Şimdi Ara

KÜTAHYA HAVA ER KOMUTANLIĞI MUHAFIZ ERİ NEDEMEK?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
1
Favori
72.261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar muhafız eri olduk bir asker muhafız eri demek yada görevi nedir...?Yardımlarınızı bekliyorum...

Şubat 25'de teslim oluyorum....

Şafak 450 adammı öldürdük Lannnnnn.....yada bu numara hangi operatöre ait....

Kütahya'yı bilen askerliğini Kütahya havacılık yapmış olan arkadaşlar şu Kütahyayı bir anlatıverin kardeşlerim....ve Kütahyadan genelde usta birliği için nereye düşüyorlar. havacılar....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crackbaba -- 15 Şubat 2007; 15:12:19 >

• hayırlı tezkereler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cuneytoz

hayırlı tezkereler.
    iyi bir yer diye duymuştum sanki ama emin değilim
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaGeSuKo

iyi bir yer diye duymuştum sanki ama emin değilim

Alıntıları Göster
    Kütahyaya düşen yokmu yawwww.....

• quote:

Orijinalden alıntı: crackbaba

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: crackbaba

çok güzel bir yer benim abim acemiliğini orada yaptı şimdide ankarada ve çok rahat geçti abim bana tatil gibi geçti demişti merak etme

valla usta birliği ankara ya düşebilirsin diyarbakır olabilir samsunda vardı istanbul var(biraz zor)daha yerler varmı unuttum ama usta birliğine ankaraya düşersen çok rahat abimde orada selamımı ankaraya düşersen iletirsin

• quote:

/>
    />

Kütahya'yı bilen askerliğini Kütahya havacılık yapmış olan arkadaşlar şu Kütahyayı bir anlatıverin kardeşlerim....ve Kütahyadan genelde usta birliği için nereye düşüyorlar. havacılar....

Dayım Kütahya'da havacı olarak yaptı askerliğini.Daha geleli 4 ay oldu.Usta birliği Balıkesire çıkmıştı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Üstad-ı Angora

quote:

/>
    />

Dayım Kütahya'da havacı olarak yaptı askerliğini.Daha geleli 4 ay oldu.Usta birliği Balıkesire çıkmıştı.
    benim dayım orada askerliğini yapmıştı rahat bir askerlik geçirmiştiinşallah seninde öyle olur hayırlı tezkereler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oBLoOd -- 10 Şubat 2007; 15:02:05 >

• quote:

Orijinalden alıntı: oBLoOd

benim dayım orada askerliğini yapmıştı rahat bir askerlik geçirmiştiinşallah seninde öyle olur hayırlı tezkereler

Alıntıları Göster
    havacılık her zaman rahattır. bol bol uçak yıkatıyolar haberin olsun. uçaklara merakın varsa çok eğlenirsin. nasıl geçtiğini anlamassın kardeşim.

şimdiden hayırlı teskereler

• quote:

Orijinalden alıntı: crematoria

havacılık her zaman rahattır. bol bol uçak yıkatıyolar haberin olsun. uçaklara merakın varsa çok eğlenirsin. nasıl geçtiğini anlamassın kardeşim.

şimdiden hayırlı teskereler

Alıntıları Göster
    Kardeşim orada yaptı acemiliği. 1. bölük cehennem bölüğü diyordu .Şimdi istanbulda usta birliğinde.
    Yine kardeşimle aynı anda giden arkadaşlarım yaptı acemiliği orda. Biri ankara diğeri eskişehirde usta birliğinde.

Hepsinin söylediği yazın bile gece havanın ayaz olduğu.Sonra halkının askerlere çarşıda fazla fiyat çektiği kazıkladığı. onların yalancısıyım ama çok kişi diyor bunu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Pcbuilder

Kardeşim orada yaptı acemiliği. 1. bölük cehennem bölüğü diyordu .Şimdi istanbulda usta birliğinde.
    Yine kardeşimle aynı anda giden arkadaşlarım yaptı acemiliği orda. Biri ankara diğeri eskişehirde usta birliğinde.

Hepsinin söylediği yazın bile gece havanın ayaz olduğu.Sonra halkının askerlere çarşıda fazla fiyat çektiği kazıkladığı. onların yalancısıyım ama çok kişi diyor bunu.

Alıntıları Göster
    benim arkadaşım acemiliği kütahya'da yaptı.ordan mardin nusaybin'e düşmüştü...gerçi gazinoda garsonluk yaptığı için rahattı..inşallah güzel bi yere düşersin..

• quote:

Orijinalden alıntı: Salih

benim arkadaşım acemiliği kütahya'da yaptı.ordan mardin nusaybin'e düşmüştü...gerçi gazinoda garsonluk yaptığı için rahattı..inşallah güzel bi yere düşersin..

Alıntıları Göster
    sağolun arkadaşlar iyi moral verdiniz bu gecede bizim eve hırsız girmiş 500YTL zarardayız...Valla yakalarsam hırsızı

• quote:

sağolun arkadaşlar iyi moral verdiniz bu gecede bizim eve hırsız girmiş 500YTL zarardayız...Valla yakalarsam hırsızı

Alıntıları Göster
    aha bende aynı yere gidiom 25inde acaba nasıl paraşütten 5000 metrden atlıcakmışız gibi bi his var içimde ya neyse

• quote:

Orijinalden alıntı: korean

aha bende aynı yere gidiom 25inde acaba nasıl paraşütten 5000 metrden atlıcakmışız gibi bi his var içimde ya neyse

Alıntıları Göster
    arkadaşım gayseri gomando olmuş....

• quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Geçmiş olsun cana birşey olmamış çok şükür. Hayırlı tezkereler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0FDA1336A

quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: JaSoN VooRheeS

quote:

sağolasın...

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: JaSoN VooRheeS

quote:

sağolasın...

Alıntıları Göster
    benim kuzen orda yaptı acemiliği.. 15 gün sürdü ama..

adam kilodan dolayı çürük aldı.. bitirdi askerliği..

adam 15 gün askerlik yaptı, sanki 15 ay sürmüş gibi, anlat anlat bitiremiyor hala

• quote:

Orijinalden alıntı: Thyme

adam 15 gün askerlik yaptı, sanki 15 ay sürmüş gibi, anlat anlat bitiremiyor hala

Alıntıları Göster
    up

• quote:

Orijinalden alıntı: Thyme

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Thyme

hep öyle olur zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: nJOY

quote:

Orjinalden alıntı: Thyme

hep öyle olur zaten

Alıntıları Göster
    ne merak ediyon acemiliğide ustalığıda yatış sana iyi yatışlar şimdiden

• quote:

Orijinalden alıntı: TIGERSHARK

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: TIGERSHARK

Sadece merak ettim eğer bir kusurum varsa özür dilerim....

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.