Şimdi Ara

45 yıllık birikimim ehil ellere verilmeli...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
1
Favori
3.774
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Malesef İçinde bulunduğum bu amansız hastalığımın sonu pek iyi olacağını sanmıyorum. Bari bunca emek ve birikimler heba olmasın.. Beni ve Atelyemi bilen biliyor zaten .. Devlete millete faydalı olmasını istiyorum. Yazık olmasın istiyorum . Bu yüzden tüm birikimlerimi ehil insanlara devretmek istiyorum...

İsteyen kuruluş dükkan veya kişiler direk pendikteki işyerime gelip görebilirler.. veya tüm birikimlerin detaylı fotolarını özelden yollayabilirim... Yaklaşık olarak 250 bin TL cıvarında sadece malzeme avdanlık kart ve cihazlar var.. binlerce proje ve prototiplerse bahsetmiyorum bile... Ancak bu fiyatı asla istemiyorum.. sadece 20 000 tl gibi sembolik bir rakam istiyorum... Sağlık ve selametle kalın..

• Değerli dostlarım. .. Muhakkak ki biz Allaha tevekkül edenlerdeniz.. bu yüzden ölüm korkum yok. Bunun yanında asla ümitsiz de değilim. Moralimi de hiç bozmuyorum . Eski neşem ve iş çalışma devamlılığı aynen devam ediyor. Evre 4 akciğer kanseri. Kemoterapi ye başlıyoruz. Doktorlar tedavi olabilecek seviyede diyorlar . İnşallah Rabbim şifasını verir.
  • Allah sevdiklerinize bağışlasın. Linkteki videoyu ve o bitkiyi bir incelemenizi tavsiye ediyorum. Allahtan umut kesilmez. https://www.youtube.com/watch?v=789DBCfZyA0
  • Değerli dostlarım..... Kendime ait 45 yıllık birikimim olan ve çok sevdiğim Atolyemi artık birilerine vermek istiyorum. Artık Çalışacak durumda degilim Malesef. Bundan Sonra Rabbimin verdiği süre içerisinde Ancak Yazılarımla destek olabileceğim. Bu doğrultuda bu cevher Birikimini Almak isteyenlere Aşağıdaki lınkte resimleri koydum. her resim dosyasının adı o resmin açıklamasına sahiptir. Talip olan Arkadaşlarıma hayırlı olsun. hazır kurulu profesyonel sistem...

https://yadi.sk/d/pIym8tMn3HAynG
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.