Şimdi Ara

Microsoft, YouTube Kanalındaki Scalebound Videolarını Sildi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
117
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
       Microsoft'un Scalebound'ı iptalinden sonra oyunun videoları da resmi Xbox YouTube kanalından kaldırıldı. 

4 yıldır geliştirmesi süren ve merakla da beklenen bir AAA yapımın iptali gibi var olan videoların da kaldırılması bir o kadar garip. Belki lisans sorunu olabilir. Her neyse yine de Scalebound videolarına Xbox YouTube kanalı olmasa da PlatinumGames, GameSpot ve Eurogamer gibi kanallardan ulaşmak mümkün.

Platinum Games tarafından geliştirilen yapım Eurogamer'ın belirttiğine göre 2016 sonu gibi iptal edilmiş. Oyunun bu yıl çıkması planlanıyordu. E3 2014 esnasında Scalebound'ın ilk olarak Xbox One için geleceği açıklanmış geçtiğimiz E3'te de PC sürümü duyurulmuştu.

Microsoft oyun iptali hakkında dün akşam şu açıklamayı yaptı. 

"Dikkatli bir şekilde üzerine düşünüldükten sonra Microsoft Studios, Scalebound'ın üretimini sonlandırma kararı aldı. Halo Wars 2, Crackdown 3, State of Decay 2, Sea of Thieves ve diğer harika deneyimler dahil olmak üzere bu yıl hayranlarımıza muhteşem bir oyun listesi sunmak için sıkı bir şekilde çalışıyoruz."

• Rezillik diz boyu...
  • Bir ps4 ve pc sahibi olarak bu oyun için çok büyük beklentim vardı.Benim için Xbox aldırabilecek bir oyundu.Keşke iptal edilmeseydi çok yazık oldu.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Skandal

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunca yıl geliştirilip iptal edilmesi garip, yapımcı ekip ile bir anlaşmazlık olabilir yakında kokusu çıkar..

• Değişik bir oyundu. MErak ediyordum.

• Hahaha dur bi daha guleyim xkutuya
  • Ms Allah askina su xbox markasini Amazona satta kurtulalim senden.Bi ara cok kobusulmustu neredeyse olacakti.Scorpio basarisiz olurda Amazon alir su markayi.Ms den yogurt olda cacik olmaz.
  • Bunlar birbirine trip mi atıyor anlamadım ki? Temiz bir zopayı hakediyolar. Demo çıkarında onla takılalım bari :D

• MS kezbana bağlamış.

• İnternet çağında ve bu kadar konuşulan bir olayken millet unutsun, görmesin diye yapılan bir iş olduğunu düşünmüyorum. Firma ile olan anlaşmalar ve lisans sorunları yüzünden kaynaklanan bir durumdur. Ya da en basitinden oyunu iptal ettik niye resmi kanalda dursun demiş olabilirler.
  • Bu yıl E3 çok zevkli geçecek forumca
  • normal bir olay herkes burda ms düşmanlığını belli etmiş.
  • Benim ilgimi çeken bir oyundu, yazık oldu. Killer Instinct, ReCore, Quantum Break gibi vasat oyunlar satışa çıkıyorken yapım aşamasında iptal edilmesi prestiji oldukça zedeler. Oyunun gecikmesi de bence yapımcı Platinum Games ile alakalı değil, Wii U'ya Bayonetta 2, PS4'e NieR Automata gibi üst düzey oyunları sorunsuz geliştiren ekip sonuçta. Hideki Kamiya'nın bir açıklama ile durumu netleştirmesi gerekiyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.