Şimdi Ara

Nasil bi mahalledeyim ben yav

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öyle deme Müslüman Müslümanın kardeşidir. Araplar bize en sadık ırktır. Kürt Türk kardeştir. Yakıştıramadım sana
  • Onlarin bana faydasi olmadigi surece benim de onlara bir kurusum helal olmasin. Calismayan adamdan hayir gelmez. Gunduz trafiginde araclariyla cirit atiyorlar. Calisip dise dokunur is icra edenlere, okumus olup ogrenci egitenlere varsa hakkim helal olsun.
  • Mahallenin yüzde 50si kürt, yuzde 30u suriyeli

Suriyeli kadın gelmis bana türk musun diye soruyor düşünün

Niye aldık bunlari ülkeye hicbi yararlari yok sırf zararlar. Sürekli karşıdaki bakkaldan bedava şeyler istiyolar. Bikac gün once de 4 çocuklu suriyeli bi aile taşındı yakinda terkedicem mahalleyi

• quote:

Orijinalden alıntı: _AsDeRf_

Onlarin bana faydasi olmadigi surece benim de onlara bir kurusum helal olmasin. Calismayan adamdan hayir gelmez. Gunduz trafiginde araclariyla cirit atiyorlar. Calisip dise dokunur is icra edenlere, okumus olup ogrenci egitenlere varsa hakkim helal olsun.

O kadar sıkıntıya rağmen hepsinde en az 3 çocuk var. Soğukta cocuklari bilerek ayaklari ciplak sokağa bakkala gonderiyorlar acısınlar bedava biseyler versinler diye. Şikayet edicem de bişey yapmazlar devletin istediği bu zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crysiz

niye kurtleri katiyorsun bu yorumuna onlarda turk vatandasi iste turk kimligi tasiyorlar ama ne hikmetse kurtce bi tabela assalar dukkanlari yakariz orayi ama elin suriyelileri ulkenin dort tarafini kendi dilleriyle tabelalar astilar ses eden cikan olmadi simsi ne degisti peki sirf arapca harfler var diye korktunuz mu carpilacaksiniz diye

Burda lavasci var kurtler calisiyor. Cocuk geldi abi sen kürtleri seviyor musun diye sordu. Bazilarini dedim ben türkleri hic sevmem onu napcaz diyor. Iceri goturup lavas makinasına sokacaktim kafasını. Kürtler de ayni suriyeliler de. Hicbiri dostum kardeşim olamaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: emırkozcuoglu

Öyle deme Müslüman Müslümanın kardeşidir. Araplar bize en sadık ırktır. Kürt Türk kardeştir. Yakıştıramadım sana

İroni yaptığını biliyorum ama kürtler kardeşim falan değil
  • esenyurt mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emırkozcuoglu

Öyle deme Müslüman Müslümanın kardeşidir. Araplar bize en sadık ırktır. Kürt Türk kardeştir. Yakıştıramadım sana

• Nasıl bi mahalledesin ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: IRau

esenyurt mu?

Ankaradayim hocam. Cingeneleri saymiyorum bile
  • quote:

Orijinalden alıntı: coobain

quote:

Orijinalden alıntı: _AsDeRf_

Onlarin bana faydasi olmadigi surece benim de onlara bir kurusum helal olmasin. Calismayan adamdan hayir gelmez. Gunduz trafiginde araclariyla cirit atiyorlar. Calisip dise dokunur is icra edenlere, okumus olup ogrenci egitenlere varsa hakkim helal olsun.

O kadar sıkıntıya rağmen hepsinde en az 3 çocuk var. Soğukta cocuklari bilerek ayaklari ciplak sokağa bakkala gonderiyorlar acısınlar bedava biseyler versinler diye. Şikayet edicem de bişey yapmazlar devletin istediği bu zaten

Su saatten sonra hic bir sey yapamazlar. En basta kamplara alinacaklardi. Millete yarari olacagina inanilanlara ek is saglanir vsvs. İs gucu icin de kampa yatirimlar yapilir fabrikalar kurulur vsvs. İyi bir planlama ile hem onlar kendi emekleriyle doyar hem de Turkiye'yi bir adim ileri tasirlar.
  • niye kurtleri katiyorsun bu yorumuna onlarda turk vatandasi iste turk kimligi tasiyorlar ama ne hikmetse kurtce bi tabela assalar dukkanlari yakariz orayi ama elin suriyelileri ulkenin dort tarafini kendi dilleriyle tabelalar astilar ses eden cikan olmadi simsi ne degisti peki sirf arapca harfler var diye korktunuz mu carpilacaksiniz diye
  • Suriyeliler artmalı bence
  • Blok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zodiac Killer

Suriyeliler artmalı bence

Ondan sonra niye herşeye zam geldi diye ağlayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dantero

Blok.

Uzun adamına git sen
  • Bu yaptığın, bu söylediklerin hiç ayıp değil...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ohol Oula

Bu yaptığın, bu söylediklerin hiç ayıp değil...

Uzun adamcilara göre çok ayıp
  • quote:

Orijinalden alıntı: coobain

quote:

Orijinalden alıntı: Zodiac Killer

Suriyeliler artmalı bence

Ondan sonra niye herşeye zam geldi diye ağlayın

Zam ülke için kardeşim Zam geldikçe gelişiyoruz
  • coobain kullanıcısına yanıt
    Ben, sarı saçlı mavi gözlüden yana olduğumdan neyin ayıp olduğunu neyin olmadığını çok iyi bilirim.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.