Şimdi Ara

[SATILDI] - Sıfır DXRACER1 (Formula) koltuk - 500TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    1
    1 [SATILDI] - Sıfır DXRACER1 (Formula) koltuk - 500TL
    Ürün @xLazine nikli arkadaşa satılmıştır.

Arkadaşlar amazon warehouse'tan almış olduğum Dxracer koltuk bugün elime ulaştı ancak eski koltuğa çok alıştım sanırım, rahat edemedim. İstanbul/Maltepe'de oturuyorum, aracıyla gelip evden teslim alacak arkadaşlara 500TL'den verebilirim. 5dakika kadar oturdum, üzerine naylonlarını serip kenara kaldırdım. Warehouse ürünü olmasına rağmen herhangi bir defo göremedim, sadece kutusunda ufak bir darbe var. Büyük ve ağır, kargoyla uğraşamayacağım. Zaten uğraşmak, kar elde etmek istesem sahibindene ilan açar daha yüksek rakamlara satardım. İhtiyacı olan birinin işi görülsün. İlgilenenler iletişime geçsinler lütfen. Satın aldığım günkü kur ve banka komisyonu ile bana gelişi 470TL, lütfen 20-30TL için laf edilmesin. Detaylar aşağıdadır.

[SATILDI] - Sıfır DXRACER1 (Formula) koltuk - 500TL [SATILDI] - Sıfır DXRACER1 (Formula) koltuk - 500TL
    [SATILDI] - Sıfır DXRACER1 (Formula) koltuk - 500TL [SATILDI] - Sıfır DXRACER1 (Formula) koltuk - 500TL

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.
    Fiyat : 500 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.