Şimdi Ara

Şöyle bir sorunumuz var yardımcı olurmusunuz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
83
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Asus marka laptop kullanıyoruz. Bu laptop dünden beri internete girmiyor. İnternete kablosuz Wifi üzerinden bağlanıyor.

Ama ben aynı Wifi ya telefonum üzerinden bağlanıyorum. Yani bende bir sorun yok.

Laptop için Superonline müşteri hizmetlerini aradık. Onlarda sorun yok hattınızda dedi. Onlar zaten oradan hat durumunu görüyor.

Aradıktan sonra sanırım modeme reset attı ve şifresini değiştirdi. Bizden şöyle bir şey istedi. Tekrar bu ağı unut diyerek tekrar şifreyle aynı Wifi ya bağlanın dedi ama biz yapamadık.

Sağ alt tarafta Wifi ye sağ tıklayıp güvenlik anahtarına girin dedi ama öyle bir şey yok.

Böyle bir şey yok deyince bize siz bir bilene sorun dedi.
    Sağ tıklayınca "Sorunları gider" "Ağ ve paylaşım merkezini aç" denen iki başlık var.

Yani kısaca Wifi ye tekrar şifre ile nasıl girebiliriz?
    Telefondaki müşteri hizmetlerinin verdiği yeni Wifi şifresi ile şuan telefondan ben giriş yapabiliyorum internete.

Modem Huawei marka.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D50B08F8B -- 10 Aralık 2016; 14:21:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Windows 10 için söylüyorum, sağ altta ki Wifi butonuna bas, çıkan yerde en aşağıda Ağ Ayarları yazıyor, oraya tıkla. En tepede Wifi başlığının altında 3. sırada Bilinen Ağları Yönet var, oraya gir. Modemine tıkla, unut de.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.