Şimdi Ara

45 yıllık birikimim ehil ellere verilmeli...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
1
Favori
3.743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sevgili forum dostlarım. Bir süredir onkoloji tedavisi görüyorum . Zorlu bir kemoterapi süreci geçirdim . Hamdolsun bitti ve artık kendimi toparliyorum. Bir süre daha forumdan uzak kalacağım. Ama Rabbim in izniyle yine birlikte olacağız. Dualarinizi eksik etmeyin . Hepinize sağlık selamet ve huzur diliyorum . Mutlu kalın. ...
  • Değerli dostlarım. .. Muhakkak ki biz Allaha tevekkül edenlerdeniz.. bu yüzden ölüm korkum yok. Bunun yanında asla ümitsiz de değilim. Moralimi de hiç bozmuyorum . Eski neşem ve iş çalışma devamlılığı aynen devam ediyor. Evre 4 akciğer kanseri. Kemoterapi ye başlıyoruz. Doktorlar tedavi olabilecek seviyede diyorlar . İnşallah Rabbim şifasını verir.
  • Değerli dostlarım. .. Muhakkak ki biz Allaha tevekkül edenlerdeniz.. bu yüzden ölüm korkum yok. Bunun yanında asla ümitsiz de değilim. Moralimi de hiç bozmuyorum . Eski neşem ve iş çalışma devamlılığı aynen devam ediyor. Evre 4 akciğer kanseri. Kemoterapi ye başlıyoruz. Doktorlar tedavi olabilecek seviyede diyorlar . İnşallah Rabbim şifasını verir.
  • Hepinize çok teşekkür ediyorum... Evet Elhamdülillah birinci kür kemoterapide yüzde 60 gerileme görüldü . Artık tamamen yok olması için tedaviye bir süre daha devam edecek. Şifayı veren rabbimdir.. Hamdolsun... Dualarınızı eksik etmeyiniz... Selametle kalın...
  • Değerli forum dostları...
    Malesef İçinde bulunduğum bu amansız hastalığımın sonu pek iyi olacağını sanmıyorum. Bari bunca emek ve birikimler heba olmasın.. Beni ve Atelyemi bilen biliyor zaten .. Devlete millete faydalı olmasını istiyorum. Yazık olmasın istiyorum . Bu yüzden tüm birikimlerimi ehil insanlara devretmek istiyorum...

İsteyen kuruluş dükkan veya kişiler direk pendikteki işyerime gelip görebilirler.. veya tüm birikimlerin detaylı fotolarını özelden yollayabilirim... Yaklaşık olarak 250 bin TL cıvarında sadece malzeme avdanlık kart ve cihazlar var.. binlerce proje ve prototiplerse bahsetmiyorum bile... Ancak bu fiyatı asla istemiyorum.. sadece 20 000 tl gibi sembolik bir rakam istiyorum... Sağlık ve selametle kalın..

• Kenan usta rabbim ALLAH c.c sanada tüm hasta kullarınada acil şifalar nasibetsin kolaylıklar versin.
    Ve hakkımızda hayırlısı ne ise onu nasibedip kalbimizede sevdirsin.
    ALLAH c.c sizden razı olsun yardımlarınızı esirgemediniz çok teşekkür ederim.
    İnşaALLAh dediğiniz gibi devlete millete faydalı olabilecek birilerine nasibolur.
    ALLAH c.c ya emanet ulun.
  • Allah şifa ve kolaylıklar versin.
  • Geçmiş olsun Allah şifa versin kenan usta.. seni takip ediyordum ama Hasta olduğunu bilmiyordum.. Sağlıcakla Kal
  • Kenan hocam size Allah acil şifalar versin.
  • Allah şifa versin üstadım .
  • İnşallah iyileşirsiniz Hocam, İnşallah bir yerden şifa kapısı açılır İyi olursunuz.
    Tüm hastalarımız şifa bulsun..

İnşallah emekleriniz hizmetleriniz birikimleriniz boşa gitmez kıymetini bilirler..
  • Allah şifa versin kenan abicim
  • Geçmiş olsun hocam ben her şeyin çaresi olduğuna inanıyorum hastalığınız nedir tam olarak?
  • Ah sayın abim hocam ya..
  • Allah şifa versin. İNŞAALLAH isteğin yerine gelir...
  • Allah şafi ismi ile cümle hastalara ve size acill şifalar versin.
  • Amin. Allah razı olsun.. Dualarinizi eksik etmeyin
  • Hocam Siz Moralinizi Bozmayın.

Her şey olacağına Varır.

Umarım en kısa zamanda sağlığınıza kavuşursunuz.

Çok çok geçmiş olsun...
  • Kenan hocam, Allah acil şifalar versin.
  • allah yardımcın olsun kenan abi tez zamanda şifa bulursun ihşallah.
  • Hocam karamsar olmayın, Allah acil şifalar versin
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.