Şimdi Ara

Yapımcısıyla Total War: Arena'yı Konuşuyoruz

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Wargaming, Sega ve Creative Assembly tarafından ortaklaşa geliştirilen ve ilk defa Free2play olarak karşımıza çıkacak Total War oyunu Arena'yı konuşuyoruz.

• 07:14
    "If you have anything to say add?, Is there anything to add?"
    "(Wtf!?) Tevşekur Ede(ğ)im"
    :D:D

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Savaş oyunu sevenler için güzel bir konsept olacak gibi ama bununla uğraşırken bir yandan da Medieval 3 Total War'u geliştirseler keşke.

• teee ne zamandan beri geliştiriyorlar yahu. rome 2 aldığımda beraberinde total war arena'ya katılma hakkı veriliyordu 4 sene olmuş yani. bi ara steamde vardı oynamıştım herhalde rome 2 olanlara özel olabilir. o kadar tutacak bir oyun değil. bizim beklentimiz yeni tarihi oyunlar görmek. hali hazırda total oyunlarını multi oynayan zaten pek kişi yok.

• İlk çıktığında keyimi kapıp girmiştim 8 fps bile olsa cpu ping 999 bile olsa oynayamaya çalışıyodum sonra kapandı şimdi ben pcyi yeniledim oyun alphalarını kaçırıyorum umarı mbidakine yetişirim yada artık parası neyse çıkarsınlar satın alıp oynayalım. Bu yorumda burda rez olarak kalsın alpha geldiğinde uyandırısanız mutlu olurum İnceleme içinde teşekkürler :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.