Şimdi Ara

*WARMHAUS ENERWA & ENERWAplus* Kullanıcıları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.382
Cevap
36
Favori
115.038
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    önce warmhaus bu kalitede kombi üretmeye başladı kombileri çok donanımlı hiçbir kombide modülasyonlu pompa yokken sizin cihazlara bu pompalardan taktılar.şimdi diğer üreticiler yavaş yavaş yeni pompalara taktılar
    modülasyonlu oda termostatı ister kablolu ister kablosuz ve dış hava sensörü desteği.kombilerinde 1/10 modülasyon, 31kw sıcak su gücü bu özellikler muazzam.kombi kapasitesini gerektiğinde 10 kat düşürebiliyor. 31kw sıcak su gücü var yani bu XL sıcak su konforu demek.ayrıca gaz adaptasyon,ön ısıtma modu bunun gibi envayi çeşit özellikler var.parçaları kaliteli
    3 yıl olacak ben hiçbir dandiklik göremedim kombilerinde
  • önce warmhaus bu kalitede kombi üretmeye başladı kombileri çok donanımlı hiçbir kombide modülasyonlu pompa yokken sizin cihazlara bu pompalardan taktılar.şimdi diğer üreticiler yavaş yavaş yeni pompalara taktılar
    modülasyonlu oda termostatı ister kablolu ister kablosuz ve dış hava sensörü desteği.kombilerinde 1/10 modülasyon, 31kw sıcak su gücü bu özellikler muazzam.kombi kapasitesini gerektiğinde 10 kat düşürebiliyor. 31kw sıcak su gücü var yani bu XL sıcak su konforu demek.ayrıca gaz adaptasyon,ön ısıtma modu bunun gibi envayi çeşit özellikler var.parçaları kaliteli
    3 yıl olacak ben hiçbir dandiklik göremedim kombilerinde
    Adam sonuna kadar haklı. Kataloga bakıp aldığı ürün, katalogdakinden farklı çıkmış hakkını arıyor haliyle. Sonuçta ürün ayıplı ürün. Tüketici ister iade eder ister, değişir. Mahkemede kesinlikle lehine sonuçlanacaktır. Şahsen bende bu kombiyi alacaktım. Yakın bir dostum kullanıyor ve çok memnun. Hatta formda kendisi akasey ismiyle. Ama seyyid’in yaşadığı olay ve diğer bir kaç benzer olayı görmem sonrası vazgeçtim. Bosch’un bir modelini alıcam nasipse. Kombi 10 numara olabilir ama firmanın profesyonelliği şüpheli.
  • tuğs@n kullanıcısına yanıt
    Adam sonuna kadar haklı. Kataloga bakıp aldığı ürün, katalogdakinden farklı çıkmış hakkını arıyor haliyle. Sonuçta ürün ayıplı ürün. Tüketici ister iade eder ister, değişir. Mahkemede kesinlikle lehine sonuçlanacaktır. Şahsen bende bu kombiyi alacaktım. Yakın bir dostum kullanıyor ve çok memnun. Hatta formda kendisi akasey ismiyle. Ama seyyid’in yaşadığı olay ve diğer bir kaç benzer olayı görmem sonrası vazgeçtim. Bosch’un bir modelini alıcam nasipse. Kombi 10 numara olabilir ama firmanın profesyonelliği şüpheli.
  • WARMHAUS Enerwa ve EnerwaPlus-ErP

* Enerwa 24kW kalorifer& 31kW musluk sıcak su gücü
    ** EnerwaPlus 28kW kalorifer/35kW musluk sıcak su gücü & 33kW kalorifer/39kW musluk sıcak su gücü
    *** izolasyonlu gövde ile tam sessiz çalışma özelliği
    **** 1:10 MODÜLASYON (3.6kW Minimum Isıl Güç)
    ***** Modülasyonlu Sirkülasyon Pompası (Yüksek verimli & Güçlü Pompa)
    ****** Güneş Enerjisi Sistemleri ile entegre özelliği
    ******* Geniş LCD Ekranda kalorifer & kullanım suyu,Tesisat Basıncını aynı anda görebilme özelliği
    ******** Kullanım suyunda eco/comfort özelliği (Ön ısıtma)
    ********* 3 Farklı Modülasyonlu oda termostatı ve Dış hava sensör Desteği

********** Self Adaptif Sistemi (bir modülatöre sahip elektronik gaz valfi doğru alev sinyalini kullanarak doğru hava/gaz oranını (λ lamda kontrolünü) sağlar)
    ***********(SCOT)Gaz Adaptif Sistemi:Sistem sürekli İyonizasyon sinyali ve adaptif gaz valfiyle,fan ile eş zamanlı kontrol sağlar

50c - 30c işletmede minimum ısıl güç: 3.6kW............>modülasyon aralığı %14.4 - %100

https://www.warmhaus.com.tr/Download/Files/enerwa-enerwa-plus_9823356381.pdf

WARMHAUS MODÜLASYONLU ODA TERMOSTATLARI

WT-O7
    https://www.warmhaus.com.tr/Download/Files/wt07_oda_termostati_9878952927.pdf

WT-08
    https://www.warmhaus.com.tr/Download/Files/wt08-oda-termostati-kul-kilavuzu_5667862549.pdf

WT-RF03
    https://www.warmhaus.com.tr/Download/Files/wt-rf03_oda-termostati_6124925922.pdf

*WARMHAUS ENERWA & ENERWAplus* Kullanıcıları *WARMHAUS ENERWA & ENERWAplus* Kullanıcıları

WARMHAUS PRİWA'da kullanılan pompa

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Evet arkadaşlar bir warmhaus enerwa macerası da benden: Warmhausun yeni bir firma olarak bazı eksiklikleri, bu pompa konusunda olduğu gibi bazı hataları olabilir. Ama firma ürünün arkasında..Enerwa modelini aldıktan sonra kurulum için warmhaus programı üzerinden başvurdum. 2-3 saat geçmeden servis gelip kurulumu yaptı. Servisten pompanın frekans konvertörlü olmadığını öğrenince internet üzerinden şikayet ettim. Bir gün geçmeden müşteri hizmetleri arayıp 2 pompayla ilgili teknik bilgileri paylaşıp birkaç gün içinde pompa değişimini sağlayacaklarını belirtti.

Zaten ürünün teknik özellikleri malum.. Servis hızı ve firmanın müşteri memnuniyeti konusundaki yaklaşımı sonrası warmhausa güvenim daha da arttı diyebilirim..
  • thorondor06 kullanıcısına yanıt

ilk 4 veya 5.yıldan sonra bakım öneriyorum

2yılda bir kombi kirlenmez aksini iddia eden yalan söylüyordur paranızı almak istiyordur

kalorifer tesisatınız oksijen bariyerli ise temizliğe gerek yoktur. normal bir tesisatınız varsa ve peteklerinizin tamamı ısınıyorsa petek ve tesisatı temizletmeyin

• disintegration kullanıcısına yanıt
    Hocam çok sağol

Bak çok emeğin geçiyor bizlere,

Ben trafik bürodayım Seferihisarda,

Ehliyet yenileyeceksen, S ile başlayan 3 harfli plaka isteyeceksen bende sana yardımcı olmak isterim.

Seferihisar ilçe emniyet müdürlüğü trafik tescil büro amirliğini arayıp, barışla görüşmek istiyorum desen yeterli. Haftaiçi mesai saatleri içinde ben oradayım.

Özelden mesaj atarsan numaramıda verebilirim.

Çok sağol hocam.
  • Akasey kullanıcısına yanıt
    neden abes olsun burası paylaşım platformu ticaret platformu değil
  • Warmhaus wt08 ile dış hava sensörü dün akşam takıldı. Gözlemlerimi paylaşırım bir müddet sonra.

Bizim dış hava sensörüde honeywell çıktı ya

Sanırım warmhaus piyasadaki tüm iyi parçaları toplamış ortaya böyle bir makine çıkarmış ot si ayrı, sensörü ayrı, içi ayrı, dışı ayrı. Allah bilir trv yapsalar onuda danfosstan alacaklar. Helal olsun. Yıldızlar karması iyi fikir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akasey -- 14 Aralık 2018; 11:47:22 >
  • gilliyun kullanıcısına yanıt
    frekans ayarlı derken modülasyonlu çalışıyor mu?
    o zaman iyiymiş modülasyonlu pompa
  • Tek bir kombide 1 kişinin başına gelen sıkıntı ile firmayı karalamak yanlış. Ben kombiden çok memnunum. İzmiri bilen bilir, ben Seferihisardayım en yakın servis Balçova da, biri kurulum olmak üzere 2 kez servis çağırdım, 3 saatte kapımdalardı, "abi firma çok sıkıştırıyor 24 saatte herşeyin tamamlanmasını istiyor" dedi servis sorumlusu. Ürünümdede anormal durum yok. Arkadaşın ürünü içinde değişim talep etmişler, arkadaş iade istediği için çözülmemiş, tüketici haklarını bilmiyorum ama 1 konu üzerinden olaya bakmak yanlış.

Disintegration üstad anlatsın. Bu ısıl yükte bu kıvamda enerwa serisi kombiye, adı bilinen markalar yeni yeni rakip üretmeye başladı diye biliyorum. Piyasaya sektöre rekabet getirdiler aynı zamanda.. (çok hakim değilim, okuduklarımdan öğrendiğim bu)
    ben önceki kataloga göre söylüyorum.ama bunlar kombiyi kötü yapmaz takılan pompa dandik bir pompa değil önemli olan markanın servis hizmetleri nasıl.tüketici önce buna bakar.
  • Piriwa plus modelini kullanıyorum çok memnunum. Bugün yine kombi aldam aynı markayı tercih ederim. Geçmişte servis sıkımtısı vardı o da aşılmış. Bir kişinin ürününde hata olması firmanın kötü olması demek değildir
  • seyyid47 S kullanıcısına yanıt
    konuyu takip ediyorum kardeş kusura bakma çok abartıyorsun. sanki bozuk pompa takmışlar gibi yaygara yapıyorsun gir bak başka markalara ariston'da adamın eşanjörü deliniyor.garanti kapsamı içindeki kombiye servis sıfır eşanjör takamıyor çıkma eşanjör takmış neler neler yaşanıyor.çok abartıyorsun çok
    Bak halen neden uzatiryorsunuz diye sitem ediyorsunuz . arkadaş ben bir tüketici olarak hakkımı arıyorum ve buradaki konuya firmanın yaptığı değişiklikleri özellikleri değiştirerek haber vermeden özelliklerinden farklı cihaz takıldığı için kullanıcıları ve yeni alacak kullanicilarin bilinçlenmesi için degerlendirmemi yaptım. Bilimcli bir tüketici olarak yanımda durmanız lazımdı. Neyse konuya benim ile ilgili soru eleştiri olur ise cevap veririm. Anlatabildim mi simdi
  • tuğs@n kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğiniz olay o kadar basit bir olay değil maalesef. Arkadaş çok basitçe de anlatmış. Otomatik vites diye araç alıyorsunuz ama size manuel vites araç teslim ediyorlar. Bu kabul edilemez. Siz belki edebilirsiniz ben de olsam kabul etmem. Anlattığınız şey ile sattığınız farklıysa sonuçlarını kabulleneceksiniz. Ben kombileri kötü demiyorum firmanın hareketi profesyonel değil diyorum. Yoksa benim de 1 hafta öncesine kadar alacağım kombi buydu. Mahkeme aşamasındaysa olay zaten sonucunu arkadaş paylaşır herhalde. Selametle.
  • Forumun faydası da bu işte .. ben bir tüketici olarak görevimi yaptım.. burada ve iddialarımda da haklıyım. Vilo para pompa modülasyonlu değil kesinlikle.parametresi de manuel yapılır .frekans konvektörlu e modülasyonlu pompa arasında çok fark vardır. İzah etmek istediğim bu. Tanıtımından farklı ürün takıldı.iade hakkı tanımadı ki istediğimde iadeydi.süreci uzun olacağı için Kadir beyinde olumlu yaklaşımı ve detaylı bilgilendirmesi sonucunda değişimde ve enervanin üst modeli karar verdim... Gelecek olan modelden memnun kalırsam ben burda olumlu giruslerimide yazarım.
  • adamlar malının arkasında duruyor ne kadar kaliteli kombi olduğunu göreceksiniz
  • ulex kullanıcısına yanıt
    hepsinde 1/10 modülasyon var
  • Sıkıntı yok, normal olması gereken sendeki pompa.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.