Şimdi Ara

panta karşı güçlü herolar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • top lanede her türlü heroya karşı oynayabiliyorum (dari ve jayce dahil) bi tek pantha karşı oynayamıyorum pantha karşı lane alabilecek bi hero söylerseniz sevinirim(pantalon talon oyna hahahahaha tarzı espriler yapanlar blok)

• cho gath

(pantalon talon oyna hahahahaha tarzı espriler yapanlar blok)
  • Malp.
  • her heroyla pant ı ezersin ve ya pant ile her heroyu ezersin sen hangi heroyla pant ı yenmek istiyosan onu yazarsan daha iyi yardımcı olunur

mesela riven ct si die pant alırlar gibi..
    ama panhnt aldılar diye iyi bir riven oyuncusu riven i bırakmaz yine alır 1. lvl e açar pant q spamlar riven e ler..
    pant ın manası biter riven 6 lvl olur pant la dalga geçmeye başlar gibi seneryolar var..

hangi heroyla pant ı yenmek istedigini ve o heroyla nası yeneceğini sorarsan forumda iyi top laner lar var yardımcı olur umarım
  • manasını iyi kontrol eden bi pant oyuncusu karşısında herhangi bir heroyu ezebileceğini düşünüyorum
    pantta cidden mana sıkıntısı var, hero manayı içiyor oyuzden orman takılın pant ile gang atması kolay
  • zırh 4pot başlayan rumble alabilir,zırh 4 pot başlayan herhangi bir hero alabilir ama ap heroların avantajı daha fazla.
  • Olaf.Erken levellerde Q'larına minyonlardan can çalarak karşılık ver.4 level ve üstüne all-in gir al.Eğer erken levellerde almak isterim koridor bana önemli dersen bitkinlikle gir.
  • khazix 6 ya kadar kule altı kal 6 da bas ultiyi gir kes sonra snowballa bağlarsın

üstteki arkadaşın dediği gibi hangi heroyla ezmek istiyorsan onu söyle bilen biri sana anlatır
  • Annie ryze gibi cc olan büyücüler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.