Şimdi Ara

seagate 1tb usb harddisk 149.90

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
1
Favori
2.242
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Her şey ucuzlarken derken? Hangi ülkede yaşıyorsun merak ettim...
  • Avanta A kullanıcısına yanıt
    teknolojinin geliştikçe ucuzladığını kast ettim. tabi biz kur yüzünden bunu fark edemiyoruz bile. genel anlamda herşeyin ucuzladığını söylemek nasıl mümkün olacak.
  • smclk89 kullanıcısına yanıt
    Hah, şimdi doğru oldu. Normal bir vatandaş için ithal ürünler lüks olma yolunda ilerliyor, TL acınası bir durumda maalesef...
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekiRoRo

quote:

Orijinalden alıntı: tribal_dns

temmuzda bunun 5 tblığını 460a almıştım vatandan

Mayıs 2016
    MM' den Sony marka 1TB 2,5" USB 3.0 olanını 89 liraya almıştım da beni 375 liralık Türk Telekom borcu dan bir telefonla kurtaran kuzene hediye etmiştim.

Var ya sırf kuru gürültüsün he, sana kaça aldın ve kime hediye ettin diye soran olmuş mu? Artislik yapıcan diye kasma bu kadar. Senin ne denli aç olduğunu sf ahalisi biliyor zaten.
  • Valla tam net bilgi yok anlayan varsa bu ürünün ne olduğunu anlatsın. eğer resimdeki ürün ise fiyat çok uygun hatta yanıyor.

http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/seagate-1tb-usb-3-0-hard-disk-255336617

• Çok iyi fiyat
  • Bi sahtekarlık yoksa dolar bu halde iken çok iyi fiyat
  • fiyat süper de sıkıntı şu ki tam olarak modelini yazmamış satıcı. resimdeki ürün olup olmadığı muallak.
  • Seagate ve USb 3,0 olan en ucuz hdd bu sanırım.Daha kötü bir model gelemez bence.
  • Ürün büyük ihtimal faturasızdır. Dikkat ederseniz garanti durumu için var devam ediyor yazmış. Büyük ihtimal sıfır ayarında ikinci el biraz cihaz. Ama her türlü gittigidiyor iadesi sayesinde alınır bir yamukluk durumunda iade edilir.
  • 7 adet almıslar boşa almayın yollamazlar
  • Uğraşmaya değmez.
  • Dolandırıcılık muhtemelen.
  • satıcının yorumlarında cogunlugu faturasız gıttıgı yönunde, muhtemelen faturasız ve sıfır gelir, garanti olayı sakat 30 tl ıcın degmez..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yenfiz -- 11 Aralık 2016; 22:38:10 >
  • temmuzda bunun 5 tblığını 460a almıştım vatandan
  • quote:

Mayıs 2016
    MM' den Sony marka 1TB 2,5" USB 3.0 olanını 89 liraya almıştım da beni 375 liralık Türk Telekom borcu dan bir telefonla kurtaran kuzene hediye etmiştim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BekiRoRo -- 11 Aralık 2016; 22:59:32 >
  • quote:

Temmuzdaysa epey pahalıya almışsın hocam

Bu arada ürün sıfır izlenimi yarattı bende. Ekseri çin malı ürünler ve ucuza bulduğu şeyleri satan forum dışı bir sıcak fırsatçı. Mağdur edebilirde etmeyebilirde
  • Güvenmiyorum çok'ta çıkabilir.
  • Sipariş veren var mı urun nasıl gelıyor sıfır faturalı mı?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.