Şimdi Ara

FM TRANSMİTTER'LER

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
675
Cevap
2
Favori
339.581
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • FM TRANSMİTTER KULLANICILARI MEMNUNİYETLERİNİZİ VEYA MEMNUNİYETSİZLİKLERİNİZİ BURAYA YAZARSANIZ BENİM GİBİ ALMAYI DÜŞÜNEN ARKADAŞLARA YARDIMCI OLURSUNUZ ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER HERKESE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrtyrtsvn -- 16 Şubat 2007; 17:58:29 >

• quote:

Orjinalden alıntı: mrtyrtsvn

FM TRANSMİTTER KULLANICILARI MEMNUNİYETLERİNİZİ VEYA MEMNUNİYETSİZLİKLERİNİZİ BURAYA YAZARSANIZ BENİM GİBİ ALMAYI DÜŞÜNEN ARKADAŞLARA YARDIMCI OLURSUNUZ ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER HERKEZE

nası yanii..ama o herkez diil herkes.10 defa sölemiştim
  • düzlettik işte nolacaksaa insanlık halii mükemmelii arama lütfenn
  • Eğer Flash Disk ile çalıcaksan hiç alma , berbat ses geliyor Eqo desteği olmadığından..Ama Mp3 Player felan bağlıyacaksan ses yeterli ve kaliteli olabiliyor..Bir de aracın ses düzeneğine de bağlı bir olay..

Avantajları ise, kablo derdin olmuyor yer kaplamıyor vs. vs.

Edit : İmla..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gokhan43 -- 16 Şubat 2007; 19:43:00 >
  • çok kısa bi sürü kullanıp acayip memnuniyetsiz kalarak ürünü iadde etmiştik tavsiye edilmez şu an için..
  • bende aldım bi tane hiçbi turlu 5 para etmez!!!! ozellikle benim gibi istanbulda yasıyosan bos frekans bulmak mümkun değil illaki karısıyo ve berbat bi ses yani hiç müzik çalmasa daha iyi bence benim gorusum boyle ozetle KESİNLİKLE TAVSİYE OLUNMAZ
  • .....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hanedantr -- 1 Mart 2015; 0:21:18 >
  • İki tane AAA pille çalışıyor istediğin frekansı ayarlayabiliyorsun en güçlü radyoyu bile baskılıyor. Pilleri günde 2-3 saat kullanırsan 1 hafta gidiyor çakmak adaptörüyle de çalışıyor. Ses kalitesi kaset adaptöründen biraz daha iyi gittigidiyorda 20 ytl ye satılıyo ( termometresi ve el feneri özelliği olan üzerinde fm transmitter yazan model cy688 olarak geçiyo). Ben muzio jm250 mp3 player ile kullanıyorum. Transmitterda dip gürültü kabül edilebilir düzeyde ses çok temiz. Ben çok memnunum 108 mhz ayarlı hiç bir sorun olmadan dinliyorum. (istanbul izmir ankara gibi yerlerde nasıl olur bilmiyorum)
  • 1. En az 14 kanal olanından almalı.
    2. Şarkıyı kaldığı yerden başlatabilmeli.
    3. USB yanında SD kart okuyabilmeli.

Arkadaşa şundan aldık:
    http://urun.gittigidiyor.com/FM-TRANSMITTER-dijital-ekranli-SD-MMC-kart-okuyo_W0QQidZZ3593859

NOT: Yukarıdaki transmitterin ses kalitesi fena değil.. Arabanıza mp3 çalarlı teyp taktırma imkanınız yoksa, gayet güzel bir çözüm.

1 GB SD Kart ve Okuyucu olarak da şu güzel gibi:
    http://www.gittigidiyor.com/php/urun.php?id=3317108

• hmm bende linktekine bakmıştım sadece onu beğenmiştim ama kararsız kaldım ben biraz daha araştıratyım en iyisi cevremdede kullanan yok ama bakalım...
  • Orjinalden alıntı: mrtyrtsvn

düzlettik işte nolacaksaa insanlık halii mükemmelii arama lütfenn
  • 5 ytll'ye kaset adaptörü aldım çokta memnunum sesi çok güel yalnız sesi fazla açnca tabi seste biraz prüz oluyor ama orta seviyede cd kalitesinde dinleniyor
  • kaset adaptörlerdende memnun olmayanlar var ama
  • FM TRANSMİTTER = nedir?
  • kasetcalarınız varsa kaset adaptoru en guzeli cunku ben kullanıyorum sesı kalıtelı olarak sorunsuz kasetcalardan dınlıyorsunuz, ben cep telefonu dınlıyorum bu sekılde no problem
    bırde yukarda yazdıgınız fm aktarıcılar ondanda var her yerde ıyı olmuyor sesı bıraz dusuk verıyor cunku radyo frekansı kullandıgı ıcın..
  • Dün satın aldığım cihazı bu gün ilk defa denedim, 87.7 de yaklaşık 30 dakika dinledim, daha sonra kapattım tekrar açtığımda sadece tek bir şarkıyı çalmaya başladı diğer şarkıları dinleyememeye başladım, sorunu çözemedim

edit : 26 şubat 2007 itibariyle satın aldığım yere sorunun ne olabileceğini sordum usb bellek olarak kullandığım mp3 çalarda böyle sorunlar çıkabildiği bunun yerine sadece flash bellek kullanmamı tavsiye etti bi tanede flash bellek aldık sorun çözüldü inşallah bi daha tekrarlamaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lapseki -- 26 Şubat 2007; 19:08:56 >
  • waz gectim almıyom yaww kimse olumluu bişee demiyoo
  • Araçta MP3 dinlemeyi sevdiğimden bu konuda değişik deneylerim oldu. Aldığım tranmiterde (hem USB hem MMC/SD kart Okuyucu) aradığımı bulamadım. kaset adaptörü ile ses kaybı yok denecek kadar azla aktarılırken transmitterde ses kayıpları oluyo.
    yani kablolar rahatsızlık vermiyorsa kaset adaptörü daha iyi sonuç veriyor.
  • hiç boşuna uğraşma, ses kalitesi rezalet. ses kalitesi iyi diyenler bu işten anlamıyolardır, radyoların çekmediği kapalı otoparkta da denedim sonuç yine rezalet. onun yerine üstüne para ekleyip mp3 cd çalar al.
  • HI-FI kalitesinde muzik dinleyenler icin radyo kesinlikle çözüm değil. Yüksek kaliteli müzik dinlemek başka birşey. Bir HI-FI delisi olarak ben kesinlikle almam. Hatta Ses bozuluyor diye mümkünse Track CD si dinliyorum. MP3 ve diğer hiçbir formatı dinlememeye çalışıyorum.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.