Şimdi Ara

assasin metası diye assasinleri bitirdiler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • suikastçi metası diye getirdiler fizzin q r combo talon qe w ile tek atması fizz r flash combo bi sürü özellik götürdüler assasinlerden kata zaten çöp ötesi olmuş reworklendiğinden beri 2 kere gördüm talon eskiden iyiydi şuan çöp fizz oynanabilir lb oynanabilir kha op rengar oynanabilir zed op kalan assasinler hiç bişey yapamıyo offtank kasarsan hasar vuramıyosun ad kasarsan 1 saniye içinde ölüyosun eskiden assasinler böyle değildi eskiden daha çok assasin oynanırdı şimdi midde en op hero syndra orianna vb mageler assasin metası bi tek kha için işe yaradı o kadar

• Konu ile alakasız olacak da noktalama işaretlerini neden kullanmıyorsunuz ?

Metanın bittiği yok. Gelen güncellemeler ile tercih sırası değişiyor.
  • hiçbirine katılmıyorum hepside gayet güçlü hero şu anda
  • katarina eski halinden daha güçlü.

rastgele dia1 üstü stream açarsan ne demek istediğimi anlarsın.

Şuan rengar dışında(fighter oldu çünkü) bütün assassinleri oynamak beyin gerektiriyor. Talon oynarken duvarın sürelerini iyi ayarlaman gerekiyor(wingsofdeath önemli duvarlardan atladıktan sonra rengine bakmadan süre tutmaya başlıyor mesela kafasından), kata eskisinden daha fazla damage atıyor fakat oynaması zor, fizz keza öyle W çok güzel oldu, akali şuan olması gerektiği gibi eskiden op'tu. Shaco lol tarihinde ilk defa "early'de kazan çünkü late te çöp" metasından çıktı, geçen oyun 3-10 giden shaco bizim adc'yi tekledi gunblade ile, vb.

Ben gayet beğendim bu reworkları. Cidden artık assassin oynamak beyin gerektiriyor. Bu da doğal olarak high eloda en yüksek potansiyeline ulaşıyor.
  • Bloodimir kullanıcısına yanıt
    Tamamen katılıyorum bilmeden kata lb oynayanlar patı patır döküldüler geçen bir maçta 1 ay oldu güncellenmesi ne zaman öğrendiniz diyordu.Zaten ilk hafta heroyu kavramıyorsan ligin gold ve altıdır
  • Bloodimir kullanıcısına yanıt
    Keşke bu oynaması beyin gerektiren şampiyon sayısı daha fazla olsa. Beyin gerektirmeyen ve ödüllendiriciliği çok yüksek olan o kadar şampiyon var ki...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hurricane10

Keşke bu oynaması beyin gerektiren şampiyon sayısı daha fazla olsa. Beyin gerektirmeyen ve ödüllendiriciliği çok yüksek olan o kadar şampiyon var ki...

malesef öyle. beyinden çok mekaniği zayıf ve basit olan heroların skillsetlerinin güçlü olması dolayısıyla outplay şansı tanımayan şampiyonlara ayar oluyorum. İrelia mesela. Syndra,annie vbvb.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.