? bir kaç saat sonra gidip alıcam yazarsanız çok memnun olurum.

• @saitemre

yani ben pek anlamıyorum ama çok pahalı gibi geldi.. mutlaka ki kalitelidir ama bence 100 ytlye almak biraz mantıksız gibi geldi.. çünkü burda yazan arkadaşlar ses kalitesinde çok buyuk farklılıklar olmadıgını soyluyorlar.
  • işin gerçeği ben bu universal marka ile ilgili pek bi yorum göremedim. Genelde diğerleri için (forex,piranha ) ses kalitesi olarak pek güzel şeyler yazmamışlar.
    Ayrıca bunun blutooth özelliği dikkatimi çekti. Bu ürünü alan arkadaşla ilteşime geçmeye çalıştım ondan gelecek bilgiye göre ben bundan alabilirim
    quote:

Orjinalden alıntı: Sessiz@Saglıkcı

@saitemre

yani ben pek anlamıyorum ama çok pahalı gibi geldi.. mutlaka ki kalitelidir ama bence 100 ytlye almak biraz mantıksız gibi geldi.. çünkü burda yazan arkadaşlar ses kalitesinde çok buyuk farklılıklar olmadıgını soyluyorlar.
  • @saitemre

tamm bende sanırım diğer piyasadakilerden birini alıcam..

sende alırsan yorumları beklıyoruz
  • arkadaşlar istanbulda kullanan yok mu bu aleti??
    birkaç frekans tavsiyesi istiyorum avrupa yakası için??
  • Sanırım çoğu kullanıcı memnun değil _ ?
  • piranha 2 gb falcon z type var bende...
    şu hepsiburada da ençok satılandan..
    ben fatihte oturuyorum, arabamda fiesta.
    88,1 frekansta hiç cızırtısız gayet net bişekilde dinliyorum avrupa yakasında..
    öle dedikleri gibi istanbulda dinlenmiyo falan diil..
    ben de başta bayağı tırsmıştım yorumları okuyunca ama, normal mp3 ten hiç bir farkı yok benim için..
  • ben cok memnunum

hepsiburadadan aldım

ses kalitesi cd kalitesinde olmasada kaset kalitesine yakin denebilir
  • Tüm mesajları okudukdan sonra 5 YTL ye kaset almaya karar verdim.
  • kaset kalitesine yakın denmiş ben henuz alamadım ama gerçekten kaset kadar kotumu calıyor ?
  • İzmir'de oturuyorum.Çankaya'daki elektronikçiler çarşısından tam 3 adet farklı markalardan aldım.2'sini hediye olarak verecektim.
    Dahili 1 Gb hafızalı,oynar başlıklı,kumandalı.
    Ama,kumandaların hiç biri çalışmıyor.Pillleri değiştirdim,yakından sıkı tuşladım..nafile.
    Pazartesi götürüp satınaldığım yerlerde tek tek deneyeceğim.
    Bu konuda deneyimi olup ta çözüm bulan arkadaşlardan öneri bekliyorum.
    Saygılarımla.
  • bende çankayaya baktım fakat ordan almadm.

bir başka yerden aldım benımde kumandanın ıcınden pili çıkmadı pil taktı aldıgım yer fakat yıne calısmadı aynısının yenisi ile değiştirdi.

bence denemeden alma arkadaşım
  • Haklısınız.
    Kumandaların,en iyi bilinen markalı olanlarda bile çalışmaması çok ilginç.
  • arabamda cd çalar olmadığı için bu cihaz mantıklı geliyor birde bu cihazın bluetoth özelliklisini görmüştüm telefonun bluetothnu açarak telefon görüşmesni yapabiliyorsun ses hopörlerden geliyor yani araç kiti gibi bir işlevi görüyor diye düşünüyorum fiyatı 89 ytl civarında çok net bilgiler değil bluetooth lu transmatter kullanan varsa bizi bilgilendirirse çok sevap alır diye düşünüyorum aracım 2002 scenic rxt
  • Bence gayet iyi ben aracın orjınal teyıbını sokmemek ıcın değiştirmedim.

Ses te o kadar çok kötü değil hatta iyi bile sayılır.. dışarıya yayın yapmak istemeyenler için bence ideal...

• quote:

Orjinalden alıntı: realdevil

Ben uzun zamandır OKAY marka kullanıyordum fakat bi arkadaşıma verdim onu sonra hepsiburadadan Universal marka olan (http://www.hepsiburada.com/productDetails.aspx?categoryid=258076&productid=otunifm2000 ) fm trans. aldım ( sd\mmc kart ve usb girişleride var ) fiyatı biraz pahalı ama inanın kullanımı ses kalitesi görünüşü müthiş ötesi tavsiye ederim

Arkadaşlar Bu cihaz çok güzel herkeze tavsiye ederim görüntüsü, ses kalitesi ve en güzeli bluetooth araç kiti görevi görmesi. bir kere alın pişman olmayın fiyatı 94 ytl yanında 2GB hafıza kartı hediye veriyorlar ve parayı kuruşuna kadar hak ediyor. cihaz hakkında aklında soru işareti olanlara yardımcı olabilirim.

• iyi günler alıcam universal bluetooth transmitter ı ama ses nasıl mp3 çalarken dip ses beni öldürüyor kaset adaptörde...telefonu performanslı bi şekilde wireless kullanabiliyor musunuz...ekranı falan nasıl acaba...şarkıları gösteriyor mu ...biraz aleti anlatırsanız sevinirim...saolun
  • YARDIMCI OLURSAN TABİKİ SEVİNİRİZ MESELA TELEFONLA KONUŞURKEN BİZİM SESİMİZİ CİHAZMI ALIYOR YOKSA YİNE TELDEN GİDİYORDA KARŞIDAN GELEN SES HOPÖRLERDENMİ GELİYOR, SES KALİTESİ NASIL CD ÇALARA YAKINMI NE MARKA KULLANIYORSUN VS. VS. ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER
  • quote:

Orjinalden alıntı: sceniceses

YARDIMCI OLURSAN TABİKİ SEVİNİRİZ MESELA TELEFONLA KONUŞURKEN BİZİM SESİMİZİ CİHAZMI ALIYOR YOKSA YİNE TELDEN GİDİYORDA KARŞIDAN GELEN SES HOPÖRLERDENMİ GELİYOR, SES KALİTESİ NASIL CD ÇALARA YAKINMI NE MARKA KULLANIYORSUN VS. VS. ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

evet cihazın üzerindeki ufak bir micrafon sayesinde senin sesin cihazdan arabanın hoporlelerine aktarılıyor. cihazın microfonu çok iyi bağırmaya ihtiyaç duymadan gayet rahat bir şekilde konuşabiliyorsun. ses cd çalara yakın değil aynı cd çalar gibi cihazda ekolayzır var pop, rock, jaz vs vs..
  • ilerde bu tür cihazlar mp3 çalarların yerini alacağı kesin
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.