Şimdi Ara

Kızlar Nasıl Erkeklerden Hoşlanır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
200
Cevap
1
Favori
113.342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Böle bir konu okuyan siteyi yollasın yada buraya yazsın çok merak ediyorum bende tip olarak var arkadaşlarım da diyo ama çok çekingen olduğum için şuana kadar 3 kişiyle çıkabildim ve çıktıklarımın hiçbiri havalı kızlar değil hanım hanımcık kızlardı onlarında pekbi tadı olmyuo hepside ben gibi lafı ağzından cımbız gibi alman gerekiyo bide bende şu var birine teklif ediyorum kabul ediyo ve bidaha yanına gidipte sohbetde edemiyorum aşırı çekingenim nasıl yenebilirim o kadar tipsiz insanlar güzel kızları kapıyo bunlar neler yapıyo nasıl kandırıyo o kızları acaba çok merak ediyorum kısaca bana az tiyolar verin
    Not: Erkeklere çok fazla girişkendimdir fakar kızlarla konuşurken dilim tutuluyo o derece

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Screamo -- 10 Şubat 2007; 20:00:40 >

• her zaman gülen, parası olan, çevresi geniş olan, havalı olan vs vs vs
  • iki duble yeni rakı herşeyi çözer inan bana kralını tanımazsın gider angelinayla bile çatır çatır konuşursun saatlerce
  • kızlar o tür erkekten hoşlanır bu tür erkekten hoşlanır diye birşey yok bence.kızları anlamak zor ona çok soguk davransan bile senden hoşlanıyorlar ama aynı soğuklukta başka biri davransa nefret ederler...
  • valla kardeşim haklısın bu kız milletini anlamak zor..nerde it kopuk var onların peşinden koşarlar, temiz çocuklara bakmazlar. valla ben görüyorum güzelim kızların yanında angut gibi adamlar, tipi olan erkeklerin yanında da eli kolu oynayan kendini güzel sanan kızlar var hep..

ee ne demişler biz: dünyadan kadınlar: nerden geldiqleri belli deel
  • eee ne demişler armudun iisini ayılar yer..
  • Kadınları anlamanın yolu yok palermoya katılmamak elde değil
  • fazla söze gerek var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozdemir_ -- 10 Şubat 2007; 20:17:10 >
  • millet hanım hanımcık kız arar sen onları beenmiosun
  • bunu bilseydim şu an burada bunu okuyor olmazdım kız milleti bu sağı solu belli olmaz. yani en güzel kızı en armut, tipsiz adamın yanında görebilirsin. bu yüzden herşeyden önce şansa ihtiyacın var. şansın olduktan sonra zaten gerisi yalan
  • biraz alakasız olacak ama içimde kaldı ne demişler : "çirkin kadın yoktur, az votka vardır"

anladın sen
  • quote:

Orjinalden alıntı: Batuhan Kılıç

millet hanım hanımcık kız arar sen onları beenmiosun

yaşım genç ilerde hanımhanımcık kızlarla takılırım
  • quote:

Orjinalden alıntı: csknyy

biraz alakasız olacak ama içimde kaldı ne demişler : "çirkin kadın yoktur, az votka vardır"

anladın sen

ki bu laf ruslar için söylenmiş

vodka nın dozajı az olsa da olur bizde

tipleri kıyaslarsak

• Kendin ol yeter. En azından bana yetiyor Bir kız için karakterimi değiştiremem.
  • PARASI OLANI SEVER yani benim gibi yakışıkları değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NightnesS -- 10 Şubat 2007; 20:23:27 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Nextt

quote:

Orjinalden alıntı: Batuhan Kılıç

millet hanım hanımcık kız arar sen onları beenmiosun

yaşım genç ilerde hanımhanımcık kızlarla takılırım

Anlaşıldı senin niyetin..
  • başarılı erkekleri severler...

başarmak için cesur olmak gerekiyorsa,

cesur erkekleri severler....

cesaret için öz güven gerekiyor,

o zman kendine güvenen erkeklerden hoşlanırlar....

özgüven için özsaygı gerekir,

o zman kendi yeteneklerinin farkında olup kendisine saygı duyan kişilerden hoşlanırlar....

bunlar gerçek kızlardır...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bassguitarx -- 10 Şubat 2007; 21:17:52 >
  • Para Olacak (para vermıyosun heralde kıza para olunca kıza parayla pek cok mutluluk verebılırsın) Karizma olacak (şabanla cıkmazlar heralde ) tip olacak(bazıları bakmaz tıpe nerde mal var onu bulur) zeka olacak (salak bırıyle cıkmazlar) becerı olacak( takılıp dusmeyecek ) nazık olacak vs vs.. şeytan olacak yanı kızları tavlamasını bılecek erkekle cıkarlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: bassguitarx

başarılı erkekleri severler...

başarmak için cesur olmak gerekiyorsa,

cesur erkekleri severler....

cesaret için öz güven gerekiyor,

o zman kendine güvenen erkeklerden hoşlanırlar....

özgüven için özsaygı gerekir,

o zman kendi yeteneklerinin farkında olup kendisine saygı duyan kişilerden hoşlanırlar....

bunlar gerçek kızlardır...

hiç inandırıcı gelmedi. O zaman yeni nesil kızlarda gerçek kız bulmak çok zor
  • altında araba olması yeterli...
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.