Şimdi Ara

Bursa B.Belediyesinin Web Sitesinin 3 Yıllık Maliyeti 7.5 Milyon TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • web sitesi lan bu ne 3 milyar 750 milyon bilmem kaç trilyon parası ayrılması. 3 tane editör tutsan en kralından aylık en fazla birisine 1500 lira verirsin o da aylık toplamda 10 yazıya. Sitenin tasarımı zaten o biçim, bayıldım öldüm bittim güvenlik desen zaten saldırı olacağını sanmam olsa da büyük çaplı olmaz heralde git cloudflare al

Bursa Büyükşehir Belediyemizde 2015 yılında Kurumsal web sitesi güncellenmesi için Bütçeye 690.210,00 TL (Altı Yüz Doksan Bin İki Yüz On Bin Türk Lirası) ayrılmış ve ayrılan bu bütçenin %90'ı kullanılmış. 2016 yılında ise bir yıl önce güncellenen, Kurumsal web sitemizin güncellenmesi için ayrılan bütçe kalemine, bu defa 3.413.050,00 TL (Üç Milyon Dört Yüz On Üç Milyon Elli Bin Türk Lirası) yazılmış. 2016 yılı bütçesi gerçekleşme oranı 2017 Nisan ayında yayınlanacak ama ilgili faaliyet birimindeki gerçekleşme oranlarının ortalaması tüm yıllar %90 ila %100 arasında yer alıyor. Yani 2016 yılında web sitesi için ayrılan payın en az %90 ı yine gerçekleşmiş olacak. Gelelim 2017 yılına yine aynı faaliyet kalemine 2017 yılında ayrılan bütçe bu sefer 3.432.800,00 TL (Üç Milyon Dört Yüz Otuz İki Bin Sekiz Yüz Türk Lirası) sebebi ise web sitesini farklı dillerde yayınlamak.

Kurumsal Web Sitesi İçin:
    2015 yılında 690.210,00 TL
    2016 Yılında 3.413.050,00 TL
    2017 yılında 3.432.800,00 TL

Toplamda ise son üç yılda 7.536.060,00 TL (Yedi Milyon Beş Yüz Otuz Altı Milyon Altmış Türk Lirası) para ayrılmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WMMilas -- 10 Aralık 2016; 9:40:57 >

• www.bursa.bel.tr

Wordpress kursam daha güzel olurdu

Bazıları altına nasıl lüks araba ev çekiyo sanıyorsun?

Yapılan sitenin toplam ederi taş çatlasın bak 5-6 bin lira.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: straptezlo

www.bursa.bel.tr

Wordpress kursam daha güzel olurdu

Bazıları altına nasıl lüks araba ev çekiyo sanıyorsun?

Yapılan sitenin toplam ederi taş çatlasın bak 5-6 bin lira.

kaynak kodlarını incelesen tonla hacklink vardır

• Az bile
  • Mobil versiyonu yok, cop

• oha bunu belgeleyip dava acalim ?

• ülkenin her yerinden oluk oluk yolsuzluk akıyo
  • Kaynak ?
  • O paraya birsuru yol yapilirdi yazik olmus.

• sorsan müslüman adamlardır
  • O parayı bana versinler , 4-5 bin liraya birisine yaptırırım , kalan para da bana kalır.
  • Caliyorlar ama yapiyorlar falan

• Yani yeryüzünde html bilen kaç kişi varki? Bir elin parmaklarını geçmez öyle değil mi?

bence yıllık en az 50m ederi var.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.