Şimdi Ara

YGS Altın Karma Deneme Seti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
8.707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.ucuzkitapal.com/altin-karma-ygs-altin-karma-deneme-seti-farkli-10-yayin-10-deneme-2017.html

Satın alan oldumu önerirmisiniz farklı kaynak görmek açısından ? Hepsi güncel müfredatmıdır ?

• up
  • Takip merak ettim
  • Up

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel düşünülmüş ama 3-4-5 dışında güzel bir yayın göremedim yayınlar içerisinde ya. Daha kaliteli yayınlarla yapabilirlerdi
  • Güncel

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Konu Güncel

• daha önce açıldı böyle bir başlık forumun kitap gurmeleri tarafından pek beğenilmedi çoğu denemede eski tip sorular varmış yeni konular yok deniliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: elonardo

daha önce açıldı böyle bir başlık forumun kitap gurmeleri tarafından pek beğenilmedi çoğu denemede eski tip sorular varmış yeni konular yok deniliyor.

Bu deneme setini aldım, "gurme"lerin bahsettiği saçmalıklar yok bu deneme setinde. Sorular gayet yeni ve ösym düzeyinde. Polinomlardan tutun karmaşık sayılara, ikinci dereceden denklemler vs. tüm yeni müfredat mevcut. Fen bölümü de yeni mufredata uygun. Galiba almadan yorum yapmışlar bu gurmeler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeş burdakiler sallıyo zaten çoğu almamıştır çamur atıyo

• denemeyi aldım ve gercekten özensizce hazırlanmış 2017 müfredatina uygun değil denemelrin içinde işlem ve taban aritmetiği gibi müfredat dışı sorular var hiç özenmeden geçmiş yılların denemelerinden toplama yapmışlar anlayacağınız. instagram sitelerinde yazıncada cevap vermek yerine yorumunuzu silip sizi engellerler bu kadar da arkasındalar denemelerinin sırf reklam ya verdiğim paraya acıdım
  • Bize dershane aldırdı.Özdebiri olduk.Bence güzeldi müfredat dışı soru da görmedim ben ama diğer denemelerini bilemem.Denemelerin hepsi özel basımmış öyle yazıyordu.Yani piyasadaki fdd denemesinin birini alıp da içine koymamışlar.
  • Lilyop kullanıcısına yanıt
    ben de daha özdebiri çözmedim daha onu çözüyüm bari de param boşa gitmesin. yok toplama derken dershanelerin soru havuzları olur ya direk ordan yeni müfredatta var mı yok mu diye bakmadan karışık seçip koymuşlar demek istedim
  • Sınıfça aldık 30 tane sınavın denemesini cozduk müfredat dışı konu görmedim zaten tmyim fen cozemiyorum. Çok güzel dusunulmus farklı kaynak gorme acisindan

• denemelerden müfredat dışı olan bi kaç soru örneği attım elbette ki her soru müfredat dışı değil ama soruları görünce özenilmediği anlaşılıyor hazırlayan yayınların. (telif hakkı olabileceğinden fotoları sildim.) isteyen olursa özelden atarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi şekersiz_kahve -- 15 Aralık 2016; 22:16:54 >
  • şekersiz_kahve kullanıcısına yanıt
    Ben de diğerlerine bakmadım umarım çok kötü değildir yine de :( Dün Aseli çözdük hiç beğenmedim onu çok kalitesizdi.

• Bize de dersaneden aldırdılar dün özdebir i çözdük, matematikte mantık sorusu vardı ve kolay sayılırdı, fizikte işlem gerektiren epey soru vardı fiziğe görece zor diyorum kimya ve biyo orta karardı bence.

Çözülebilir bi denemeydi tabi diğerlerini daha görmedim, her hafta bir tane olacağız.
  • Bizde sınıfça aldık Altın karmayı. Haftada 2 kere çözüyoruz okul çıkışları. Gerçekten çok güzel. Çözerken keyif alıyorum yahu. Paragraf sorularıda çok güzel oluyor.
  • Bunu alan varsa cevpa anahtarı atabilirmi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.