Şimdi Ara

PlayStation 4 için Harici HDD Desteği Geliyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
       PlayStation 4, bir sonraki sistem güncellemesi ile birlikte harici HDD desteği alacak.

Kod adı Sasuke olan sistem güncellemesi 4.50, sonunda kullanıcıların konsolun depolama alanını genişletmesi için USB 3.0 harici HDD takmasına izin verecek. 8TB'a kadar olan HDD'ler desteklenecek ve yönetimi ise yazılımların veya indirilebilir içeriğin ayarlar menüsünden yapılacak. Harici HDD'de saklanan tüm uygulamalar ana giriş ekranında görünmeye devam edecek.

Ayrıca sistem güncellemesi 4.50; ekran görüntülerini arka plan duvar kağıdı olarak kullanabilme imkanı, ekranı daha az kaplayan küçük bir hızlı menü, basitleştirilmiş bildirimler listesi (Oyun Uyarıları, İndirmeler, Yüklemeler) ve PlayStation VR kullanıcıları için 3D filmleri doğrudan stereoskopik 3D'de PSVR cihazında izlemelerine imkan sunacak.

Güncellemeyi denemek için daha öncesinde kayıt yaptıranlara bugün bir mail gelecektir. Geri kalanı için bir çıkış tarihi verilmedi ancak daha fazla bilginin ilerleyen haftalarda gelmesi bekleniyor.

• Süper bir haber :) artık oyun silmek zorunda kalmayız :)

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Buarada haberi yazan arkadaşımızın elleri dert görmesin teşekkürler. Gazali bey

• Hem değiştirilebilir dahili harddiski vardı hem de bu özellik geliyor. Sony bu konuda esnekliğini gösterdi, helal olsun.
  • Kod adı : Sasuke :D Bu bir Genjutsu olmasın sony tarafından :D

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Beta davetiyesi gelmiş deneyelim bakalım bi hdd desteği çok iyi olmuş yetmiyordu 1tb

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi L.Hamilton -- 4 Şubat 2017; 0:52:6 >
  • Bu neslin hep kısa süreceğini düşündüm.Görünüşe bakılırsa Microsoft ve sony benimle aynı fikirde değil.

• '' Ayrıca sistem güncellemesi 4.50; ekran görüntülerini arka plan duvar kağıdı olarak kullanabilme imkanı ''

şu kısım beni acayip sevindirdi ne zamandır istiyordum bunu xbox one'ın tek sevdiğim özelliği sonunda ps4'e geliyor hele şükür birde HD ekran görüntüsü alabilsek keşke oyunlardan o zaman tam süper olacak.

Yanlış anladıysam düzeltin şimdi ben bende mevcut olan seagate 350 gb harici usb 3.0 hdd'yi ps4'e USB'den takıp oyunları onun içinde tutabilecek miyim istediğim zaman açıp oynayabilecek miyim usb'deki diskten? Bu şekil olursa diske zarar vermez mi uzun vadede bence çok dayanmaz harici diskler.

• Cok iyi oldu life if black tigeri silmek zorunda kalmicam cikinca o mukemmel oyuna ozel 2 tb hdd alirim bir tane oyle muthis bir oyunu oynamak icin sabirsizlaniyorum oyunda silmek zorunda kalmicam bu sayede tenkü sony
  • En uyuz olduğum şey oyun silmek zorunda kalmak ben PS4 ü açınca orada sürüyle oyun görmek istiyorum oynayıp bitirsem bile dursun istiyorum o ekranı dolu dolu görmek istiyorum iyi oldu

• hahahaha tam komedi sözde 8. nesil oyun konsolu haberi görünce güldüm..

• Uzun zamandır bekliyordum sonunda gelebildi artık oynadığım oyunu silmek zorunluluğu olmucak.
  • 2 tb kuzu gibi kenarda yatıyordu iyi oldu. Bazı ismi lazım değil cihazların aksine ps4'e oyun yağıyor o yüzden bolca disk alanı lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhanvai

Kod adı : Sasuke :D Bu bir Genjutsu olmasın sony tarafından :D

Ooo naruto alırım bir dal :)

• Betaya seçilmişim. İndiriyorum bakalım nasılmış.

PlayStation 4 için Harici HDD Desteği Geliyor
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Eğer ki oyunları direkt olarak harici hdd ye indirebiliyor ya da ps4 ümüzde zaten yüklü olan bir oyunu hdd ye taşıyabiliyorsak ve doğrudan harici hdd den oynayabiliyorsak işte ben buna güncelleme derim arkadaş :)

• Hakkaten bu 8. Nesil trajedi gibi.Pcde bin yıldir var olan ozellikleri yenilikmis gibi getiriyorlar birde bunlar konsola geliyor diye sevinenler var ne desen bos.
  • Sasssskkeeeeeee!!!!!!!!!

• beta için başvuranlara davetiyeler geldi. az önce biraz kurcaladım, bildirimler sekmesini tamamen birleştirmişler, hepsi tek sayfada (yüklemeler hariç). pek hoşuma gitmedi bu, eskiden daha derli topluydu. ama bunun dışında gayet güzel özellikler gelmiş, özellikle harici hdd desteği çok iyi olmuş. benim ps4 zaten 2tb olduğundan sıkıntı yaşamıyodum ama seneye baya oyun geleceği için sıkıntı olurdu kesin.
  • şu xbox kullananlar xboxdan çok ps4 haberlerindeler resmen.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.