Şimdi Ara

İzmir'İn En Güzel Semt ve İlçeleri Neresi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
0
Favori
75.729
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar sizce neresi.Birde en zengin semt demiyorum en güzel diyorum.

Bence Yazın

Çeşme,çeşmealtı,urla

Kışın

Konak,mavişehir,çiğli,bornava,balçova,karşıyaka

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldPunch -- 15 Şubat 2007; 23:57:53 >

• quote:

Orjinalden alıntı: vincent mancini

quote:

Orjinalden alıntı: Triquetra

quote:

Orjinalden alıntı: paTRon

yeni girne de yavaş yavaş güzeL olacağa benziyor.gelişmekte olan bir yer.gelecek vadediyor

evet haklısın görünürde Karşıyakaya yakın olmanın avantajı ile vaat veriyor gibi görünüyor ama korkunç bir güvenlik sorunu var, orada oturanlar barınamıyor taşınmak zorunda kalıyor, güvenlik problemi tahmininde çok daha öte bir sorun,

Türkiye sınırları içerisinde hiç bir il Karşıyaka ile yarışamaz,

cok iddalı konusuyosun fazla yüksekten uçma bence
    amasraya veya artvin karagöle hiç gittinmi?
    bu kadar övmeyin kendinizi oturduğunuz şehiri yaa

kardeş sen çok belirsiz iddialarda bulunmuşsun ve bunuda Karşıyakayı tanımadan yapmışsın,
    Karşıyaka demek sadece yer güzelliği değildir, Karşıyaka 1 milyona yaklaşan nufusu ile Türkiyenin ikinci büyük ilçesidir, ve bu nufus nasıl yaşıyor biliyormusun? yani şehir içindeki ilişkileri nasıldır bilirmisin? ben hemen hemen tüm Türkiyeden insan tanıdım ve çok yere gittim ama hiç bir yerede bu ilişkinin benzerini görmedim, apayrı birşeydir anlatılmaz, ben sana şehir yapısı ve mimari düzen hakkındada hertürlü iddiada bulunurum ama söylemek istediğim farklı birşey, sen aşağıdaki linki oku biraz güzel bahsetmiş,
    http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=%2310707864

+
    ben İstanbulun zengininide gördüm, yani zengini ile yoksulu nasıl bir ilişki içinde olduğunu iyi gözlemledim, sonuç tam bir rezalet, ama Karşıyakada işler böyle yürümez zengin yoksul ayrımı sosyal ilişkilerde hiç yoktur, İstanbulun zengini çok garip bir karekterde yaşıyor, miğdem bulandı resmen,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Triquetra -- 12 Eylül 2007; 11:34:48 >

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: vincent mancini

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: paTRon

yeni girne de yavaş yavaş güzeL olacağa benziyor.gelişmekte olan bir yer.gelecek vadediyor

evet haklısın görünürde Karşıyakaya yakın olmanın avantajı ile vaat veriyor gibi görünüyor ama korkunç bir güvenlik sorunu var, orada oturanlar barınamıyor taşınmak zorunda kalıyor, güvenlik problemi tahmininde çok daha öte bir sorun,

Türkiye sınırları içerisinde hiç bir il Karşıyaka ile yarışamaz,

cok iddalı konusuyosun fazla yüksekten uçma bence
    amasraya veya artvin karagöle hiç gittinmi?
    bu kadar övmeyin kendinizi oturduğunuz şehiri yaa

kardeş sen çok belirsiz iddialarda bulunmuşsun ve bunuda Karşıyakayı tanımadan yapmışsın,
    Karşıyaka demek sadece yer güzelliği değildir, Karşıyaka 1 milyona yaklaşan nufusu ile Türkiyenin ikinci büyük ilçesidir, ve bu nufus nasıl yaşıyor biliyormusun? yani şehir içindeki ilişkileri nasıldır bilirmisin? ben hemen hemen tüm Türkiyeden insan tanıdım ve çok yere gittim ama hiç bir yerede bu ilişkinin benzerini görmedim, apayrı birşeydir anlatılmaz, ben sana şehir yapısı ve mimari düzen hakkındada hertürlü iddiada bulunurum ama söylemek istediğim farklı birşey, sen aşağıdaki linki oku biraz güzel bahsetmiş,
    http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=%2310707864

+
    ben İstanbulun zengininide gördüm, yani zengini ile yoksulu nasıl bir ilişki içinde olduğunu iyi gözlemledim, sonuç tam bir rezalet, ama Karşıyakada işler böyle yürümez zengin yoksul ayrımı sosyal ilişkilerde hiç yoktur, İstanbulun zengini çok garip bir karekterde yaşıyor, miğdem bulandı resmen,

karsı yakayımı bana anlatıyon dostum
    4 yılım gecti orda etme eyleme

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.